Львів отримав 600 тисяч євро від продажу Бруно Дуарте

Стала відома сума, за яку «Віторія Гімарайнш» підписала голеадора «синьо-золотих левів»

Львів отримав 600 тисяч євро від продажу Бруно Дуарте
© vitoriasc.pt. Бруно Дуарте
Нападник «Львова» Бруно Дуарте напередодні підписав 4-річний контракт з «Віторією» з Гімарайнша. Угода містить опцію продовження ще на один сезон.
 
Португальський клуб заплатив за перехід 23-річного футболіста 600 тисяч євро.
 
Також за «Львовом» залишаються 25% економічних прав на Бруно, за які клуб зможе виручити додаткові кошти при наступному трансфері гравця.
 
Нагадаємо, в ФК «Львів» Бруно перейшов влітку минулого року. Сумарно він провів в УПЛ 31 матч та забив 10 голів.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Віторія Гімарайнш

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Ludvik Hois
      Ludvik Hois, 16.08.2019 11:43
    0
    Влад Тараненко, 16.08.2019 10:55
    Продали игрока и обеспечили бюджет на сезон. Фк Львов превращается в хороший бизнес проект. Если так и продолжится, в будущем будут 3-й силой в Украине
    звідки такі цифри?десь читав інфу шо сезон обходиться середняку УПЛ в 1-1.5 млн
    Artyom_I
      Artyom_I, 16.08.2019 11:42
    +5
    За мешок картошки купили - за 600 тыс. евро продали. Хороший бизнес!
    PFCLviv
      PFCLviv, 16.08.2019 11:07
    -6
    Влад Тараненко, 16.08.2019 10:55
    Продали игрока и обеспечили бюджет на сезон. Фк Львов превращается в хороший бизнес проект. Если так и продолжится, в будущем будут 3-й силой в Украине
    Звичайно, що це тільки перші кроки клубу, який нещодавно почав свою дорогу в великий футбол.
    Радує, що наш клуб вкладає кошти і сили і у розвиток дитячо - юнацького футболу у Львові і появилась прекрасна альтернатива корупційній ДЮШ КаЛпат, які гублять таланти і зараз у Львові діти мають можливість в нормальних умовах без блатів вчитись футболу у школі ПФК Львів.
    А що було донедавна і продовжується у овечій школі каЛпат, наприклад, поки незаплатять батьки гроші, то якою б не була талановита дитина вона на турнір непоїде, тому діти втікали в інші школи, а корупційні керівники каЛпат плакали, шо крадуть молоді таланти. У нашому клубі Слава Богу такого немає... Надіюсь і небуде!
    Місто Львів отримав альтернативу, діти з радістю йдуть в школу ПФК ЛЬВОВА.
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 16.08.2019 10:55
    0
    Продали игрока и обеспечили бюджет на сезон. Фк Львов превращается в хороший бизнес проект. Если так и продолжится, в будущем будут 3-й силой в Украине
    dudigo78
      dudigo78, 16.08.2019 10:55
    +5
    PFCLviv, 16.08.2019 10:51
    Вівця, тобі не пох...й ?!
    Ніщєброд, йди готуйся до школи, споро 1 вересня!
    ти розкажи всім чого ти на вулицю не виходиш після того випадку, як троє з розами Карпат до тебе підійшли і ти на очах у всіх обісцався. Тебе ж ніхто рухати не збирався, просто хотіли тобі пояснити, що багато всякої фігні писати не гарно. А ти обісцався, фігні писати не перестав, але з дому вже більше року не виходиш. відкривай хоч вікно і дихай свіжим повітрям, бо в тебе брак кисню великий, гіпоксія мозку, скоро можеш просто овочем стати, клоун обісцаний
    PFCLviv
      PFCLviv, 16.08.2019 10:51
    -10
    dudigo78, 16.08.2019 10:44
    думаю офіційному сайту Віторії Гімараєш
    Вівця, тобі не пох...й ?!
    Ніщєброд, йди готуйся до школи, споро 1 вересня!
    dudigo78
      dudigo78, 16.08.2019 10:44
    +4
    vitaha33, 16.08.2019 10:31
    На іншому ресурсі пише про 2.5 млн, кому вірити?
    думаю офіційному сайту Віторії Гімараєш
    vitaha33
      vitaha33, 16.08.2019 10:31
    0
    На іншому ресурсі пише про 2.5 млн, кому вірити?
    romanchik.8403
      romanchik.8403, 16.08.2019 10:10
    +3
    норм,купили за еду его..и наварили
    Artyom_I
      Artyom_I, 16.08.2019 11:42
    +5
    За мешок картошки купили - за 600 тыс. евро продали. Хороший бизнес!
    dudigo78
      dudigo78, 16.08.2019 10:55
    +5
    PFCLviv, 16.08.2019 10:51
    Вівця, тобі не пох...й ?!
    Ніщєброд, йди готуйся до школи, споро 1 вересня!
    ти розкажи всім чого ти на вулицю не виходиш після того випадку, як троє з розами Карпат до тебе підійшли і ти на очах у всіх обісцався. Тебе ж ніхто рухати не збирався, просто хотіли тобі пояснити, що багато всякої фігні писати не гарно. А ти обісцався, фігні писати не перестав, але з дому вже більше року не виходиш. відкривай хоч вікно і дихай свіжим повітрям, бо в тебе брак кисню великий, гіпоксія мозку, скоро можеш просто овочем стати, клоун обісцаний
    dudigo78
      dudigo78, 16.08.2019 10:44
    +4
    vitaha33, 16.08.2019 10:31
    На іншому ресурсі пише про 2.5 млн, кому вірити?
    думаю офіційному сайту Віторії Гімараєш
    romanchik.8403
      romanchik.8403, 16.08.2019 10:10
    +3
    норм,купили за еду его..и наварили
    Ludvik Hois
      Ludvik Hois, 16.08.2019 11:43
    0
    Влад Тараненко, 16.08.2019 10:55
    Продали игрока и обеспечили бюджет на сезон. Фк Львов превращается в хороший бизнес проект. Если так и продолжится, в будущем будут 3-й силой в Украине
    звідки такі цифри?десь читав інфу шо сезон обходиться середняку УПЛ в 1-1.5 млн
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 16.08.2019 10:55
    0
    Продали игрока и обеспечили бюджет на сезон. Фк Львов превращается в хороший бизнес проект. Если так и продолжится, в будущем будут 3-й силой в Украине
    vitaha33
      vitaha33, 16.08.2019 10:31
    0
    На іншому ресурсі пише про 2.5 млн, кому вірити?