Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «У Києві все буде зовсім по-іншому»

Півзахисник київського «Динамо» сподівається на підтримку рідних уболівальників

3964
14
Динамо Київ від Шурика. Віталій Буяльський
Півзахисник київського «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував перший поєдинок 3-го відбіркового раунду Ліги чемпіонів проти бельгійського «Брюгге» (0:1):

«Це тільки перший тайм. Рахунок 0:1, в Києві все буде зовсім по-іншому. Потрібно було реалізовувати свої моменти в першому таймі. Потрібно було забити хоча б один м'яч. Суддя не давав грати, свистів при будь-якому фолі і збивав темп.

Хочеться, щоб у другому матчі вболівальники прийшли і підтримали нас так, як сьогодні фанати підтримували команду суперника, і тоді все буде нормально».