ОФІЦІЙНО. ФК Львів продав Бруно в португальську Віторію Гімараеш

Бруно Дуарте продовжить кар'єру в Португалії

ОФІЦІЙНО. ФК Львів продав Бруно в португальську Віторію Гімараеш
© ФК Львів. Бруно Дуарте

Португальський клуб «Віторія Гімараеш» на своїй сторінці в Інстаграмі офіційно оголосила про підписання форварда ФК «Львів» Бруно Дуарте:

Фінансові умови угоди не розголошуються.

В ФК «Львів» Бруно перейшов влітку минулого року. Сумарно він провів в УПЛ 31 матч і забив 10 голів.

Нагадаємо, на правах оренди в «Віторії» виступає захисник «Шахтаря» Валерій Бондаренко.

«Віторія» в нинішньому сезоні грає в Лізі Європи. У плей-офф кваліфікації команда зіграє з румунською «Стяуа».

У червні Бруно Дуарте був близький до переходу в «Хайдук».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 16.08.2019 18:13
    -1
    Невже воно здохло?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.08.2019 11:30
    -6
    flydog773, 16.08.2019 11:22
    Швад, циганков і Марлос - щт це дійсно одні з найкращих за минулий сезон. А за твоєю логікою тоді іБезбородька з караваєвим можна записати в одні з найкращих)))
    І ше одне, це ти яку статистику дивився, та шо на овечому сайті, де каЛпати завжи позначають як перше місце і вище Львова?!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 16.08.2019 11:27
    +3
    Сонячного хлопчика знову бімбить! Співчуваю...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.08.2019 11:26
    -6
    flydog773, 16.08.2019 11:22
    Швад, циганков і Марлос - щт це дійсно одні з найкращих за минулий сезон. А за твоєю логікою тоді іБезбородька з караваєвим можна записати в одні з найкращих)))
    Ну так Бруно в Португалії, а не Безбородько
    Чи як твій Швед в слабенькій шотландській лізі Лавку полірує
    flydog773
      flydog773, 16.08.2019 11:22
    +3
    PFCLviv, 16.08.2019 11:16
    Ну так ти б хоч глянув статистику за минулий сезон, Бруно - один з найкращих бомбардирів УПЛ !
    Швад, циганков і Марлос - щт це дійсно одні з найкращих за минулий сезон. А за твоєю логікою тоді іБезбородька з караваєвим можна записати в одні з найкращих)))
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.08.2019 11:21
    -7
    Чекаю новин від вівці циганика! Типу таких...
    Бруно продали, бо нема грошей... Інвестор розпродує гравців бо ПФК ЛЬВІВ банкрот і втратили інтерес...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.08.2019 11:16
    -7
    flydog773, 16.08.2019 11:13
    "один з найкращих форвардів УПЛ" ,а чому тільки УПЛ? бери вище Європи,а то і світу
    Ну так ти б хоч глянув статистику за минулий сезон, Бруно - один з найкращих бомбардирів УПЛ !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.08.2019 11:14
    -8
    У вівців підгорає, там аж палає!
    Продали пляжника... Батіста ше 100 таких Бруно їм привезе... Тепер Копитко матиме гроші на рік тримати клуб.... А наш Швед в 100000000000 раз кручє Бруно......
    Палає на овечій фермі добряче !
    flydog773
      flydog773, 16.08.2019 11:13
    +5
    PFCLviv, 16.08.2019 10:48
    Бажаю удачі Бруно !
    Хороший гравець, який в перший рік своїх виступів в УПЛ був одним із найкращих бормбардирів української ліги.
    "один з найкращих форвардів УПЛ" ,а чому тільки УПЛ? бери вище Європи,а то і світу
    pricolist
      pricolist, 16.08.2019 10:51
    +1
    dudigo78, 16.08.2019 10:42
    сайт Віторії Гімараєш дає інфу що заплатили 600 тис. за 75% економічних прав. я думаю, що вони точно краще знають за інших)
    да, это один желтушный сайт написал
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.08.2019 10:48
    -5
    Бажаю удачі Бруно !
    Хороший гравець, який в перший рік своїх виступів в УПЛ був одним із найкращих бормбардирів української ліги.
    dudigo78
      dudigo78, 16.08.2019 10:42
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    pricolist, 16.08.2019 10:36
    Сумма трансфера: 2,5 млн евро.
    Также украинский клуб заработает 25% от суммы его дальнейшей перепродажи.
    сайт Віторії Гімараєш дає інфу що заплатили 600 тис. за 75% економічних прав. я думаю, що вони точно краще знають за інших)
    pricolist
      pricolist, 16.08.2019 10:36
    -3
    pricolist, 16.08.2019 09:48
    Молодцы, с ноунейма сделали довольно хорошего игрока. Думаю миллиона полтора-два выручили
    Сумма трансфера: 2,5 млн евро.
    Также украинский клуб заработает 25% от суммы его дальнейшей перепродажи.
    kerch30
    online
      kerch30, 16.08.2019 10:10
    +1
    Также за «Львовом» остаются 25% экономических прав на Бруно, за которые клуб сможет выручить дополнительные средства при следующем трансфере игрока.
    steelmaker
    online
      steelmaker, 16.08.2019 09:59
    +2
    pricolist, 16.08.2019 09:48
    Молодцы, с ноунейма сделали довольно хорошего игрока. Думаю миллиона полтора-два выручили
    600 тыщ
    pricolist
      pricolist, 16.08.2019 09:48
    +1
    Молодцы, с ноунейма сделали довольно хорошего игрока. Думаю миллиона полтора-два выручили
    flydog773
      flydog773, 16.08.2019 11:13
    +5
    PFCLviv, 16.08.2019 10:48
    Бажаю удачі Бруно !
    Хороший гравець, який в перший рік своїх виступів в УПЛ був одним із найкращих бормбардирів української ліги.
    "один з найкращих форвардів УПЛ" ,а чому тільки УПЛ? бери вище Європи,а то і світу
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 16.08.2019 11:27
    +3
    Сонячного хлопчика знову бімбить! Співчуваю...
    flydog773
      flydog773, 16.08.2019 11:22
    +3
    PFCLviv, 16.08.2019 11:16
    Ну так ти б хоч глянув статистику за минулий сезон, Бруно - один з найкращих бомбардирів УПЛ !
    Швад, циганков і Марлос - щт це дійсно одні з найкращих за минулий сезон. А за твоєю логікою тоді іБезбородька з караваєвим можна записати в одні з найкращих)))
    steelmaker
    online
      steelmaker, 16.08.2019 09:59
    +2
    pricolist, 16.08.2019 09:48
    Молодцы, с ноунейма сделали довольно хорошего игрока. Думаю миллиона полтора-два выручили
    600 тыщ
    pricolist
      pricolist, 16.08.2019 10:51
    +1
    dudigo78, 16.08.2019 10:42
    сайт Віторії Гімараєш дає інфу що заплатили 600 тис. за 75% економічних прав. я думаю, що вони точно краще знають за інших)
    да, это один желтушный сайт написал
    kerch30
    online
      kerch30, 16.08.2019 10:10
    +1
    Также за «Львовом» остаются 25% экономических прав на Бруно, за которые клуб сможет выручить дополнительные средства при следующем трансфере игрока.
    pricolist
      pricolist, 16.08.2019 09:48
    +1
    Молодцы, с ноунейма сделали довольно хорошего игрока. Думаю миллиона полтора-два выручили
    dudigo78
      dudigo78, 16.08.2019 10:42
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    pricolist, 16.08.2019 10:36
    Сумма трансфера: 2,5 млн евро.
    Также украинский клуб заработает 25% от суммы его дальнейшей перепродажи.
    сайт Віторії Гімараєш дає інфу що заплатили 600 тис. за 75% економічних прав. я думаю, що вони точно краще знають за інших)