Руслан КОСТИШИН: «Колосу не вистачає запасу міцності»

Головний тренер «Колоса» розповів, що швидкий гол змінив його план на гру

1486
0
ФК Колос Ковалівка. Руслан Костишин
Головний тренер «Колоса» Руслан Костишин поділився враженнями від матчу 5-го туру УПЛ проти полтавської «Ворскли» (0:3).

«Враження від матчу негативні. Що стосується гри, то наша команда не має права робити такі подарунки своїм суперникам на першій хвилині. Після такого відразу повинен змінюватися план на гру. У нас не вистачає запасу міцності, щоб спокійно ставитися до такого розвитку ситуації. Немає досвіду.

Помилка, хлопці розгубилися, почали ховатися, грати не у властивій собі манері. Гол поміняв все. Вийшли після перерви, і отримали відразу другий гол. Якість гри не влаштовує. До цього все йшло, з «Десною» ми також виглядали погано, дуже багато моментів було біля наших воріт.

У нас були проблеми – не грали два основних центрбека, але це не виправдовує таку гру. Що стосується суддівства, не хочу коментувати, не переглянувши відео».