25.08.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар розгромив Маріуполь, забивши три м'ячі протягом п'яти хвилин

Гірники здобули п'яту поспіль перемогу в поточному сезоні

Шахтар розгромив Маріуполь, забивши три м'ячі протягом п'яти хвилин
© shakhtar.com/
У господарів поля було відразу кілька приводів порадувати своїх вболівальників перемогою в матчі із «Маріуполем». Адже саме сьогодні в Україні відзначається професійне свято День Шахтаря. А ще 150-річчя з дня заснування міста Донецька. Крім того підопічні Луїша Каштру, звичайно ж, хотіли продовжити приємні для себе дві переможні серії - як в іграх з маріупольцями, так і в цілому в матчах Прем'єр-Ліги.
 
Що стосується гостей, то у них з різних причин (оренда, травми) були відсутні близько десятка футболістів, які могли б підсилити склад. Довелося Олександру Бабичу використовувати всі свої резерви. І навіть при цьому заявка на матч у них виявилася неповною. В неї були включені тільки 16 гравців, з них два воротаря.
 
Вже на 13-й хвилині першого тайму рахунок в матчі був 3:0 на користь «Шахтаря». Спочатку на 8-й хвилині гірники розіграли красиву комбінацію, в якій брали участь Жуніор Мораєс, Марлос, Тайсон, а завершив її красивим ударом в дальній кут Тете. Причому бразильцю ніхто із захисників «Маріуполя» не заважав і він чітко реалізував свій момент.
 
За три хвилини Тете оформив дубль, забивши гол з передачі Марлоса. Правда, тут йому допоміг невеликий рикошет від захисника, після чого м'яч трохи змінив напрямок і влетів в ближній кут воріт, в яких знаходився Євген Гальчук. А ще за хвилину з передачі Тайсона від лицьової лінії відзначився точним ударом з близької відстані Жуніор Мораєс. І в цьому епізоді оборона гостей більше була в ролі спостерігачів, ніж чинила опір.
 
Ось так практично в ці стартові хвилини поєдинку його результат був вирішений наперед. Залишалося тільки дочекатися скільки ж ще м'ячів влетять у ворота гостей. Втім, малюнок гри міг трохи змінитися на 20-й хвилині, коли маріупольцям вдалося забити гол. Це Ілля Путря технічно перекинув м'яч через Андрія П'ятова в сітку. Однак арбітр матчу Дмитро Кутаков взяття воріт відмінив через офсайд.
 
А далі знову гра йшла під диктовку гірників і до перерви вони кілька разів могли збільшити свою перевагу. Але в одних моментах надійно діяв Євген Гальчук, а в інших гравців «Шахтаря» підводила неточність.
 
На самому початку другого тайму господарі поля провели подвійну заміну, випустивши на поле Маркоса Антоніо і Валерія Бондаря, який дебютував у Прем'єр-Лізі. При цьому молодий українець зайняв місце центрального захисника і, забігаючи наперед, треба відзначити, що зі своїми обов'язками він справився непогано. У «Маріуполі» глядачі теж побачили двох дебютантів - Микиту Петермана і Антона Байдала. Для них участь у матчі з чемпіоном країни вже можна вважати великою подією в їх футбольній біографії, яка тільки розпочинається.  
А «Шахтар» забив ще раз на 62-й хвилині з пенальті. Його призначив Дмитро Кутаков за порушення правил проти Жуніора Мораєса. Одинадцятиметровий удар чітко виконав Тайсон. Тут же міг відзначитися Віктор Коваленко, але влучив м'ячем у штангу.
 
І все ж «Маріуполю» вдалося один гол відіграти. На 78-й хвилині Владислав Вакула несподівано точно пробив із середньої дистанції. Андрій Пятов був не готовий до такого удару і пропустив м'яч.
 
А остаточну крапку в цій грі на 83-й хвилині поставив Маркос Антоніо, який просто завів м'яч в ворота суперників, технічно обігравши по шляху Євгена Гальчука. Через п'ять хвилин той самий «слалом» міг вийти у Тайсона, але у нього в останній момент захисники вибили м'яч з-під ніг. А потім в контратаці Ігор Тищенко з п'яти метрів не зумів поцілити у порожні ворота.
 
У підсумку «Шахтар» без особливих надзусиль досяг перемоги з великим рахунком 5:1 і продовжує впевнено лідирувати в турнірній таблиці.
 
Ігор ЗАРЖИЦЬКИЙ
 
 
Українська Прем'єр-ліга. 5-й тур
 
«Шахтар» - «Маріуполь» - 5:1
 
  Тете(8, 11), Мораес (12), Тайсон (61, з пенальті), Маркос Антоніо (82) - Вакула (78)
 
«Шахтар»: Пятов - Додо, Хочолава, Матвієнко (Бондар, 46), Ісмаїлі - Степаненко (Маркос Антоніо, 46) -Тете, Марлос, Коваленко, Тайсон - Мораес
 
«Маріуполь»: Гальчук- Биков, Яворський, Дава, Полегенько - Федорчук, Чоботенко (Петерман, 58), - Путря (Байдаєв, 70), Мишнєв, Тищенко - Вакула
 
Арбітр: Кутаков Дмитро
 
Стадіон ОСК «Металіст» (Харків)

ШАХТАР - МАРІУПОЛЬ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУt

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    ShakhtarUberAlles
    online
    ShakhtarUberAlles, 26.08.2019 13:31
    0
    Маня Нанова, 26.08.2019 09:51
    читаю коменты и думаю как хорошо что мы донбасс не в усраине
    Донбасс это Украины.
    А сепары - это плохо. И такие, как ты, и такие, как всевдопатриоты тут, которые часть Украины почем зря пытаются унизить.
    ShakhtarUberAlles
    online
    ShakhtarUberAlles, 26.08.2019 13:30
    0
    С победой Шахтеры, Донецк!
    Серж Пир
    online
      Серж Пир, 26.08.2019 10:31
    -10
    Lion, 26.08.2019 05:39
    Вы только историей живёте, так как нету настоящего!!!!
    Ваше настоящее 1-4 от 8 команды Германии,
    а все остальное уже история. Кубку УЕФА 10 лет, пыль уже на нем
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 26.08.2019 09:52
    -8
    Вова Писаренко, 26.08.2019 01:46
    Я болельщик Ворсклы, не пойму че ты срешся Шахтер сейчас на голову сильнее Динамо...я надеюсь увидеть сильное Динамо но сейчас вы полный 0 и накидуетесь на Шахтер...лично от себя пожелаю вам успехов и наконец-то найти игру!!!!!
    Спасибо 😉
    Маня Нанова
      Маня Нанова, 26.08.2019 09:51
    -20
    читаю коменты и думаю как хорошо что мы донбасс не в усраине
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 26.08.2019 09:51
    -9
    Lion, 26.08.2019 01:23
    Вот твои слова пару часов назад. Что ты можешь созвониться....
    ---
    Я тебе проще вариант говорю , если Металл не против или вон Лаеда, мы просто можем созвонится в скайпе на троих и глянешь,,, можно даже лицо не палить только руки и интерьер ))
    Ну так я и с тобой могу созвонится , может ты так же мой бот ?
    Віталій Маслак
      Віталій Маслак, 26.08.2019 09:11
    -6
    Как то не очень заглавие статьи нужно писать " СЕНСАЦИЯ !!! В СУПЕР НАПРЯЖЁННОМ ПОЕДИНКЕ ВАКУЛА ОТКАЗАЛСЯ ОТ ПРЕМИИ!
    Roman Volodimirovich
      Roman Volodimirovich, 26.08.2019 08:24
    -11
    такое оно дерби да.унбаса. сеп.арня по стране кочует, никак на ахметку возвращаться не хочет
    J0e777
    online
      J0e777, 26.08.2019 08:12
    -11
    Вячеслав Самойлов, 26.08.2019 06:53
    Дык старались, чтобы Хацкевич остался, да не помогло - не все в наших силах.
    Теперь вот трепещем, а вдруг Михайличенко что-то эдакое там знает, да как пока-а-жет!
    Вместо того, что бы трепещать обоснуйтесь по месту прописки, в даунецкой области, а не бомжуйте по всей стране. Саранча колорадская
    J0e777
    online
      J0e777, 26.08.2019 08:10
    -9
    Что эта сепарня на себя натянула? Кто такая пиха?
    Леонід Леонідович
      Леонід Леонідович, 26.08.2019 07:59
    -7
    Недоклуб раздвинул ягодицы...
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 26.08.2019 06:53
    0
    zzg77, 25.08.2019 22:57
    Не понятно - Шахтер так классно играет, а Суперкубок прокакал!
    Дык старались, чтобы Хацкевич остался, да не помогло - не все в наших силах.
    Теперь вот трепещем, а вдруг Михайличенко что-то эдакое там знает, да как пока-а-жет!
    Д. Быков
      Д. Быков, 26.08.2019 06:52
    +6
    "Саймэ тыйтульованэ" сборище шубных воров и ссыкунов справедливо обосновалось на уютненьком четвёртом месте с перспективой углубления, тсзть.
    Lion
    online
      Lion, 26.08.2019 06:50
    +6
    Вова Писаренко, 26.08.2019 01:46
    Я болельщик Ворсклы, не пойму че ты срешся Шахтер сейчас на голову сильнее Динамо...я надеюсь увидеть сильное Динамо но сейчас вы полный 0 и накидуетесь на Шахтер...лично от себя пожелаю вам успехов и наконец-то найти игру!!!!!
    Не сыпь им соль на рану.
    Они сейчас начнут писать про Кубок Кубков, и что 20 лет незад обыгрывали Барселону.....
    Andriy Korynchuk
    Andriy Korynchuk, 26.08.2019 06:50
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    I love my country, 26.08.2019 05:35
    Вдягнути футболки з написом "Пиха ми с тобой" на сруській мові нічого не заважає, а як в підтримку армії то в сраку пече.. Сєпари їбані..
    Написати на англійській мові (мові теперішніх окупантів України доречі) "Ай лав май кантрі", і строїти з себе типу суперпатріота в коментах є, а як поїхати воювати на війну, то вже нема патріота-націоналіста, очко зжалось. Зазомбовані інтернето-троло-патріоти довбані...
    Lion
    online
      Lion, 26.08.2019 05:39
    +4
    Серж Пир, 26.08.2019 02:05
    Так не фарм же. Копанку и Оболонь 2 раза за чемп взувала и Волынь Да и Олимпик не так давно очки отбирал. Учи историю, убогий. -D
    Вы только историей живёте, так как нету настоящего!!!!
    I love my country
      I love my country, 26.08.2019 05:35
    -12
    Вдягнути футболки з написом "Пиха ми с тобой" на сруській мові нічого не заважає, а як в підтримку армії то в сраку пече.. Сєпари їбані..
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 26.08.2019 02:48
    +5
    Дырявые забыли что такое победа, вот и бесятся тут, на ветке самого успешного клуба Украины))) Вы реально глупо выглядите, с сортирным юморком уровня 95квартала))
    FFY_MRAZ
      FFY_MRAZ, 26.08.2019 02:40
    +7
    Лохоботы динамовские , там -8 в таблице после 5 туров а вы к гадалке пока сходите
    Серж Пир
    online
      Серж Пир, 26.08.2019 02:05
    -8
    Lion, 26.08.2019 01:24
    Вы не можете Олимпик победить.
    Так не фарм же. Копанку и Оболонь 2 раза за чемп взувала и Волынь Да и Олимпик не так давно очки отбирал. Учи историю, убогий. -D
    Kozja13
      Kozja13, 25.08.2019 22:03
    +14
    Столько злобы) будьте добрее, товарищи) шахтер, с победой)
    Андрей Трегубов
      Андрей Трегубов, 25.08.2019 22:11
    +11
    Я простой болельщик за красивый футбол!Шахтер его показывает,я за него болею!Удачи и старания!!!
    Trollface
      Trollface, 25.08.2019 22:09
    +10
    Красивые голы, игроки играют на команду. И конечно техника
    roman_kros
      roman_kros, 25.08.2019 21:57
    +10
    J0e777, 25.08.2019 21:38
    Вы наверное не в курсе, что колорады играли со своим арендуполем. А в этих матчах результат известен заранее
    100 віддсотків, Шахтар все купив, це тільки Динамо бідне і саме чесне змушене грати з сильнішими суперниками, тому і втомлені, тому і ніяк не можуть показати свою феноменальну гру. А те, що в Шахтаря м'яч нормально по газону ходить, в гравців вдаються складні технічні елементи - це просто випадковість. Всі ж зливають Шахтарю на зло народній команді. От би знищити цей Шахтар як і Металіст і Дніпро, от класно буде, нарешті заживем.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 25.08.2019 21:28
    +10
    Прям вот никогда такого не было и вот опять
    Вова Писаренко
      Вова Писаренко, 26.08.2019 01:46
    +8
    jekаfunny, 26.08.2019 01:06
    Ну я думал им хоть одеколоном выдали надбавку к Дню Независимости , вчера до двух ночи на ветке ДК обтирались
    Я болельщик Ворсклы, не пойму че ты срешся Шахтер сейчас на голову сильнее Динамо...я надеюсь увидеть сильное Динамо но сейчас вы полный 0 и накидуетесь на Шахтер...лично от себя пожелаю вам успехов и наконец-то найти игру!!!!!
    Lion
    online
      Lion, 26.08.2019 01:24
    +8
    Серж Пир, 26.08.2019 00:45
    Опять чайки кротов вые.бали Слышь, слепой, давай про недодерби прокукарекай что-то дельное. Такое говно кому-то интересно?
    Вы не можете Олимпик победить.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 25.08.2019 21:29
    +8
    Какой неожиданный результат. Прям сенсационно
    FFY_MRAZ
      FFY_MRAZ, 26.08.2019 02:40
    +7
    Лохоботы динамовские , там -8 в таблице после 5 туров а вы к гадалке пока сходите
    z.valenok01
      z.valenok01, 25.08.2019 22:15
    +7
    Динама выиграла суперкубок и все динамовские от радости кипятком обливались. Динамо обосралось с брюгге и теперь их не по детски пучит.
    Единственное средство для них - это больше говна излить.А выигрыш более сильной команды у более слабой для них такой желанный повод.
    z.valenok01
      z.valenok01, 25.08.2019 22:12
    +7
    jekаfunny, 25.08.2019 22:07
    Какой то Брюгге команда такого же уровня как и Шахтёр ....
    Так что как то ты мелко о сегодняшнем победителе думаешь
    Динама гранд. Мариуполь не гранд. Брюгге и заправщики команды одного уровня. Крепенькие, но не гранды.
    Хотя я динамовским тролям азы футбола объясняю.
    Их главная задача больше говна излить. Гонорары отрабатывают.
    Д. Быков
      Д. Быков, 26.08.2019 06:52
    +6
    "Саймэ тыйтульованэ" сборище шубных воров и ссыкунов справедливо обосновалось на уютненьком четвёртом месте с перспективой углубления, тсзть.
    Lion
    online
      Lion, 26.08.2019 06:50
    +6
    Вова Писаренко, 26.08.2019 01:46
    Я болельщик Ворсклы, не пойму че ты срешся Шахтер сейчас на голову сильнее Динамо...я надеюсь увидеть сильное Динамо но сейчас вы полный 0 и накидуетесь на Шахтер...лично от себя пожелаю вам успехов и наконец-то найти игру!!!!!
    Не сыпь им соль на рану.
    Они сейчас начнут писать про Кубок Кубков, и что 20 лет незад обыгрывали Барселону.....
    Fibonacci
    Fibonacci, 25.08.2019 22:17
    +6
    jekаfunny, 25.08.2019 22:11
    Кукарекает твой рот
    А кого размажет шахтёр мы скоро увидим в ЛЧ
    Очень надеюсь что им Брюгге попадётся
    Я тоже на это надеюсь, будет легкий соперник для Шахты.
    z.valenok01
      z.valenok01, 25.08.2019 22:16
    +6
    MetalKH, 25.08.2019 22:14
    Возле стадиона стоят десятки автобусов с донецкими номерами. Это было всегда. Или ты сейчас скажешь, что это не правда?
    Скажу что не правда. Что ты брешеш как собака.
    Fibonacci
    Fibonacci, 25.08.2019 22:10
    +6
    jekаfunny, 25.08.2019 22:07
    Какой то Брюгге команда такого же уровня как и Шахтёр ....
    Так что как то ты мелко о сегодняшнем победителе думаешь
    Шахтер бы размазал этот Брюге без шансов, так что не кукарекуй тут и имей смелости признаться что твое ДК отстойник не способный ни на что!
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 26.08.2019 02:48
    +5
    Дырявые забыли что такое победа, вот и бесятся тут, на ветке самого успешного клуба Украины))) Вы реально глупо выглядите, с сортирным юморком уровня 95квартала))
    Andriy Korynchuk
    Andriy Korynchuk, 26.08.2019 06:50
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    I love my country, 26.08.2019 05:35
    Вдягнути футболки з написом "Пиха ми с тобой" на сруській мові нічого не заважає, а як в підтримку армії то в сраку пече.. Сєпари їбані..
    Написати на англійській мові (мові теперішніх окупантів України доречі) "Ай лав май кантрі", і строїти з себе типу суперпатріота в коментах є, а як поїхати воювати на війну, то вже нема патріота-націоналіста, очко зжалось. Зазомбовані інтернето-троло-патріоти довбані...
    Lion
    online
      Lion, 26.08.2019 05:39
    +4
    Серж Пир, 26.08.2019 02:05
    Так не фарм же. Копанку и Оболонь 2 раза за чемп взувала и Волынь Да и Олимпик не так давно очки отбирал. Учи историю, убогий. -D
    Вы только историей живёте, так как нету настоящего!!!!
    z.valenok01
      z.valenok01, 25.08.2019 22:29
    +4
    MetalKH, 25.08.2019 22:28
    Очень уж сильно ты переживаешь за эту команду-перебежчицу
    Хорошо. Сам напросился.
    Задаю вопрос на котором все сыпятся - ты считаешь себя патриотом Украины?