| Оновлено 09 серпня 2019, 00:28
14760
40

Маріуполь зіграв в нульову нічию з АЗ Алкмаром

Героєм матчу став голкіпер маріупольців Рустам Худжамов, який не раз рятував свою команду

14760
40
ФК Маріуполь
Перші хвилини поєдинку пройшли досить спокійно. Помітно було, що суперники придивляються один до одного. А потім ігрова та територіальна перевага перейшла до гостей. Вони намагалися подовгу тримати у себе м'яч та виводити на ударні позиції гравців з добре поставленими ударами з середньої та дальньої дистанції.

Так, на 18-й хвилині непогано приклався до м'яча Келвін Стенгс і вперше в цій зустрічі довелося продемонструвати свою майстерність воротарю «Маріуполя» Рустаму Худжамову. Він вчасно зреагував на цей удар і перевів м'яч на кутовий. В першому таймі також небезпечно кілька разів пробивав по воротах господарів поля Томас Аувеян, але кожного разу м'яч пролітав поруч зі штангою.

Щодо українських футболістів, то до перерви у них також був один непоганий момент, коли на 22-й хвилині на ударній позиції опинився лівий захисник маріупольців Сергій Горбунов. Йому практично ніхто не заважав пробити з лінії штрафного, проте м'яч полетів неточно.

Другий тайм розпочався з чергового блискучого сейва Рустама Худжамова, який на 53-й хвилині парирував удар Келвіна Стенгса з центрального півкола перед штрафним майданчиком. Ще за п'ять хвилин господарям поля просто пощастило, коли Томас Аувеян не влучив у ворота метрів з шести - тут вже «Маріуполю» не допоміг би навіть голкіпер, але все обійшлося. А на 64-й хвилині все той же Томас Аувеян завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика. І знову Рустам Худжамов врятував своїх партнерів - м'яч від нього відлетів в поперечину і залишив межі поля.

Останній свій шанс відзначитися гості втратили на 82-й хвилині. Цього разу Мирон Боада увірвався до штрафного майданчика маріупольців і в боротьбі із захисником господарів поля Сергієм Чоботенко зумів пробити в дальній кут. На щастя для нашої команди м'яч пролетів повз ворота.

А ось кінцівка матчу була вже за «Маріуполем». Гості трохи підсіли фізично, чим дуже непогано скористався Ігор Кирюханцев, який вдало увійшов у гру на лівому фланзі. Він тричі протягом чотирьох хвилин заробляв кутові удари. І будь точніше удари Владислава Вакули та Владислава Чурко, господарі поля могли би цілком розраховувати на забитий гол. Але не склалося, обидва рази м'яч пролітав повз ворота.

В підсумку нічия 0:0 і все вирішиться в цій парі в матчі-відповіді в Нідерландах.