Волейбол. Україна - Італія. Дивитися онлайн. LIVE

Дивіться пряму трансляцію матчу чемпіонату Європи

Волейбол. Україна - Італія. Дивитися онлайн. LIVE
На чемпіонаті Європи з волейболу серед жінок сьогодні пройдуть чергові матчі. У групі В, яка виступає в польському місті Лодзь, жіноча національна збірна України після невдалого старту (поразки від Бельгії 0:3) зустрінеться з одним з фаворитів турніру командою Італії. Початок поєдинку о 22 годині за київським часом.
 
Представляємо наших суперниць. В нинішньому сезоні збірна Італії грала у Лізі Націй. На першому етапі італійки провели 15 матчів (11 перемог, 4 поразки), набрали 34 очки і вийшли до «Фіналу шести». Там вони виступали в групі А посіли третє місце і не змогли продовжити боротьбу за нагороди.
 
Втім у відборі на Олімпіаду 2020 року у себе вдома збірна Італії виграла всі три матчі і отримала заповітну путівку до Токіо. Щодо участі в чемпіонатах Європи, то італійські волейболістки двічі ставали переможцями (у 2007 і 2009 роках), два рази вигравали срібло (в 2001 і 2005 роках) і двічі здобували бронзові нагороди (в 1989 і в 1999 роках).
 
 

 

 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 25.08.2019 23:45
    0
    Евгений Шовкун, 25.08.2019 23:19
    Тренер полное ГАВНО
    Ты как говоришь, он в 2001 году,,,,,,,,,,, а так Г"вно.
    Евгений Шовкун
      Евгений Шовкун, 25.08.2019 23:19
    +2
    Тренер полное ГАВНО
    romeoboss50
      romeoboss50, 25.08.2019 23:17
    +3
    Стид і срам такому волейболу,а тренер вообще якійсь плюшевий зайка,команда
    повністью програє матч,а він каже що все добре це не ми програли це случайність.
    Усіх в відставку.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.08.2019 23:02
    +3
    ні думки, ні комбінацій, ні ударів, нахєра взагалі вусатий дід там??? ви позорище держави, і не треба пи@діти про намагання грати, немає нічого, це відбування номеру, позорніци!!!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.08.2019 22:58
    +3
    ... і фортуна на користь італійськийх волейболісток! чоловік меле повним ходом як в гарячці - та наші, дебіле, просто нулі порівняно з італійками, ти хоча б, сука. глянь статистику, баран грьобаний!!!!!!!!!!!!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.08.2019 22:40
    +4
    жах, просто таке враження, що приїхали подивитись на Польщу, туристки, бля!!!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.08.2019 22:36
    +5
    а коментатор дебілізований повністю - один позитивний удар і вже говорить про повренення в гру, крупний спеціаліст
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.08.2019 22:34
    +4
    бля, ні характеру, ні бажання боротись, таке враження, що їм головне було поїхати на ЧЄ, а там похєру!!! коли буде стимул в тих овець грати на морально-вольових чи хоча-би так як, грають за європейські клуби??? суки, одним словом!!!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.08.2019 22:32
    +5
    вівці, це мягко сказано, і причому 10 особин грають за кордоном - але трєнєр каже що все норм, іграєм как можем, піздєц рівень тренерства!!!
    Евгений Шовкун
      Евгений Шовкун, 25.08.2019 22:25
    +1
    Командные виды спорта - это не наше(((
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.08.2019 22:36
    +5
    а коментатор дебілізований повністю - один позитивний удар і вже говорить про повренення в гру, крупний спеціаліст
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.08.2019 22:32
    +5
    вівці, це мягко сказано, і причому 10 особин грають за кордоном - але трєнєр каже що все норм, іграєм как можем, піздєц рівень тренерства!!!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.08.2019 22:40
    +4
    жах, просто таке враження, що приїхали подивитись на Польщу, туристки, бля!!!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.08.2019 22:34
    +4
    бля, ні характеру, ні бажання боротись, таке враження, що їм головне було поїхати на ЧЄ, а там похєру!!! коли буде стимул в тих овець грати на морально-вольових чи хоча-би так як, грають за європейські клуби??? суки, одним словом!!!
    romeoboss50
      romeoboss50, 25.08.2019 23:17
    +3
    Стид і срам такому волейболу,а тренер вообще якійсь плюшевий зайка,команда
    повністью програє матч,а він каже що все добре це не ми програли це случайність.
    Усіх в відставку.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.08.2019 23:02
    +3
    ні думки, ні комбінацій, ні ударів, нахєра взагалі вусатий дід там??? ви позорище держави, і не треба пи@діти про намагання грати, немає нічого, це відбування номеру, позорніци!!!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.08.2019 22:58
    +3
    ... і фортуна на користь італійськийх волейболісток! чоловік меле повним ходом як в гарячці - та наші, дебіле, просто нулі порівняно з італійками, ти хоча б, сука. глянь статистику, баран грьобаний!!!!!!!!!!!!
    Евгений Шовкун
      Евгений Шовкун, 25.08.2019 23:19
    +2
    Тренер полное ГАВНО
    Евгений Шовкун
      Евгений Шовкун, 25.08.2019 22:25
    +1
    Командные виды спорта - это не наше(((
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 25.08.2019 23:45
    0
    Евгений Шовкун, 25.08.2019 23:19
    Тренер полное ГАВНО
    Ты как говоришь, он в 2001 году,,,,,,,,,,, а так Г"вно.