Де дивитися матч чемпіонату Європи з волейболу Україна - Італія

Українські волейболістки проведуть свій другий поєдинок на європейській першості

Де дивитися матч чемпіонату Європи з волейболу Україна - Італія
© CEV
На чемпіонаті Європи з волейболу серед жінок сьогодні пройдуть чергові матчі. У групі В, яка виступає в польському місті Лодзь, жіноча національна збірна України після невдалого старту (поразки від Бельгії 0:3) зустрінеться з одним з фаворитів турніру командою Італії. Початок поєдинку о 22 годині за київським часом.
 
Представляємо наших суперниць. В нинішньому сезоні збірна Італії грала у Лізі Націй. На першому етапі італійки провели 15 матчів (11 перемог, 4 поразки), набрали 34 очки і вийшли до «Фіналу шести». Там вони виступали в групі А посіли третє місце і не змогли продовжити боротьбу за нагороди.
 
Втім у відборі на Олімпіаду 2020 року у себе вдома збірна Італії виграла всі три матчі і отримала заповітну путівку до Токіо. Щодо участі в чемпіонатах Європи, то італійські волейболістки двічі ставали переможцями (у 2007 і 2009 роках), два рази вигравали срібло (в 2001 і 2005 роках) і двічі здобували бронзові нагороди (в 1989 і в 1999 роках).
 
Трансляцію цього матчу можна буде подивитися на телеканалі UA.ПЕРШИЙ.
 
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Мітки
Новини партнерiв
Коментарі
    mah
      mah, 25.08.2019 21:53
    0
    rugby1970, 25.08.2019 16:06
    Увы, реально - шансов мало... Нет Немцевой, психологически - девчонки готовы слабо... Состав - блестящий, почти лучший, тренер - толковый, но... Есть ровно два человечка, благодаря котрым програли Бельгии (обоих на площадке не было и не могло быть). Эти "товарищи" свои личные интересы поставили выше сборной и ее результатов... Имена называть не буду, но, уверен, те, кто следят за женским волейболом - сразу же назовут их... Играем в угадайку? Жду Вашиих ответов!
    Никаких человечков больше нет. Собраны все более-менее лучшие. А тренер и бестолковый и бесполезный для сборной. Старье из федерации его просто кормят, держа в сборной.
    rugby1970
    online
      rugby1970, 25.08.2019 16:06
    0
    Увы, реально - шансов мало... Нет Немцевой, психологически - девчонки готовы слабо... Состав - блестящий, почти лучший, тренер - толковый, но... Есть ровно два человечка, благодаря котрым програли Бельгии (обоих на площадке не было и не могло быть). Эти "товарищи" свои личные интересы поставили выше сборной и ее результатов... Имена называть не буду, но, уверен, те, кто следят за женским волейболом - сразу же назовут их... Играем в угадайку? Жду Вашиих ответов!
    mah
      mah, 25.08.2019 15:52
    0
    Ну, в этом матче все понятно, иллюзий нет. Но есть большой плюс - в огне закаляется сталь, трудности сплотят команду. Нам бы тренера еще.
    shevsen
      shevsen, 25.08.2019 15:49
    0
    common_sense, 25.08.2019 15:47
    тама надо брать максимальную фору, сколько дают)
    Не поможет...
    common_sense
      common_sense, 25.08.2019 15:47
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    тама надо брать максимальную фору, сколько дают)
    common_sense
      common_sense, 25.08.2019 15:47
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    тама надо брать максимальную фору, сколько дают)
    mah
      mah, 25.08.2019 21:53
    0
    rugby1970, 25.08.2019 16:06
    Увы, реально - шансов мало... Нет Немцевой, психологически - девчонки готовы слабо... Состав - блестящий, почти лучший, тренер - толковый, но... Есть ровно два человечка, благодаря котрым програли Бельгии (обоих на площадке не было и не могло быть). Эти "товарищи" свои личные интересы поставили выше сборной и ее результатов... Имена называть не буду, но, уверен, те, кто следят за женским волейболом - сразу же назовут их... Играем в угадайку? Жду Вашиих ответов!
    Никаких человечков больше нет. Собраны все более-менее лучшие. А тренер и бестолковый и бесполезный для сборной. Старье из федерации его просто кормят, держа в сборной.
    rugby1970
    online
      rugby1970, 25.08.2019 16:06
    0
    Увы, реально - шансов мало... Нет Немцевой, психологически - девчонки готовы слабо... Состав - блестящий, почти лучший, тренер - толковый, но... Есть ровно два человечка, благодаря котрым програли Бельгии (обоих на площадке не было и не могло быть). Эти "товарищи" свои личные интересы поставили выше сборной и ее результатов... Имена называть не буду, но, уверен, те, кто следят за женским волейболом - сразу же назовут их... Играем в угадайку? Жду Вашиих ответов!
    mah
      mah, 25.08.2019 15:52
    0
    Ну, в этом матче все понятно, иллюзий нет. Но есть большой плюс - в огне закаляется сталь, трудности сплотят команду. Нам бы тренера еще.
    shevsen
      shevsen, 25.08.2019 15:49
    0
    common_sense, 25.08.2019 15:47
    тама надо брать максимальную фору, сколько дают)
    Не поможет...