0

Хавбек Брюгге: «У нас були шанси забити ще, але 1: 0 теж непогано»

Ханс Ванакен задоволений перемогою над «Динамо»

ФК Брюгге. Ханс Ванакен
Півзахисник бельгійського «Брюгге» Ханс Ванакен, який став автором переможного гола команди, прокоментував перемогу над київським «Динамо» (1:0) в рамках першого матчу третього кваліфікаційного етапу Ліги чемпіонів.

«Вважаю, що ми досягли непоганого результату. Сьогодні найважливішим для нас було зіграти на нуль. Ми це завдання виконали, і навіть перевиконали. Оскільки у нас були всі шанси забити «Динамо» і другий гол і тим самим збільшити наші шанси на вихід в наступний раунд, але і 1:0 теж непогано, я задоволений.

Ми не повинні забувати, що зіткнулися з дуже сильною командою. Ми почали матч не дуже впевнено, дозволили супернику створити ряд моментів біля наших воріт, але ближче до середини тайму стали грати набагато краще. Після перерви були не такими агресивними, оскільки додало «Динамо», прагнучи зрівняти рахунок. В цілому, другий тайм показав, що нам ще належить попрацювати над поліпшенням деяких аспектів у своїй грі», - сказав Ванаку.

Нагадаємо, матч-відповідь між «Динамо» і «Брюгге» відбудеться в найближчий вівторок, 13 серпня, в Києві.