Київ готується прийняти чемпіонат Європи зі стрибків у воду

Змагання пройдуть з 5 по 11 серпня в столичному спортивному центрі «Ліко»

2031
0
Facebook
З 5 по 11 серпня в Києві пройде чемпіонат Європи зі стрибків у воду. На змаганнях буде йти боротьба не лише за звання кращих на континенті, а й за ліцензії на Олімпійські ігри 2020 в Токіо.

Два роки тому чемпіонат Європи також проходив в Києві, і збірна України фінішувала на першому загальнокомандному місці, завоювавши 10 нагород: 3 золотих, 4 срібних і 3 бронзових медалі. Три нагороди тоді завоював Ілля Кваша, який повідомив нещодавно про завершення кар'єри.

Міжнародне спортивне співтовариство відзначило ідеальну організацію змагань в Києві, чого очікують і в 2019 році. Стрибуни у воду знову змагатимуться в столичному спортивному центрі «Ліко», де для вболівальників будуть обладнані додаткові місця.

Нагадаємо, нещодавно 13-річний український стрибун у воду Олексій Середа створив фурор на дорослому чемпіонаті світу, два рази зайнявши четверте місце серед кращих спортсменів планети.