ЧС з фехтування. Збірна України стала другою в командній шпазі

Відбувся фінал чемпіонату світу в командних змаганнях шпажистів

ЧС з фехтування. Збірна України стала другою в командній шпазі
© facebook.com/fie.org

На чемпіонаті світу з фехтування, який проходить в Будапешті, відбувся фінал в командних змаганнях шпажистів у чоловіків. У вирішальному поєдинку зійшлися збірні Франції і України. Французи вважалися незаперечними фаворитами фіналу, але наші хлопці змогли дати справжній бій іменитому супернику.

Почали поєдинок наші хлопці не дуже впевнено, але по ходу поєдинку завдяки спурту Свічкаря набули впевненості і до фінальної сутички підійшли з рахунком 35:35. В останньому поєдинку Анатолій Герей протистояв триразовому чемпіону світу і олімпійському чемпіону Ріо-2016 в командній шпазі Янніку Борелю. На жаль, досвід француза зіграв головну роль. У підсумку, наша команда поступилася - 37:45.

У фіналі за збірну України фехтували Богдан Нікішин, Роман Свічкарь і Анатолій Герей. Запасним був Ігор Рейзлін.

Відзначимо, що золоту медаль на чемпіонаті світу з фехтування в особистих змагання виборола шаблістка Ольга Харлан.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Martin Cristofer
      Martin Cristofer, 23.07.2019 10:08
    +2
    vizuals, 22.07.2019 21:42
    Боррель розкатав Герея конечно жестко, але що поробиш, мабуть загальний рівень Франції вищий у шпазі
    Так це їхне історичне бойове мистецтво, то гени)
    Bop
      Bop, 23.07.2019 08:52
    -1
    vizuals, 22.07.2019 21:42
    Боррель розкатав Герея конечно жестко, але що поробиш, мабуть загальний рівень Франції вищий у шпазі
    просто французам в последнем поединке повезло...
    фортуна, она такая...
    Oleksandr Melnychuk
      Oleksandr Melnychuk, 22.07.2019 22:39
    -7
    Стала второй???
    Шановні, "второй стала" коли була деяка кількість учасників)) а у фіналі тільки двоє!!!
    У вас же попередній заголовок був, що "Вийшли у фінал"!? ТОді, ми про*бали шанс стати чемпіонами!!!!)))
    Хлопці молодці, сумніву немає!!!! Дякуємо їм!!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 22.07.2019 21:45
    +1
    Валерий Бирзул, 22.07.2019 21:44
    Как можно на решающую схватку ставить явного аутсайдера нашей сборной.
    Я цих правил не знаю, але там черговость може була якась.
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 22.07.2019 21:44
    +4
    Как можно на решающую схватку ставить явного аутсайдера нашей сборной.
    vizuals
    online
      vizuals, 22.07.2019 21:42
    +5
    Боррель розкатав Герея конечно жестко, але що поробиш, мабуть загальний рівень Франції вищий у шпазі
    Steep
      Steep, 22.07.2019 21:40
    +13
    Спасибо ребятам за борьбу, достойно сражались чуть в конце не хватило. Если брать в целом то чемпионат складывается для Украины вполне удачно уже 4 медали. Завтра еще за медаль смогут побороться наши саблистки, хотя у них в 1/4 финала сильная сборная Франции.
    Steep
      Steep, 22.07.2019 21:40
    +13
    Спасибо ребятам за борьбу, достойно сражались чуть в конце не хватило. Если брать в целом то чемпионат складывается для Украины вполне удачно уже 4 медали. Завтра еще за медаль смогут побороться наши саблистки, хотя у них в 1/4 финала сильная сборная Франции.
    vizuals
    online
      vizuals, 22.07.2019 21:42
    +5
    Боррель розкатав Герея конечно жестко, але що поробиш, мабуть загальний рівень Франції вищий у шпазі
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 22.07.2019 21:44
    +4
    Как можно на решающую схватку ставить явного аутсайдера нашей сборной.
    Martin Cristofer
      Martin Cristofer, 23.07.2019 10:08
    +2
    vizuals, 22.07.2019 21:42
    Боррель розкатав Герея конечно жестко, але що поробиш, мабуть загальний рівень Франції вищий у шпазі
    Так це їхне історичне бойове мистецтво, то гени)
    vizuals
    online
      vizuals, 22.07.2019 21:45
    +1
    Валерий Бирзул, 22.07.2019 21:44
    Как можно на решающую схватку ставить явного аутсайдера нашей сборной.
    Я цих правил не знаю, але там черговость може була якась.