| Оновлено 25 серпня 2019, 12:02
2618
0

ЛЧС-2019 з біатлону. Івченко фінішував 9-м в персьюті

Українські юнаки залишилися без медалі в останній дисципліні літнього чемпіонату світу

2618
0
Український біатлон. Євген Івченко
На чемпіонаті світу з літнього біатлону в Раубічах першими завершили свою змагальну програму юніори.

Гонка переслідування стала бенефісом білоруського спортсмена Дмитра Лазовського, який лідирував зі старту до фінішу, а промахи, які змусили п'ять разів заходити на 75-метрове штрафне коло, легко компенсував швидкістю на дистанції. Підсумкова перевага Лазовського над найближчим переслідувачем склала 20 секунд, що дозволило красиво подолати фінішну пряму з прапором своєї країни.

А другим став партнер чемпіона по збірній Білорусі Микита Лобастов, який прорвався на подіум з десятого стартового місця. Таким чином білоруські юніори на двох завоювали чотири медалі на домашньому чемпіонаті, в тому числі всі три золота.

Два відмінних прориви в персьюті вдалися і українським хлопцям. Євген Івченко зумів з 26-го стартового місця пробитися в десятку найсильніших, обмежившись двома штрафами на стрільбі. А Владислав Романчич і зовсім став одним з трьох кращих снайперів гонки, заробивши лише одне коло штрафу. Але швидкість Влада була не дуже високою, і на фініші він виявився 11-м.

Прогресу в переслідуванні домоглися також Руслан Бригадир (підйом з 32-го місця на 18-е) і Олександр Пономаренко (з 25-го на 24-е). Навпаки, для Романа Боровика третя гонка за три дні виявилася поки важким випробуванням, і при п'яти промахах він став 29-м. А найбільш невдалою вийшла гонка у вчорашнього бронзового призера Юрія Ситника, який сьогодні прийшов до фінішу на 35-й позиції.