Єдиний м'яч в товариському матчі забив Геннадій Пасіч

1459
0
ФК Олімпік Донецьк
Донецький «Олімпік» провів товариський матч із грузинським клубом «Шевардені-1906».

Перший тайм пройшов повністю під диктовку донецької команди. Підопічні Жуліо Сезара не дозволили супернику створити біля своїх воріт зовсім нічого. При цьому самі «олімпійці» атакували багато і різноманітно. Особливо активним був правий фланг, де зв'язка Ксьонз — Пасіч регулярно навантажувала оборону грузин небезпечними прострілами.

Забити ж в першому таймі вдалося лише одного разу: після подачі з кутового м'яч відскочив до Пасіча, і він гарматним ударом відправив його в праву від воротаря «дев'ятку» — 1:0.

На початку другої половини зустрічі грузинська команда активізувалася, змогла налагодити контроль м'яча і провести кілька небезпечних випадів. При цьому «олімпійці» отримали можливість для гри на контратаках. Реалізація по обидва боки була не на висоті.

До кінця поєдинку рахунок так і не змінився. 1:0 — «Олімпік» завершив цикл контрольних поєдинків мінімальною перемогою над командою з Тбілісі.

«Олімпік» — «Шевардені-1906» — 1:0
Голи: Пасіч Г., 35

«Олімпік»: Гравець на перегляді (Кринський 75 ') — Вантух (Пасіч Е. 65'), гравець на перегляді (Снурніцин 75 '), Гришко (Цимбалюк 65'), Ксьонз (гравець на перегляді 65 ',), гравець на перегляді (гравець на перегляді 45 '), гравець на перегляді (Тейшейра 45'), Політило, Фабіньо (гравець на перегляді), Пасіч Г. (гравець на перегляді 45 '), Матар (гравець на перегляді 40').