Після поразки 0:1 на виїзді Динамо проходило далі 2 рази з 4

Шанси на прохід «Брюгге» 50 на 50

Після поразки 0:1 на виїзді Динамо проходило далі 2 рази з 4
© ФК Динамо

У першому матчі з «Брюгге» в рамках 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів «Динамо» програло 0:1. Як після мінімальної поразки в гостях кияни грали в єврокубках раніше?

За час виступу в єврокубках «Динамо», поступившись супернику з різницею в один м'яч в першому матчі плей-офф в гостях, проходили в наступний раунд у 5 випадках з 8 (62,5%). А конкретно після поразки з рахунком 0:1 - в 2-х з 4-х (50,0%).

У двох «плюсах» кияни виявилися в сезоні 1976/77 в 1/4 фіналу Кубка чемпіонів, перемігши над «Баварію» - 2:0, і в сезоні-1979/80, в 1/16 фіналу Кубка УЄФА з тим же результатом обігравши «Баннік». В 1/8-й того ж розіграшу Кубка УЄФА динамівці в матчі-відповіді перемогли софійський «Локомотив» - 2:1, але за рахунок гола пропущеного на своєму полі вибули з подальшої боротьби. Така ж доля спіткала «синьо-білих» 10 років по тому, коли в 1/8 фіналу Кубка УЄФА вони в рідних стінах задовольнялися лише нульової нічиєї з «Фіорентиною».

Що стосується «Брюгге», то перевага в один м'яч, здобута на своєму полі, дозволила «чорно-синім» залишатися на плаву в 11 випадках з 21 (52,4%), а безпосередньо перемога з рахунком 1:0 - у 5 з 10 ( 50%). До слова, в 1/16 фіналу Кубка кубків-1995/96 бельгійці пройшли «Шахтар», вигравши вдома 1:0 і підписавши мирову 1:1 в Донецьку.

Юрій ЛЯХОВЕЦЬКИЙ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    shevsen
      shevsen, 07.08.2019 18:57
    0
    Manticora, 07.08.2019 18:49
    Они в ЛЕ попадут ? Если сейчас вылетят?? Кто знает???
    А зачем?
     « УАФ - М а ф і я »
    online
      « УАФ - М а ф і я », 07.08.2019 18:54
    +1
    Manticora, 07.08.2019 18:49
    Они в ЛЕ попадут ? Если сейчас вылетят?? Кто знает???
    С сезона 2018/19 будут изменены форматы Лиги чемпионов УЕФА и Лиги Европы УЕФА. UEFA.com подробно рассказывает о нововведениях в регламентах турниров.
    Каждая команда, вылетевшая в отборе Лиги чемпионов, получит шанс добиться успеха в Лиге Европы.
    Manticora
    online
    Manticora, 07.08.2019 18:49
    0
    Они в ЛЕ попадут ? Если сейчас вылетят?? Кто знает???
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 07.08.2019 16:58
    0
    J0e777, 07.08.2019 15:19
    Что-то мне матч с Эвертоном вспомнился. Перед ответным матчем тоже самое все говорили. А в итоге 5-2.. Смело можно проходить этот Брюгге
    проходити то не що можна, а потрібно!!!
    але хто заб"є як мінімум 2-3 м"ячі?
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 07.08.2019 15:48
    0
    Viktor Skeptic, 07.08.2019 15:39
    Терміново вернути Супрягу і Булецу.)))
    Зачем? Что они показали в матче с Зарёй?
    Viktor Skeptic
      Viktor Skeptic, 07.08.2019 15:39
    -3
    Терміново вернути Супрягу і Булецу.)))
    J0e777
      J0e777, 07.08.2019 15:19
    +2
    Микола Унгурян, 07.08.2019 15:14
    правда слабо віриться.
    для цього потрібно або не пропустити (з таким захистом це малоймовірно) або забивати як мінімум 3 (з таким нападом це неймовірно)
    Что-то мне матч с Эвертоном вспомнился. Перед ответным матчем тоже самое все говорили. А в итоге 5-2.. Смело можно проходить этот Брюгге
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 07.08.2019 15:14
    +3
    правда слабо віриться.
    для цього потрібно або не пропустити (з таким захистом це малоймовірно) або забивати як мінімум 3 (з таким нападом це неймовірно)
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 07.08.2019 15:14
    +3
    правда слабо віриться.
    для цього потрібно або не пропустити (з таким захистом це малоймовірно) або забивати як мінімум 3 (з таким нападом це неймовірно)
    J0e777
      J0e777, 07.08.2019 15:19
    +2
    Микола Унгурян, 07.08.2019 15:14
    правда слабо віриться.
    для цього потрібно або не пропустити (з таким захистом це малоймовірно) або забивати як мінімум 3 (з таким нападом це неймовірно)
    Что-то мне матч с Эвертоном вспомнился. Перед ответным матчем тоже самое все говорили. А в итоге 5-2.. Смело можно проходить этот Брюгге
     « УАФ - М а ф і я »
    online
      « УАФ - М а ф і я », 07.08.2019 18:54
    +1
    Manticora, 07.08.2019 18:49
    Они в ЛЕ попадут ? Если сейчас вылетят?? Кто знает???
    С сезона 2018/19 будут изменены форматы Лиги чемпионов УЕФА и Лиги Европы УЕФА. UEFA.com подробно рассказывает о нововведениях в регламентах турниров.
    Каждая команда, вылетевшая в отборе Лиги чемпионов, получит шанс добиться успеха в Лиге Европы.
    shevsen
      shevsen, 07.08.2019 18:57
    0
    Manticora, 07.08.2019 18:49
    Они в ЛЕ попадут ? Если сейчас вылетят?? Кто знает???
    А зачем?
    Manticora
    online
    Manticora, 07.08.2019 18:49
    0
    Они в ЛЕ попадут ? Если сейчас вылетят?? Кто знает???
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 07.08.2019 16:58
    0
    J0e777, 07.08.2019 15:19
    Что-то мне матч с Эвертоном вспомнился. Перед ответным матчем тоже самое все говорили. А в итоге 5-2.. Смело можно проходить этот Брюгге
    проходити то не що можна, а потрібно!!!
    але хто заб"є як мінімум 2-3 м"ячі?
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 07.08.2019 15:48
    0
    Viktor Skeptic, 07.08.2019 15:39
    Терміново вернути Супрягу і Булецу.)))
    Зачем? Что они показали в матче с Зарёй?