31.07.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо стартувало в чемпіонаті з перемоги над Карпатами

Кияни двічі забили в кінці першого тайму, що і обумовило результат матчу

Динамо стартувало в чемпіонаті з перемоги над Карпатами
© ФК Карпати

Футболісти київського «Динамо» перед стартом нового чемпіонату отримали заряд позитивних емоцій, здолавши в поєдинку за Суперкубок України донецький «Шахтар». І думка про напівофіційний статус матчу-відкриття сезону жодним чином не може применшити заслуг підопічних Олександра Хацкевича. На протистояння з найпринциповішим внутрішнім суперником настрій у киян завжди позамежний, і тому перемога над ним цінніша подвійно. Та й Суперкубок - такий-сякий трофей, в кінці кінців.

На початку чемпіонату «біло-синім» доведеться погостювати у Львові (у другому турі кияни також протистоятимуть місцевій команді). «Карпати» відстояли своє право перебувати в еліті українського футболу і, треба думати, у першості, що стартувала, амбіції футболістів львівського клубу не обмежуються боротьбою за виживання. Ось тільки значно видозмінений склад «зелено-білих» передбачає оперативне налагодження ігрових зв'язків, і цей процес може зайняти якийсь час. А тут ще з календарем львів'янам відверто не пощастило: в двох стартових турах «Карпати» змушені протистояти грандам українського футболу. Загалом, Олександру Чижевському, який є рекордсменом з проведених матчів в нашому чемпіонаті, належить виконати непросту роботу.

Тренерський штаб «Динамо» не став вносити змін до стартового складу «біло-синіх» в порівнянні з матчем за Суперкубок. А ось у «Карпат» з чималою кількістю нових футболістів ще належить познайомитися уболівальникам львівського колективу.

Зустріч почалася в невисокому темпі, а перша загроза воротам була створена на 11-й хвилині. Це Буяльський зробив закид на забігання Гармашу, який з льоту не пробив Підківку, який зреагував відмінно. Кияни володіли територіальною перевагою, але зі створенням гостроти у штрафному майданчику суперників справа не клеїлася. Створити гостям ще одну гольову можливість допоміг голкіпер «Карпат». Підківка помилився на виході під час навісу з кутового, а після удару Кендзьори в потрібному місці опинився Мартінс.

Перший тайм наближався до цілком логічного безгольового результату, коли банальний простріл Буяльського з правого флангу завершився тим, що Ковтун зрізав м'яч у власні ворота. Але на цьому неприємності для львів'ян не закінчилися. Гуцуляк в штрафному «Карпат» штовхнув у спину Гармаша, і арбітр вказав на 11-тиметрову позначку. Пенальті точним ударом реалізував Артем Бесєдін.

Склалося враження, що «зелено-білі» так і не змогли прийти до тями після подій, які сталися в кінцівці першої половини зустрічі, оскільки початок другого тайму повністю залишився за динамівцями. І ледь не відзначився Гармаш, який з хорошої позиції не влучив у ворота.

Підопічним Олександра Чижевського явно не вистачало зіграності, особливо в плані переходу до атакуючих дій. А кияни холоднокровно утримували невисокий темп, котрий їх
влаштовував. В середині другого тайму сталося довгоочікуване повернення на поле Віктора Циганкова, який відновився після пошкодження. За наданий йому ігровий час Циганков двічі порадував шанувальників київського клубу кинджальними проходами. Перший з них завершився порушенням правил з боку Вербного, а другий - ударом динамівця трохи вище воріт.

Кияни впевнено довели зустріч до перемоги, так і не дозволивши суперникам по серйозному потурбувати Бойка. У другому турі, який відбудеться в кінці цього тижня, «Динамо» зіграє на виїзді з ФК «Львів», а «Карпати» в Харкові протистоятимуть «Шахтарю».


Українська Прем'єр-ліга. 1-й тур.

«Карпати» - «Динамо» - 0:2


Олексій Ковтун (42, автогол), Артем Бесєдін (45+2, з пенальті)

Ігор Карпенко (16), Олексій Гуцуляк (45+1), Назар Вербний (83) - Тамаш Кадар (13), Артем Бесєдін (27), Томаш Кендзьора (67), Віталій Миколенко (79)

«Карпати»: Роман Підківка, Назар Вербний, Сергій Вакуленко, Олексій Ковтун, Марвін Мартінс, Володимир Якимець, Дмитро Кльоц, Фран Войкович (Артем Козак, 73), Франчиско Ді Франко (Андрій Ременюк, 83), Олексій Гуцуляк, Ігор Карпенко (Гішам Лейоус, 46)

«Динамо»: Денис Бойко, Віталій Миколенко, Микита Бурда, Тамаш Кадар, Томаш Кендзьора (Віктор Циганков, 69), Беньямін Вербич (Карлос Де Пена, 46), Володимир Шепелєв, Денис Гармаш, Олександр Караваєв, Віталій Буяльський (Сергій Сидорчук, 80), Артем Бесєдін

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)

Стадіон «Україна» (Львів)

КАРПАТИ - ДИНАМО. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 01.08.2019 14:49
    +2
    kvlad200760, 01.08.2019 00:26
    Мені ні те що говорять футболи ні те що говорить Циганик ніколи не хвилювало.Мене самого дуже часто дратує Леоненко.Але на відміну наприклад передачі Циганика де я його думка і не вірна,на футболах є Метревелі,був Вацко,якого змінив Шевчук. А в них є власна думка,власне бачення.І той самий ненависний вам Денісов скоріше виступає арбітром між Леоном та іншими.А Циганик навпаки всіх підганяє під власну думку,тому в нього експертами виступають безлікі Венглінскій та Нагорняк,в яких немає власної думки.Тому повертаючись до теми пенальті в суперкубку та голосування,то я рахую це профанацією.Тим більше що хтось дивився тільки огляд,хтось тільки повтор моменту і то не з усіх ракурсів.Тож треба аби висновки робили люди які мають досвід суддівства і то маючи об*єктивну всесторонню картинку.Але я спокійно відношуся до того,що ти рахуєш що там пенальті був,я вважаю що не було.А час все розставить по місцях,бо будуть схожі ситуації і будуть по них рішення більш авторитетних суддів.Тож життя покаже!Головне не рахувати себе в чомусь вищим за опонента як це робить жека та інші затяті прихильники що одного,що іншого клубу.А я просто вболівальник,вболівальник Шахтаря з більш як 40-річним стажем!!!
    Ти подивися "Великий футбол" після суперкубку, коли Леоненко кілька разів повторив, що Степаненко рубанув по ногам Гармаша у своїй штрафній, а Пенісов тих же кілька разів зробив вигляд що не чує, бо суперечить концепції - шахтарю ніхто ніколи не підсуджує!!!
    Laeda
      Laeda, 01.08.2019 14:02
    0
    kvlad200760, 31.07.2019 23:47
    Семірахитушка,йди лісом!!!Або спілкуйся з псом-лаедою та собі подібним.Я тебе не чіпаю тож маю право і послати!!!Тебе,підлого брехуна та пустомелю мені навіть коментувати впадло!Мінусуй мене бидло зі своїх 20-ти акаунтів або заспокойся!
    Вадо расскажи лучше как там твоя вставная челюсть?)
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 01.08.2019 13:14
    +2
    kvlad200760, 31.07.2019 23:47
    Семірахитушка,йди лісом!!!Або спілкуйся з псом-лаедою та собі подібним.Я тебе не чіпаю тож маю право і послати!!!Тебе,підлого брехуна та пустомелю мені навіть коментувати впадло!Мінусуй мене бидло зі своїх 20-ти акаунтів або заспокойся!
    Вот ты и есть Семирахит, потому что из семи разных аккаунтов пишешь, да только признаться в этом нет мужества!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.08.2019 08:53
    +4
    MetalKH, 31.07.2019 23:56
    ты геббельсТВ пересмотрел? там же доказывали, что пенальти не было и шахтерушка их проиграл несправедливо. Слава Богу, что этой прапоганде уже верят единицы
    самое интересное, что так доказывали, что не было, что аж договорились до того, что таки был
    Trasher311987
      Trasher311987, 01.08.2019 07:27
    0
    Главное игра, пофиг на результат и очки. Главное играть пятками. Делать эластико. Сразу вспоминаю Реал. Карлос Роналдо Зидан фигу Бекхэм Рауль. Играли красиво но ни одного трофея. Смешно.
    Lion
    online
      Lion, 01.08.2019 02:26
    -1
    MetalKH, 31.07.2019 21:55
    Почему ты боишься говорить что ахметов - это сепар и убийца? Боишься?
    А почему ты боишся сказать что Суркиса лучший друг встречается каждый месяц с президентом страны агресора!!!
    Lion
    online
      Lion, 01.08.2019 02:15
    -2
    MetalKH, 31.07.2019 21:41
    А шахтеру - неудачи ВООБЩЕ
    А Металу оставаться всю жизнь в пердиве!!!
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 01.08.2019 00:26
    -11
    MetalKH, 31.07.2019 23:56
    ты геббельсТВ пересмотрел? там же доказывали, что пенальти не было и шахтерушка их проиграл несправедливо. Слава Богу, что этой прапоганде уже верят единицы
    Мені ні те що говорять футболи ні те що говорить Циганик ніколи не хвилювало.Мене самого дуже часто дратує Леоненко.Але на відміну наприклад передачі Циганика де я його думка і не вірна,на футболах є Метревелі,був Вацко,якого змінив Шевчук. А в них є власна думка,власне бачення.І той самий ненависний вам Денісов скоріше виступає арбітром між Леоном та іншими.А Циганик навпаки всіх підганяє під власну думку,тому в нього експертами виступають безлікі Венглінскій та Нагорняк,в яких немає власної думки.Тому повертаючись до теми пенальті в суперкубку та голосування,то я рахую це профанацією.Тим більше що хтось дивився тільки огляд,хтось тільки повтор моменту і то не з усіх ракурсів.Тож треба аби висновки робили люди які мають досвід суддівства і то маючи об*єктивну всесторонню картинку.Але я спокійно відношуся до того,що ти рахуєш що там пенальті був,я вважаю що не було.А час все розставить по місцях,бо будуть схожі ситуації і будуть по них рішення більш авторитетних суддів.Тож життя покаже!Головне не рахувати себе в чомусь вищим за опонента як це робить жека та інші затяті прихильники що одного,що іншого клубу.А я просто вболівальник,вболівальник Шахтаря з більш як 40-річним стажем!!!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 01.08.2019 00:03
    +6
    MetalKH, 31.07.2019 23:56
    ты геббельсТВ пересмотрел? там же доказывали, что пенальти не было и шахтерушка их проиграл несправедливо. Слава Богу, что этой прапоганде уже верят единицы
    Конечно , очень смешно было когда Денисов открыл голосование, и даже зрители кротоканала проголосовали за то что пенка была .Ведь она 100% я . Возражать этому, тоже самое что возражать тому что днём светло ....
    Но есть боты, типа ВаДо , которые с 20 аккаунтов пишут наглую , лживую ахинею из расчёта на то , что юзеры которые поверхностно следят за нашим футболом ( а таких не мало ) зайдут на форум , почитают якобы « мнения « других людей и подумают , а может и вправду не было ?
    А эти другие люди это ВаДо и ему подобные.
    Ну не будет адекватный человек , не на зарплате у Барбаса так рьяно называть белое чёрным и наоборот
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 31.07.2019 23:56
    +3
    kvlad200760, 31.07.2019 23:44
    Не дочекаєшся!В матчі на суперкубок був ще сумнівніший пенальті ніж в матчі з Карпатами.Побачимо як Динамо буде в еврокубках "заробляти" подібні пенальті!!!
    Видишь, ты просто трепло , беспринципное .
    Все моменты в пользу ДК - у тебя «сумінівні» хотя конечно мы оба с тобой знаем , что футбольные правила тебе особо не известны .
    MetalKH
      MetalKH, 31.07.2019 23:56
    +2
    kvlad200760, 31.07.2019 23:44
    Не дочекаєшся!В матчі на суперкубок був ще сумнівніший пенальті ніж в матчі з Карпатами.Побачимо як Динамо буде в еврокубках "заробляти" подібні пенальті!!!
    ты геббельсТВ пересмотрел? там же доказывали, что пенальти не было и шахтерушка их проиграл несправедливо. Слава Богу, что этой прапоганде уже верят единицы
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 31.07.2019 23:47
    -3
    jekаfunny, 31.07.2019 22:36
    ты ВаДо хоть бы правила футбола выучил ну или к окулисту сходил
    да и переживать тебе не за Динамо нужно... в Европе не будет Павелок Романовых и т.д. и бессмысленные кружева копанки вокруг чужой штрафной , размажет по газону первый соперник серьезнее Александрии!
    Семірахитушка,йди лісом!!!Або спілкуйся з псом-лаедою та собі подібним.Я тебе не чіпаю тож маю право і послати!!!Тебе,підлого брехуна та пустомелю мені навіть коментувати впадло!Мінусуй мене бидло зі своїх 20-ти акаунтів або заспокойся!
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 31.07.2019 23:44
    -3
    MetalKH, 31.07.2019 22:59
    А почему не поставили пенальти на Гармаше в ворота шахтера? Ты, как и все кроты, засунешь язык в задницу на этом вопросе
    Не дочекаєшся!В матчі на суперкубок був ще сумнівніший пенальті ніж в матчі з Карпатами.Побачимо як Динамо буде в еврокубках "заробляти" подібні пенальті!!!
    Витя Астанавитесь
    Витя Астанавитесь, 31.07.2019 23:34
    +2
    Вячеслав Самойлов, 31.07.2019 21:59
    Потому, что за 30 лет этого в Украине еще ни один суд не доказал. Но Вы, конечно, все знаете лучше...
    По куйлу в пидорашке таже тема,это означает что он не убийца?
    Витя Астанавитесь
    Витя Астанавитесь, 31.07.2019 23:19
    -3
    MetalKH, 31.07.2019 21:45
    Это ты про матч за суперкубок? Так вас даже судья не вытянул
    А как тянул!Как тянул!
    MetalKH
      MetalKH, 31.07.2019 22:59
    0
    kvlad200760, 31.07.2019 22:30
    Не побачив за рахунок чого Динамо збирається пройти Брюгге? І чи будуть ставити такі пенальті в ворота суперників Динамо в Европі! А Гармаш напрацював на Оскара а не на пенальті!
    А почему не поставили пенальти на Гармаше в ворота шахтера? Ты, как и все кроты, засунешь язык в задницу на этом вопросе
    PFCLviv
      PFCLviv, 31.07.2019 22:37
    -6
    wicker, 31.07.2019 21:56
    чудес не буває, про те маю запитання до Чижевського -
    1. 10ку Ді Франко хто поставив на фланг
    2. Який із Вербного опорник
    3. Де крайки, чому відразу не ставити на фланги ізральтянина та Ременюка, або когось іншого
    Якщо підпишуть Кучера, то Ковтун на лавку, гуцула також, або до смайла апельсини збирати, бо повний ноль, а Русина у напад, бо хижо буде
    Вітя, так Русин вихованець Львова і Якімець наш вихованець... Як з тим бути ?!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 31.07.2019 22:36
    +4
    kvlad200760, 31.07.2019 22:30
    Не побачив за рахунок чого Динамо збирається пройти Брюгге? І чи будуть ставити такі пенальті в ворота суперників Динамо в Европі! А Гармаш напрацював на Оскара а не на пенальті!
    ты ВаДо хоть бы правила футбола выучил ну или к окулисту сходил
    да и переживать тебе не за Динамо нужно... в Европе не будет Павелок Романовых и т.д. и бессмысленные кружева копанки вокруг чужой штрафной , размажет по газону первый соперник серьезнее Александрии!
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 31.07.2019 22:30
    -9
    Не побачив за рахунок чого Динамо збирається пройти Брюгге? І чи будуть ставити такі пенальті в ворота суперників Динамо в Европі! А Гармаш напрацював на Оскара а не на пенальті!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 31.07.2019 22:01
    +2
    serge_kr, 31.07.2019 21:56
    Пенальти не было там, Гармашу можно только желтую дать и Оскара!
    ты балабол который не знает правил.. надеюсь штольню во всех матчах еврокубкоу будут судить так как ДК судили в суперкубке
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 31.07.2019 21:54
    +9
    MetalKH, 31.07.2019 21:49
    Шахтер не сепарский? Почему президент болеет за Динамо?
    Я не знаю про Шахтар, но то, что Суркис, Медведчук, Рабинович, Левочкин и Бойко вместе это стремно Команда молодости, пля, нашей
    Тролль
      Тролль, 31.07.2019 21:36
    +8
    MetalKH, 31.07.2019 21:29
    На легке. Вперед Динамо. Харьков с вами!
    Не подписывайся за Харьков,клоун) Харьков не топит ни за Шахту ни за Динамо..переименуй себя в Динамо К!Динамо удачи с Брюгге.
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 31.07.2019 21:27
    +7
    Да, игры опять нет, автогол и пенальти, а в то время Супряга и Булеца сделали игру в Днепре. Вижу сезон будет классным
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 01.08.2019 00:03
    +6
    MetalKH, 31.07.2019 23:56
    ты геббельсТВ пересмотрел? там же доказывали, что пенальти не было и шахтерушка их проиграл несправедливо. Слава Богу, что этой прапоганде уже верят единицы
    Конечно , очень смешно было когда Денисов открыл голосование, и даже зрители кротоканала проголосовали за то что пенка была .Ведь она 100% я . Возражать этому, тоже самое что возражать тому что днём светло ....
    Но есть боты, типа ВаДо , которые с 20 аккаунтов пишут наглую , лживую ахинею из расчёта на то , что юзеры которые поверхностно следят за нашим футболом ( а таких не мало ) зайдут на форум , почитают якобы « мнения « других людей и подумают , а может и вправду не было ?
    А эти другие люди это ВаДо и ему подобные.
    Ну не будет адекватный человек , не на зарплате у Барбаса так рьяно называть белое чёрным и наоборот
    Trasher311987
      Trasher311987, 31.07.2019 21:44
    +6
    Динамо понравилось. Очень спокойно в обороне. В атаке могли забить больше.
    Ждём Родригеса.
    Что нравится это скамейка на каждой позиции по 2 игрока. Это здорово.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 31.07.2019 21:25
    +6
    победа в эконом режиме !!
    Едем дальше ... снова во ЛЬвов но уже держа в уме матч в Бельгии !!!
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 31.07.2019 21:47
    +5
    Динамо чисто сепарский клуб! Зажопоблок Суркиса сасать!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.08.2019 08:53
    +4
    MetalKH, 31.07.2019 23:56
    ты геббельсТВ пересмотрел? там же доказывали, что пенальти не было и шахтерушка их проиграл несправедливо. Слава Богу, что этой прапоганде уже верят единицы
    самое интересное, что так доказывали, что не было, что аж договорились до того, что таки был
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 31.07.2019 22:36
    +4
    kvlad200760, 31.07.2019 22:30
    Не побачив за рахунок чого Динамо збирається пройти Брюгге? І чи будуть ставити такі пенальті в ворота суперників Динамо в Европі! А Гармаш напрацював на Оскара а не на пенальті!
    ты ВаДо хоть бы правила футбола выучил ну или к окулисту сходил
    да и переживать тебе не за Динамо нужно... в Европе не будет Павелок Романовых и т.д. и бессмысленные кружева копанки вокруг чужой штрафной , размажет по газону первый соперник серьезнее Александрии!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 31.07.2019 23:56
    +3
    kvlad200760, 31.07.2019 23:44
    Не дочекаєшся!В матчі на суперкубок був ще сумнівніший пенальті ніж в матчі з Карпатами.Побачимо як Динамо буде в еврокубках "заробляти" подібні пенальті!!!
    Видишь, ты просто трепло , беспринципное .
    Все моменты в пользу ДК - у тебя «сумінівні» хотя конечно мы оба с тобой знаем , что футбольные правила тебе особо не известны .
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 01.08.2019 14:49
    +2
    kvlad200760, 01.08.2019 00:26
    Мені ні те що говорять футболи ні те що говорить Циганик ніколи не хвилювало.Мене самого дуже часто дратує Леоненко.Але на відміну наприклад передачі Циганика де я його думка і не вірна,на футболах є Метревелі,був Вацко,якого змінив Шевчук. А в них є власна думка,власне бачення.І той самий ненависний вам Денісов скоріше виступає арбітром між Леоном та іншими.А Циганик навпаки всіх підганяє під власну думку,тому в нього експертами виступають безлікі Венглінскій та Нагорняк,в яких немає власної думки.Тому повертаючись до теми пенальті в суперкубку та голосування,то я рахую це профанацією.Тим більше що хтось дивився тільки огляд,хтось тільки повтор моменту і то не з усіх ракурсів.Тож треба аби висновки робили люди які мають досвід суддівства і то маючи об*єктивну всесторонню картинку.Але я спокійно відношуся до того,що ти рахуєш що там пенальті був,я вважаю що не було.А час все розставить по місцях,бо будуть схожі ситуації і будуть по них рішення більш авторитетних суддів.Тож життя покаже!Головне не рахувати себе в чомусь вищим за опонента як це робить жека та інші затяті прихильники що одного,що іншого клубу.А я просто вболівальник,вболівальник Шахтаря з більш як 40-річним стажем!!!
    Ти подивися "Великий футбол" після суперкубку, коли Леоненко кілька разів повторив, що Степаненко рубанув по ногам Гармаша у своїй штрафній, а Пенісов тих же кілька разів зробив вигляд що не чує, бо суперечить концепції - шахтарю ніхто ніколи не підсуджує!!!
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 01.08.2019 13:14
    +2
    kvlad200760, 31.07.2019 23:47
    Семірахитушка,йди лісом!!!Або спілкуйся з псом-лаедою та собі подібним.Я тебе не чіпаю тож маю право і послати!!!Тебе,підлого брехуна та пустомелю мені навіть коментувати впадло!Мінусуй мене бидло зі своїх 20-ти акаунтів або заспокойся!
    Вот ты и есть Семирахит, потому что из семи разных аккаунтов пишешь, да только признаться в этом нет мужества!
    MetalKH
      MetalKH, 31.07.2019 23:56
    +2
    kvlad200760, 31.07.2019 23:44
    Не дочекаєшся!В матчі на суперкубок був ще сумнівніший пенальті ніж в матчі з Карпатами.Побачимо як Динамо буде в еврокубках "заробляти" подібні пенальті!!!
    ты геббельсТВ пересмотрел? там же доказывали, что пенальти не было и шахтерушка их проиграл несправедливо. Слава Богу, что этой прапоганде уже верят единицы
    Витя Астанавитесь
    Витя Астанавитесь, 31.07.2019 23:34
    +2
    Вячеслав Самойлов, 31.07.2019 21:59
    Потому, что за 30 лет этого в Украине еще ни один суд не доказал. Но Вы, конечно, все знаете лучше...
    По куйлу в пидорашке таже тема,это означает что он не убийца?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 31.07.2019 22:01
    +2
    serge_kr, 31.07.2019 21:56
    Пенальти не было там, Гармашу можно только желтую дать и Оскара!
    ты балабол который не знает правил.. надеюсь штольню во всех матчах еврокубкоу будут судить так как ДК судили в суперкубке
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 31.07.2019 22:00
    +2
    serge_kr, 31.07.2019 21:57
    Гол забит с нарушением правил? Что то новенькое
    https://streamable.com/4cej9
    да , грубый фол
    dudigo78
      dudigo78, 31.07.2019 21:37
    +2
    В принципі прогнозовано. Карпати на даний час зіграли так, як можуть. Ще нема зіграності, слабенька група атаки, але вже нема того броунівського хаосу, як минулого року. Якщо дадуть Чижику час і підсилять атаку, то до жовтня має появитись результат
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 31.07.2019 21:29
    +2
    serge_kr, 31.07.2019 21:25
    Карпаты намного лучше играли, но судья как обычно и везение вмешались в матч!
    и бутылка денатурата, выпитая тобой за гаражами , тоже вмешалась!
    Zport.
    online
      Zport., 31.07.2019 21:27
    +2
    serge_kr, 31.07.2019 21:25
    Карпаты намного лучше играли, но судья как обычно и везение вмешались в матч!
    Карпаты играли лучше? Ты же матч даже не смотрел
    Trasher311987
      Trasher311987, 31.07.2019 21:47
    +1
    UKRAINE FAN, 31.07.2019 21:45
    Автогол,пенальти все понятно . Не успел Сурок с сепарами в раду пролезть как начали тянуть дынамо!
    Конечно а почему ты президента забыл Зеленского он за Динамо болеет.
    Мне кажется вы герой Ай болита но того которого надо лечить