Українка Харлан стала чемпіонкою світу з фехтування

Українська шаблістка перемогла в фіналі росіянку Софью Великую в один укол

Українка Харлан стала чемпіонкою світу з фехтування
© Facebook. Ольга Харлан
На чемпіонаті світу з фехтування в Будапешті сьогодні відбулися змагання в жіночій шаблі. Українка Ольга Харлан стала шестиразовою чемпіонкою світу з фехтування.
 
У фіналі змагань Харлан зустрічалася з принциповою суперницею, росіянкою Софьєю Великою, і обіграла її з рахунком 15:14. Напруга в фіналі було настільки великою, що долю золотої медалі вирішив останній укол.
 
Нагадаємо, в чвертьфіналі Харлан завдала вирішального уколу співвітчизниці Аліні Комащук (15:14), а в півфіналі здобула впевнену перемогу над румункою Бьянкою Паску (15:5).
 
Це вже четверта індивідуальна перемога Харлан на чемпіонатах світу (Будапешт-2013, Казань-2014, Лейцпіг-2017 і Будапешт-2019), ще двічі вона вигравала світову першість у складі української команди.
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    svv72
      svv72, 21.07.2019 11:50
    0
    Где в воскресенье можно посмотреть командные бои?
    Sashamar
    Sashamar, 21.07.2019 09:46
    +3
    Харлан - Великая на сьогодні це "класико" жіночої саблі. Зверніть увагу, таблиця була складена таким чином, щоб дівчата не перетнулися раніше фіналу, тобто перша і друга сіяна.
    Щодо прізвищ та іншого, то прізвище дістається від батьків або чоловіка, і обігрувати його - остання справа. Тим більше, що Великая не Журова, не Кабаєва, не Родніна і навіть не Овєчкін, в Путін-тім не помічена.
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 21.07.2019 09:06
    +3
    Ольга найкраща українська спортсменка сучасності!!! Сама найтитуловішна і стабільна!!! Виграла всі тітули!!! успіхів їй та здоров`я!!! Респект тренеру - холоднокровний і спокійний - а саме головне для підопічної - залізні нерви!!!
    Pavel Fedorov
    Pavel Fedorov, 21.07.2019 06:56
    0
    Это хорошо.Даже символично.Поражение перед украинскими выборами представителя рф с фамилией великая
    I love my country
      I love my country, 21.07.2019 03:54
    -2
    Москаляку на гіляку Додому їдь загарбниця смердюча!!! Оля Харлан - КРАСАВА!!!
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 21.07.2019 03:03
    +3
    Всіх з перемогою!! Ps:скільки останнім часом парєбриків на сайті завелось
    Maradona
    online
      Maradona, 20.07.2019 23:46
    +13
    А синьо-жовтий манікюр - це просто космос!
    Maradona
    online
      Maradona, 20.07.2019 23:26
    +5
    Ольга, браво!!!
    Перемогти у фіналі представника найзапеклішого ворога вище усіх похвал!!!
    З перемогою!!!
    Gruberman
      Gruberman, 20.07.2019 22:55
    -23
    Коментар згорнуто. Показати
    Ой-вэй, вот и праздник пришел на нашу землю, наконец то!! хоть где-то ( только в фехтовании), хоть как то ( в один укол),хоть кем то (партия регионов рулит) Поздравления Харлан!!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 20.07.2019 22:37
    +4
    Відео фіналу з Харлан дивіться з 1 год 33 хв
    hmmmm
      hmmmm, 20.07.2019 22:36
    +1
    Кстати там Великая чуть не задушила Харлан на церемонии награждения 😁
    Святослав Сташевский
      Святослав Сташевский, 20.07.2019 22:33
    +9
    ВЕЛИКАЯ ХАРЛАН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    mikmir1
    mikmir1, 20.07.2019 22:27
    +12
    Молодчинка, Олечка-Сонечко! Добре, що і в інших видах спорту є багато таких Сонечок! Удачі всім, миру та вболіваємо за Україну!
    Сергей Посунькин
      Сергей Посунькин, 20.07.2019 22:19
    +9
    девченка со СЛАБОДКИ...НИКОЛАЕВ....с победой земляка ..!!!!!
    Denmark1107
      Denmark1107, 20.07.2019 22:17
    +3
    Браво, Ольга!!!
    І кого, саму лаптеногу
    А то на зворотному боці цивілізації від фейєрії своїх х*йболістів над Нашими, досі лайном жбурляються.
     « УАФ - М а ф і я »
    online
      « УАФ - М а ф і я », 20.07.2019 22:13
    +7
    Удар по вяличию
    Олег Бугаец
    Олег Бугаец, 20.07.2019 21:39
    +13
    надзвичайно напружена кінцівка поєдинку! і врешті перемога за Харлан!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 20.07.2019 21:35
    +3
    fedd1979, 20.07.2019 21:33
    Гарного завершення вечора. Хай щастить
    Обоюдно.
    fedd1979
    fedd1979, 20.07.2019 21:33
    +4
    vizuals, 20.07.2019 21:30
    Я особисто нічого не казав відносно титулованості Велокої, просто підмітив момент, що йдеться про те, що вона - Олімпійська чемпіонка, але є велика різниця між індивідуалкою та командною першостю.
    Хіба це не по ділу. Про помилки - я кажу ж - я неуважний по своїй натурі. Але помилятися у фактах, що я дійно регулярно роблю - це не називається маячнею, Маячня - це мабуть трохи інше))) Так що не пишить дурниць.
    Гарного завершення вечора. Хай щастить
    vizuals
    online
      vizuals, 20.07.2019 21:30
    +1
    fedd1979, 20.07.2019 21:24
    Визнавати помилки - дуже добре. Але якщо вони надто часто, то просто не треба гарячкувати. І взагалі я не розумію предмету наших суперечок. Всі давно знають. що Харлан і Велика - дві найкращі у категорії. попри те, що з особистими олімпіадами в них поки без золота. Велика щойно була за мить від третього золота і у Харлан могло лишитися три. У Великої краща статистика по олімпіадах, десь краща у Харлан. Але з чого все почалося??? З дурного посту про те, що хай Велика собі мріє "про велічіє". Попри те, що Путін х-йло і Росія - загарбник, нащо бути необєктивним у даному конкретному випадку?
    Я особисто нічого не казав відносно титулованості Велокої, просто підмітив момент, що йдеться про те, що вона - Олімпійська чемпіонка, але є велика різниця між індивідуалкою та командною першостю.
    Хіба це не по ділу. Про помилки - я кажу ж - я неуважний по своїй натурі. Але помилятися у фактах, що я дійно регулярно роблю - це не називається маячнею, Маячня - це мабуть трохи інше))) Так що не пишить дурниць.
    Steep
      Steep, 20.07.2019 20:45
    +32
    Вот это был бой. Браво Ольга!
    Sunrise
    online
      Sunrise, 20.07.2019 20:47
    +28
    Классно решающий нанесла! И вообще красиво бой вела. С победой!
    vizuals
    online
      vizuals, 20.07.2019 20:49
    +27
    Коли Велика вийшла уперед на матчпойнт, Оля перетворилася у якусб фурію, і виглядала, як швидкістний болід, Крута
    freestyle2018
      freestyle2018, 20.07.2019 20:53
    +26
    Классная победа над принципиальной соперницей! Браво Харлан! Слава Украине!
    Ibracadabra
      Ibracadabra, 20.07.2019 20:50
    +18
    Супер, вырвала победу после 13:14
    Maradona
    online
      Maradona, 20.07.2019 23:46
    +13
    А синьо-жовтий манікюр - це просто космос!
    Олег Бугаец
    Олег Бугаец, 20.07.2019 21:39
    +13
    надзвичайно напружена кінцівка поєдинку! і врешті перемога за Харлан!!!
    mikmir1
    mikmir1, 20.07.2019 22:27
    +12
    Молодчинка, Олечка-Сонечко! Добре, що і в інших видах спорту є багато таких Сонечок! Удачі всім, миру та вболіваємо за Україну!
    dydyyura
      dydyyura, 20.07.2019 20:46
    +12
    классный финал
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 20.07.2019 20:54
    +11
    умнічка, красуня!!!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 20.07.2019 21:04
    +10
    Elaiz, 20.07.2019 20:52
    Ей 35 год у нее 2 финала ОИ подряд, двое детей, 7 золотых медалей ЧМ и 14 Европы, она полностью соответствует своей фамилии
    Чувак, в неї тільки 2 золота чс індивідуальних проти 4 золотих у Харлан. То хто з них величніший?
    vitaha33
    online
      vitaha33, 20.07.2019 20:59
    +10
    Це було епічно. Вінцем кар'єри Олі має стати олімпіада в Токіо
    Святослав Сташевский
      Святослав Сташевский, 20.07.2019 22:33
    +9
    ВЕЛИКАЯ ХАРЛАН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Сергей Посунькин
      Сергей Посунькин, 20.07.2019 22:19
    +9
    девченка со СЛАБОДКИ...НИКОЛАЕВ....с победой земляка ..!!!!!
    turist86
      turist86, 20.07.2019 20:47
    +9
    Слава Україні!
    Оля найкраща! Ну а вєлікая хай далі мріє про вєлічіє
    fedd1979
    online
    fedd1979, 20.07.2019 20:51
    +8
    Добре, що хоч в команді олімпійське золото брала (трилер проти китайців - на все життя), а то було б геть несправедливо - ВЕЛИКА ФХТУВАЛЬНИЦЯ, багатократна чемпіонка світу та Європи й лише з олімпійською бронзою.
     « УАФ - М а ф і я »
    online
      « УАФ - М а ф і я », 20.07.2019 22:13
    +7
    Удар по вяличию
    vizuals
    online
      vizuals, 20.07.2019 20:56
    +7
    fedd1979, 20.07.2019 20:54
    Давайте не будемо. Що їй мріяти? Вона олімпійська чемпіонка й тричі срібна призерка олімпіад.На відміну від Харлан, Вєлікій більше везло саме на олімпіадах
    Велика - Олимпійська чемпіонка лише у командній першості
    Maradona
    online
      Maradona, 20.07.2019 23:26
    +5
    Ольга, браво!!!
    Перемогти у фіналі представника найзапеклішого ворога вище усіх похвал!!!
    З перемогою!!!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 20.07.2019 22:37
    +4
    Відео фіналу з Харлан дивіться з 1 год 33 хв