ЛЕОНЕНКО: «Шахтар - Маріуполь? Тренування підвищеної відповідальності»

Фахівець вважає, що після 12-ї хвилини матч можна було закінчувати

ЛЕОНЕНКО: «Шахтар - Маріуполь? Тренування підвищеної відповідальності»
© ТК Футбол. Віктор Леоненко
Експерт програми «Великий Футбол» Віктор Леоненко прокоментував перипетії матчу п'ятого туру УПЛ «Шахтар» - «Маріуполь» (5:1).
 
«Тренування! Я навіть грою це не можу назвати. Тренування підвищеної відповідальності, як кажуть. Там все закінчилося на 12-й хвилині», - сказав Леоненко.
 
Відзначимо, що до 12-ї хвилини рахунок вже був 3:0 на користь команди з Донецька.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Великий футбол

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 26.08.2019 09:14
    0
    Rustam Isakov, 25.08.2019 22:27
    за такоє, святой отєц, можно і партбілєт на стол положить
    Он всегда правду говорит. Просто не все эту правду любят!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 26.08.2019 08:48
    +1
    Кажи правду,що це ДОГОВР0НЯК!!!
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 25.08.2019 23:32
    +4
    Специалист считает... уверены что он умеет считать? Эксперт программы "Великий футбол"...может экскремент?
    alefteev77
    online
      alefteev77, 25.08.2019 22:56
    -3
    Кто там гонит из болельщиков ДК на Виктора Евгеньевича - смелая личность.
    Напомнил всей стране на Ахметов-ТВ правду про Арендуполь. Риспект Леоненку.
    Болелам ДК надо вспомнить сколько сделал Леоненко для побед ДК в 90-х.
    Я до сих пор считаю, что отсутствие Леоненка в Динамо Киев Лобановского 90-х очень ослабило команду.
    Молодые Шевченко и Ребров были нестабильные. А Леоненко - был опытный волком и сильным воином. Как минимум на замену его можно было выпускать. Он бы некоторые матчи повытаскивал. А так сплавили ЛЕГЕНДУ 90-х сразу в Динамо-2, потом ЦСКА, потом Говерлу.
    Это так Динамо отнеслось к лучшему игроку 90-х в Украине. Просто утилизировали.
    Rustam Isakov
      Rustam Isakov, 25.08.2019 22:27
    +8
    за такоє, святой отєц, можно і партбілєт на стол положить
    Rustam Isakov
      Rustam Isakov, 25.08.2019 22:27
    +8
    за такоє, святой отєц, можно і партбілєт на стол положить
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 25.08.2019 23:32
    +4
    Специалист считает... уверены что он умеет считать? Эксперт программы "Великий футбол"...может экскремент?
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 26.08.2019 08:48
    +1
    Кажи правду,що це ДОГОВР0НЯК!!!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 26.08.2019 09:14
    0
    Rustam Isakov, 25.08.2019 22:27
    за такоє, святой отєц, можно і партбілєт на стол положить
    Он всегда правду говорит. Просто не все эту правду любят!