Львов получил 600 тысяч евро от продажи Бруно Дуарте

Стала известна сумма, за которую «Витория Гимарайнш» подписала голеадора «сине-золотых львов»

Львов получил 600 тысяч евро от продажи Бруно Дуарте
© vitoriasc.pt. Бруно Дуарте

Нападающий «Львова» Бруно Дуарте накануне подписал 4-летний контракт с «Виторией» из Гимарайнша. Соглашение содержит опцию продления еще на один сезон.

Португальский клуб заплатил за переход 23-летнего футболиста 600 тысяч евро.

Также за «Львовом» остаются 25% экономических прав на Бруно, за которые клуб сможет выручить дополнительные средства при следующем трансфере игрока.

Напомним, в ФК «Львов» Бруно перешел летом прошлого года. Суммарно он провел в УПЛ 31 матч и забил 10 голов.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Витория Гимарайнш

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Ludvik Hois
      Ludvik Hois, 16.08.2019 11:43
    0
    Влад Тараненко, 16.08.2019 10:55
    Продали игрока и обеспечили бюджет на сезон. Фк Львов превращается в хороший бизнес проект. Если так и продолжится, в будущем будут 3-й силой в Украине
    звідки такі цифри?десь читав інфу шо сезон обходиться середняку УПЛ в 1-1.5 млн
    Artyom_I
      Artyom_I, 16.08.2019 11:42
    +5
    За мешок картошки купили - за 600 тыс. евро продали. Хороший бизнес!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.08.2019 11:07
    -6
    Влад Тараненко, 16.08.2019 10:55
    Продали игрока и обеспечили бюджет на сезон. Фк Львов превращается в хороший бизнес проект. Если так и продолжится, в будущем будут 3-й силой в Украине
    Звичайно, що це тільки перші кроки клубу, який нещодавно почав свою дорогу в великий футбол.
    Радує, що наш клуб вкладає кошти і сили і у розвиток дитячо - юнацького футболу у Львові і появилась прекрасна альтернатива корупційній ДЮШ КаЛпат, які гублять таланти і зараз у Львові діти мають можливість в нормальних умовах без блатів вчитись футболу у школі ПФК Львів.
    А що було донедавна і продовжується у овечій школі каЛпат, наприклад, поки незаплатять батьки гроші, то якою б не була талановита дитина вона на турнір непоїде, тому діти втікали в інші школи, а корупційні керівники каЛпат плакали, шо крадуть молоді таланти. У нашому клубі Слава Богу такого немає... Надіюсь і небуде!
    Місто Львів отримав альтернативу, діти з радістю йдуть в школу ПФК ЛЬВОВА.
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 16.08.2019 10:55
    0
    Продали игрока и обеспечили бюджет на сезон. Фк Львов превращается в хороший бизнес проект. Если так и продолжится, в будущем будут 3-й силой в Украине
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.08.2019 10:55
    +5
    PFCLviv, 16.08.2019 10:51
    Вівця, тобі не пох...й ?!
    Ніщєброд, йди готуйся до школи, споро 1 вересня!
    ти розкажи всім чого ти на вулицю не виходиш після того випадку, як троє з розами Карпат до тебе підійшли і ти на очах у всіх обісцався. Тебе ж ніхто рухати не збирався, просто хотіли тобі пояснити, що багато всякої фігні писати не гарно. А ти обісцався, фігні писати не перестав, але з дому вже більше року не виходиш. відкривай хоч вікно і дихай свіжим повітрям, бо в тебе брак кисню великий, гіпоксія мозку, скоро можеш просто овочем стати, клоун обісцаний
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.08.2019 10:51
    -10
    dudigo78, 16.08.2019 10:44
    думаю офіційному сайту Віторії Гімараєш
    Вівця, тобі не пох...й ?!
    Ніщєброд, йди готуйся до школи, споро 1 вересня!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.08.2019 10:44
    +4
    vitaha33, 16.08.2019 10:31
    На іншому ресурсі пише про 2.5 млн, кому вірити?
    думаю офіційному сайту Віторії Гімараєш
    vitaha33
      vitaha33, 16.08.2019 10:31
    0
    На іншому ресурсі пише про 2.5 млн, кому вірити?
    romanchik.8403
      romanchik.8403, 16.08.2019 10:10
    +3
    норм,купили за еду его..и наварили
    Artyom_I
    online
      Artyom_I, 16.08.2019 11:42
    +5
    За мешок картошки купили - за 600 тыс. евро продали. Хороший бизнес!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.08.2019 10:55
    +5
    PFCLviv, 16.08.2019 10:51
    Вівця, тобі не пох...й ?!
    Ніщєброд, йди готуйся до школи, споро 1 вересня!
    ти розкажи всім чого ти на вулицю не виходиш після того випадку, як троє з розами Карпат до тебе підійшли і ти на очах у всіх обісцався. Тебе ж ніхто рухати не збирався, просто хотіли тобі пояснити, що багато всякої фігні писати не гарно. А ти обісцався, фігні писати не перестав, але з дому вже більше року не виходиш. відкривай хоч вікно і дихай свіжим повітрям, бо в тебе брак кисню великий, гіпоксія мозку, скоро можеш просто овочем стати, клоун обісцаний
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.08.2019 10:44
    +4
    vitaha33, 16.08.2019 10:31
    На іншому ресурсі пише про 2.5 млн, кому вірити?
    думаю офіційному сайту Віторії Гімараєш
    romanchik.8403
      romanchik.8403, 16.08.2019 10:10
    +3
    норм,купили за еду его..и наварили
    Ludvik Hois
      Ludvik Hois, 16.08.2019 11:43
    0
    Влад Тараненко, 16.08.2019 10:55
    Продали игрока и обеспечили бюджет на сезон. Фк Львов превращается в хороший бизнес проект. Если так и продолжится, в будущем будут 3-й силой в Украине
    звідки такі цифри?десь читав інфу шо сезон обходиться середняку УПЛ в 1-1.5 млн
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 16.08.2019 10:55
    0
    Продали игрока и обеспечили бюджет на сезон. Фк Львов превращается в хороший бизнес проект. Если так и продолжится, в будущем будут 3-й силой в Украине
    vitaha33
      vitaha33, 16.08.2019 10:31
    0
    На іншому ресурсі пише про 2.5 млн, кому вірити?