Володимир ШАРАН: «Всю провину за поразку Десні беру на себе»

Наставник «Олександрії» - про фіаско в поєдинку з «Десною» (0:3)

2481
1
ФК Олександрія. Володимир Шаран

Головний тренер «Олександрії» розповів, як його команда примудрилася вдома програти з розгромним рахунком «Десні» (0:3).

«По-перше, хотів би вибачитися перед уболівальниками. Так, як ми грали в першому таймі - це не та гра, яку ми хотіли б бачити. Не та гра, яку ми готували проти команди, яка закривається і добре грає на зустрічних атаках.

Ми награвали комбінації, але в грі їх не побачили. У лінії атаки хлопці бояться брати гру на себе. У нас випав зв'язуючий гравець - Ковалець і зовсім інша картина. При грі другим номером щось виходить, але так беззубо грати в атаці не можна.

У другому таймі внесли корективи, але нам призначили спірний пенальті і вилучення. Було важко, звичайно, але потрібно працювати на поле до кінця і робити менше помилок. Все одно 10 гравців на полі або 9. Грали краще в другому таймі, але було пізно.

Всю провину я беру на себе. Думав, що після «Зорі» з'явиться впевненість, але ми цього не побачили. Якщо команда хоче чогось досягти - повинна бути впевненою, а не боятися м'яча і закриватися», - сказав Шаран.

Після п'яти турів у «Олександрії» в пасиві три поразки і лише дві перемоги.