31.07.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Карпати – Динамо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

На емоційному підйомі

Карпати – Динамо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© ФК Динамо Київ

Напевно, якби результат матчу за Суперкубок України не виявився переможним, можна було міркувати про непростий графік у «Динамо» «через два дні на третій». Однак позитивні результати, а особливо ті, що приносять трофеї, мотивують краще всяких слів чи відпочинку.

«Динамо», так само як і «Карпати», починають сезон з мінімальним завданням провести його краще, ніж попередній. По першому офіційному матчу можна судити, що кияни грунтовно попрацювали на зборах. Як мінімум, це показав другий тайм одеського поєдинку. Непогано влився до складу і новачок команди Олександр Караваєв, який майже напевно зіграє у Львові з перших хвилин. І зовсім не показовими, як з'ясувалося, стали не найкращі результати киян в товариських матчах на зборах. Гарна новина надійшла щодо Віктора Циганкова, який, за словами Олександра Хацкевича, «вже працює в загальній групі, але у нього поки є обмеження по деяких вправах». Не готові поки зіграти так само Соль, Дуелунд та Андрієвський. Втім, кадрове підживлення, як показав все той же Суперкубок, на даному етапі поки не настільки гостре питання для киян.

Для «Карпат» починається нова низка випробувань в Прем'єр-лізі, за яку львівська команда відчайдушно боролася в стикових матчах з «Волинню». За фактом, після невдалого, нехай і не до кінця провального минулого сезону, львів'яни провели справжню кадрову революцію. Олександру Чижевському належить починати сезон зі значно видозміненою командою, налагоджувати нові зв'язки і сподіватися, що струсів, подібних минулому чемпіонату, буде якомога менше.

З цієї ж причини в стані «зелено-білих» навряд чи захочуть озиратися на попередній візит «Динамо» до Львова, що закінчився фіаско - 0:4. Зате гріє душу матч «Карпат» в столиці з сенсаційними 2:0 на користь львів'ян. А ось на своєму полі «Карпати» не перемагають київську команду майже десятиліття. У квітні 2010 результат (1:0) зробив Роша Батішта, а єдиний футболіст «Динамо», який грав тоді, і цілком ймовірно зіграє в середу - герой Суперкубка Денис Гармаш.

До речі, показати себе з нової сторони волею календаря «Карпатам» вже відразу належить в поєдинках з грандами: слідом за «Динамо» команду Олександра Чижевського чекає візит до «Шахтаря». Здобути очки в перших турах, чого гріха таїти, «зелено-білим» буде вкрай непросто.

Артем ЦИГАНЕНКО

Орієнтовні склади:

«Карпати»: Підківка, Мартінс, Ковтун, Вакуленко, Якимець, Вербний, Кльоц, Лейоус, Ді Франко, Карпенко, Могамед.

«Динамо»: Бойко, Миколенко, Бурда, Кадар, Кендзьора, Буяльський, Гармаш, Шепелєв, Вербич, Бесєдін, Караваєв.

31 липня, середа

«Карпати» – «Динамо»
Львів. Стадіон «Україна». 19:30
ТБ-трансляція на телеканалі «2+2»
КАРПАТИ - ДИНАМО. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)
Прогноз Sport.ua – 1:2
ЗРОБИТИ СТАВКУ


 


 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Predator
      Predator, 31.07.2019 16:34
    0
    Laeda, 31.07.2019 13:24
    жопа уже зажила после воскресных развалин?
    Дебилко мне пох что там было. И хватит уже о жопе думать педрилко. Петушара
    PFCLviv
      PFCLviv, 31.07.2019 15:47
    -5
    Муґунот Уух, 31.07.2019 15:45
    таке враження, що в вас цілком нова і незіграна команда вже не перший рік
    Та не розчаровуй ущербнутих, вони ще на шось надіються кожного року одне й те саме !
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 31.07.2019 15:45
    -2
    dudigo78, 31.07.2019 14:59
    Враховуючи те, що в нас цілком нова і ще не зіграна команда, то більш менш по можливості змістовна гра і поразка з невеликою різницею буде розцінена позитивно
    таке враження, що в вас цілком нова і незіграна команда вже не перший рік
    ll_pogulianka_ll
    online
      ll_pogulianka_ll, 31.07.2019 15:39
    +4
    PFCLviv, 31.07.2019 15:30
    Розривои твого пукана задоволений... Включай Гадів вже !
    Мля,ти тугий на троллінг Ти вже це писав!Цілий рік одне те саме! Ти недолугий,навіть на "жаль" інколи пробиває твоя пісЯнина
    PFCLviv
      PFCLviv, 31.07.2019 15:30
    -5
    ll_pogulianka_ll, 31.07.2019 15:24
    "лємбергнусний" опариш,пожиттєво перефарбований та назавжди зафЕкАлений клоун,твоя думка тут нікого нецікавить.Доречі скинь номер картки,закину пару гриваків на "лімо"-ти пару днів назад дуже гарно "відпрацював : -P "
    Розривои твого пукана задоволений... Включай Гадів вже !
    ll_pogulianka_ll
    online
      ll_pogulianka_ll, 31.07.2019 15:27
    +6
    PFCLviv, 31.07.2019 15:18
    Це не про ПФК ЛЬВІВ, вівці у вас є альтернатива, наш рідненький ПФК ЛЬВІВ - справжня бійцівська команда чемпіонів !
    Ти про "Верес"???
    ll_pogulianka_ll
    online
      ll_pogulianka_ll, 31.07.2019 15:24
    +6
    PFCLviv, 31.07.2019 15:07
    Це про вас, здатись без бою...
    "лємбергнусний" опариш,пожиттєво перефарбований та назавжди зафЕкАлений клоун,твоя думка тут нікого нецікавить.Доречі скинь номер картки,закину пару гриваків на "лімо"-ти пару днів назад дуже гарно "відпрацював : -P "
    PFCLviv
      PFCLviv, 31.07.2019 15:18
    -8
    dudigo78, 31.07.2019 15:15
    Я не думаю, що поразки від наших грандів можуть якось надломати будь-яку команду упл. Думаю ніхто особливо не надіється взяти з ними очки. Звичайно ж що будуть певні щасливчики, але то чисто на везінні
    Це не про ПФК ЛЬВІВ, вівці у вас є альтернатива, наш рідненький ПФК ЛЬВІВ - справжня бійцівська команда чемпіонів !
    dudigo78
      dudigo78, 31.07.2019 15:15
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    ll_pogulianka_ll, 31.07.2019 15:09
    Згоден з тобою,єдине,що напрягає-це два тури підряд з лідерами,при негативному результаті може психологічно надломати пацанів (таке буває)Сподіваюсь такий варіант врахований фахівцями.
    Я не думаю, що поразки від наших грандів можуть якось надломати будь-яку команду упл. Думаю ніхто особливо не надіється взяти з ними очки. Звичайно ж що будуть певні щасливчики, але то чисто на везінні
    PFCLviv
      PFCLviv, 31.07.2019 15:15
    -9
    ll_pogulianka_ll, 31.07.2019 15:09
    Згоден з тобою,єдине,що напрягає-це два тури підряд з лідерами,при негативному результаті може психологічно надломати пацанів (таке буває)Сподіваюсь такий варіант врахований фахівцями.
    Вічний песиміст, це про тебе... Це вже традиція !
    ll_pogulianka_ll
    online
      ll_pogulianka_ll, 31.07.2019 15:09
    +6
    dudigo78, 31.07.2019 14:59
    Враховуючи те, що в нас цілком нова і ще не зіграна команда, то більш менш по можливості змістовна гра і поразка з невеликою різницею буде розцінена позитивно
    Згоден з тобою,єдине,що напрягає-це два тури підряд з лідерами,при негативному результаті може психологічно надломати пацанів (таке буває)Сподіваюсь такий варіант врахований фахівцями.
    PFCLviv
      PFCLviv, 31.07.2019 15:07
    -9
    dudigo78, 31.07.2019 14:59
    Враховуючи те, що в нас цілком нова і ще не зіграна команда, то більш менш по можливості змістовна гра і поразка з невеликою різницею буде розцінена позитивно
    Це про вас, здатись без бою...
    dudigo78
      dudigo78, 31.07.2019 14:59
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Враховуючи те, що в нас цілком нова і ще не зіграна команда, то більш менш по можливості змістовна гра і поразка з невеликою різницею буде розцінена позитивно
    PFCLviv
      PFCLviv, 31.07.2019 14:40
    -10
    Ромко Підківка на брамі...
    Вмене всьо...
    PFCLviv
      PFCLviv, 31.07.2019 14:40
    -5
    Динамо Київ, з перемогою !
    Laeda
    online
      Laeda, 31.07.2019 13:24
    +2
    Predator, 30.07.2019 19:45
    5:0
    жопа уже зажила после воскресных развалин?
    vasyan86
      vasyan86, 30.07.2019 19:48
    +3
    Ну и составы. А уж расстановки...
    Predator
      Predator, 30.07.2019 19:45
    -9
    5:0
    Saar
      Saar, 30.07.2019 17:20
    -3
    0-3
    vismut58
      vismut58, 30.07.2019 15:24
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    3:2........................
    dudigo78
      dudigo78, 31.07.2019 14:59
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Враховуючи те, що в нас цілком нова і ще не зіграна команда, то більш менш по можливості змістовна гра і поразка з невеликою різницею буде розцінена позитивно
    ll_pogulianka_ll
    online
      ll_pogulianka_ll, 31.07.2019 15:27
    +6
    PFCLviv, 31.07.2019 15:18
    Це не про ПФК ЛЬВІВ, вівці у вас є альтернатива, наш рідненький ПФК ЛЬВІВ - справжня бійцівська команда чемпіонів !
    Ти про "Верес"???
    ll_pogulianka_ll
    online
      ll_pogulianka_ll, 31.07.2019 15:24
    +6
    PFCLviv, 31.07.2019 15:07
    Це про вас, здатись без бою...
    "лємбергнусний" опариш,пожиттєво перефарбований та назавжди зафЕкАлений клоун,твоя думка тут нікого нецікавить.Доречі скинь номер картки,закину пару гриваків на "лімо"-ти пару днів назад дуже гарно "відпрацював : -P "
    ll_pogulianka_ll
    online
      ll_pogulianka_ll, 31.07.2019 15:09
    +6
    dudigo78, 31.07.2019 14:59
    Враховуючи те, що в нас цілком нова і ще не зіграна команда, то більш менш по можливості змістовна гра і поразка з невеликою різницею буде розцінена позитивно
    Згоден з тобою,єдине,що напрягає-це два тури підряд з лідерами,при негативному результаті може психологічно надломати пацанів (таке буває)Сподіваюсь такий варіант врахований фахівцями.
    dudigo78
      dudigo78, 31.07.2019 15:15
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    ll_pogulianka_ll, 31.07.2019 15:09
    Згоден з тобою,єдине,що напрягає-це два тури підряд з лідерами,при негативному результаті може психологічно надломати пацанів (таке буває)Сподіваюсь такий варіант врахований фахівцями.
    Я не думаю, що поразки від наших грандів можуть якось надломати будь-яку команду упл. Думаю ніхто особливо не надіється взяти з ними очки. Звичайно ж що будуть певні щасливчики, але то чисто на везінні
    ll_pogulianka_ll
    online
      ll_pogulianka_ll, 31.07.2019 15:39
    +4
    PFCLviv, 31.07.2019 15:30
    Розривои твого пукана задоволений... Включай Гадів вже !
    Мля,ти тугий на троллінг Ти вже це писав!Цілий рік одне те саме! Ти недолугий,навіть на "жаль" інколи пробиває твоя пісЯнина
    vasyan86
      vasyan86, 30.07.2019 19:48
    +3
    Ну и составы. А уж расстановки...
    Laeda
    online
      Laeda, 31.07.2019 13:24
    +2
    Predator, 30.07.2019 19:45
    5:0
    жопа уже зажила после воскресных развалин?
    Predator
      Predator, 31.07.2019 16:34
    0
    Laeda, 31.07.2019 13:24
    жопа уже зажила после воскресных развалин?
    Дебилко мне пох что там было. И хватит уже о жопе думать педрилко. Петушара