Віталій КОСОВСЬКИЙ: «Ворскла могла перемогти Дніпро-1»
Наставник прокоментував нічию в матчі УПЛ
«Ворскла» в домашньому матчі проти «Дніпра-1» зіграла 1:1, хоча кінцівку матчу господарі провели в більшості. Гру прокоментував наставник полтавчан Віталій Косовський.
«Більшою мірою задоволені другим таймом. У першому була розвідка боєм, коли моментами ми перегравали суперника, а моментами - суперник нас. У другому таймі ми додали».
«Можна було перемагати, залишився такий осад. Але якщо розбирати гру, то це була нічийний матч. Однак могли здобути перемогу», - вважає Косовський.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
21 грудня 2025, 09:21
0
Аргентинець міг повернутися в Аргентину
Футбол
|
20 грудня 2025, 19:17
1
Відомий тренер – про призначення Костюка
Коментарі 1
Популярні
Нові
Старі
Не тренер ти для Ворскли, не тренер. Команда не грає, а мучається. Дворовий футбол показує команда як і інші 8 команд. В Європі повний провал з такими горе-тренерами (бульбаш, Бабич) а ти ще гірший. Біда в футболі українському, страшна біда.