МІНЬОЛЕ: «У грі з Динамо мені потрібно було відбити лише один удар»

Голкіпер «Брюгге» задоволений грою своєї команди

МІНЬОЛЕ: «У грі з Динамо мені потрібно було відбити лише один удар»
© Twitter. Сімон Міньоле

Воротар «Брюгге» Сімон Міньоле прокоментував перемогу над київським «Динамо» (1:0) в рамках першого матчу третього кваліфікаційного етапу Ліги чемпіонів.

«Ми провели хорошу гру, мали можливості забити, але головне - зіграли на нуль. Це важливо в єврокубках. Хлопці в обороні все вичистили, і мені потрібно було відбити тільки один небезпечний удар. Ми показали себе справжньою командою, грали, як єдине ціле, і заслужено перемогли. До перерви рахунок запросто міг бути 2:0 на нашу користь.
 
Що стосується виходу суперника один на один зі мною, то в таких епізодах потрібна ще й удача. Це був гострий кут для суперника, що полегшило мені завдання. Гравець швидко штовхнув м'яч ногою, і мені потрібно було стояти на місці. Намагаюся допомогти команді, чим можу. А в цій грі складних ситуацій для мене було мало. Я знаю, що з кожним наступним поєдинком буде складніше. Однак, краще грати, ніж просто тренуватися», - зазначив Міньоле.
 
Нагадаємо, що друга гра між «Динамо» і «Брюгге» відбудеться у вівторок, 13 серпня, в Києві.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Брюгге

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vismut58
      vismut58, 07.08.2019 11:40
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Вот и в Киеве отбей всего один удар
    Istm
      Istm, 07.08.2019 11:15
    +5
    REALIST, 07.08.2019 08:59
    "...Игрок быстро пнул мяч ногой..." - все, что стоит знать о Беседине !
    я вообще не понимаю, почему его ставят в состав, чего-то ожидают, какой-то перспективы. Ведь игрок уровня первой лиги, не выше.
    wicker
      wicker, 07.08.2019 10:53
    +1
    Нічого добавити
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 07.08.2019 10:44
    +3
    Ну зная твою игру, ты и без ударов можешь привозить...
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 07.08.2019 09:02
    +15
    Затно потролил динамовцев
    REALIST
      REALIST, 07.08.2019 08:59
    +23
    "...Игрок быстро пнул мяч ногой..." - все, что стоит знать о Беседине !
    REALIST
    online
      REALIST, 07.08.2019 08:59
    +23
    "...Игрок быстро пнул мяч ногой..." - все, что стоит знать о Беседине !
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 07.08.2019 09:02
    +15
    Затно потролил динамовцев
    Istm
    online
      Istm, 07.08.2019 11:15
    +5
    REALIST, 07.08.2019 08:59
    "...Игрок быстро пнул мяч ногой..." - все, что стоит знать о Беседине !
    я вообще не понимаю, почему его ставят в состав, чего-то ожидают, какой-то перспективы. Ведь игрок уровня первой лиги, не выше.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 07.08.2019 10:44
    +3
    Ну зная твою игру, ты и без ударов можешь привозить...
    vismut58