ВІДЕО. 13-річний українець Олексій Середа справив фурор на ЧС

Молодий українець посів 4-те місце в стрибках з 10-метрової вишки

ВІДЕО. 13-річний українець Олексій Середа справив фурор на ЧС
© Facebook. Олексій Середа
13-річний український стрибун у воду Олексій Середа справив фурор на чемпіонаті світу з водних видів спорту.
 
Виступаючи в фіналі з дуже маститими суперниками, молодий українець посів 4-те місце в стрибках з 10-метрової вишки на ЧС-2019 в південнокорейському місті Кванджу. Раніше він зупинився за крок від медалі також і в синхронних стрибках з 10-метрової вишки.
 
Дивіться відеофрагмент виступу юного таланта на ЧС-2019.
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    sokolyk
    sokolyk, 21.07.2019 00:54
    +4
    RoNIkyo, 20.07.2019 22:22
    Молодчина. Займайся далі. Чекаєм на чемпіонські титули за кілька років
    Молодчинка, так тримати і медалі будуть!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 21.07.2019 00:41
    +3
    Однак малий видав. Підросте, буде мабуть вигравати багато чого
    vitaha33
      vitaha33, 20.07.2019 23:35
    +8
    Головне здоров'я, в 13 років пригати з 10 метрів, та ще так це феноменально, характер є, молодчага
    Kantemirov
      Kantemirov, 20.07.2019 23:21
    +8
    Я в тринадцять пас ягнята за селом, а тут...Красавела!!!
    RoNIkyo
    RoNIkyo, 20.07.2019 22:22
    +13
    Молодчина. Займайся далі. Чекаєм на чемпіонські титули за кілька років
    RoNIkyo
    RoNIkyo, 20.07.2019 22:22
    +13
    Молодчина. Займайся далі. Чекаєм на чемпіонські титули за кілька років
    vitaha33
    online
      vitaha33, 20.07.2019 23:35
    +8
    Головне здоров'я, в 13 років пригати з 10 метрів, та ще так це феноменально, характер є, молодчага
    Kantemirov
      Kantemirov, 20.07.2019 23:21
    +8
    Я в тринадцять пас ягнята за селом, а тут...Красавела!!!
    sokolyk
    sokolyk, 21.07.2019 00:54
    +4
    RoNIkyo, 20.07.2019 22:22
    Молодчина. Займайся далі. Чекаєм на чемпіонські титули за кілька років
    Молодчинка, так тримати і медалі будуть!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 21.07.2019 00:41
    +3
    Однак малий видав. Підросте, буде мабуть вигравати багато чого