| Оновлено 31 липня 2019, 21:48
3084
0

Луїш КАШТРУ: «Матч був складним, нам попалася компетентна команда»

Наставник «гірників» підбив підсумки виїзної перемоги над «Олександрією» в матчі 1-го туру УПЛ (3:1)

3084
0
ФК Шахтар Донецьк. Луїш Каштру
Головний тренер донецького «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував перемогу над «Олександрією» (3:1) в поєдинку 1-го туру УПЛ.

«Матч був складним, нам попалася дуже компетентна команда. Вона закрила простір для нашої атаки. У другому таймі у нас були деякі складності. Ми знали, що ця команда буде складною для нас. Перші 20 хвилин «Шахтар» домінував, був пенальті, удар в штангу. У другій половині першого тайму ми діяли не зовсім організовано. Ми постаралися це скорегувати, залишивши тільки Степаненко на позиції опорного півзахисника. У нас вийшли атаки через фланги, ми створили кілька моментів. Вітаю своїх гравців з перемогою», — сказав Каштру в ефірі ТК «Футбол 2».