ЗАВИЙСЬКИЙ: «Важко пояснити, що сталося на початку матчу з Дніпром-1»

Хавбек «Олімпіка» – про поразку в першому турі УПЛ

2525
1
ФК Олімпік Донецьк. Тарас Завійський (праворуч)
Півзахисник «Олімпіка» Тарас Завійський прокоментував поразку від «Дніпра-1» (0:2) в першому турі української Прем'єр-ліги:

«Важко пояснити, що сталося на початку матчу. У нас не вийшло на перших хвилинах робити те, про що ми домовлялися в роздягальні - активно пресингувати.

У підсумку ми дозволили супернику використати вільну зону і нас за це покарали. Це Прем'єр-ліга. Тут не можна втрачати концентрацію ні на секунду. У нас були моменти.

Тільки я міг двічі забивати, але в першому епізоді, коли воротар вже був безсилий, влучив у свого ж гравця, а в другому таймі після перепасування з Тейшейрою потрібно було легко котити м'яч, а я вирішив пробити «на силу». Не вистачило досвіду.

Ми зробимо висновки з цієї поразки і будемо налаштовуватися в грі з «Колосом» тільки на перемогу», - сказав Завійський.