СНІГУР: «Повинна залишатися спокійною і концентруватися на фіналі»

17-річна українка – про перемогу в півфіналі юніорського Вімблдону

СНІГУР: «Повинна залишатися спокійною і концентруватися на фіналі»
© btu.org.ua. Дар'я Снігур
Українська тенісистка Дар'я Снігур прокоментувала вихід у фінал юніорського Вімблдону.
 
«Мені дуже подобається трава. Це моє улюблене покриття. Я почала матч досить нервово, бо програла їй в нашій минулій зустрічі. Грала гейм за геймом. Я знала, що моя суперниця добре грає на грунті, але не на траві або харді. Це був наш третій матч в цьому році: на харді я виграла, а на грунті програла.
 
На грунті вона - королева, робить все, що хоче. Хард і траву вона не розуміє. На траві вона взагалі не знає, що потрібно робити, цим я і скористалася. У неї чисто грунтова гра.
 
Чи втомилася я? Так а що я грала? Перших два кола, можна сказати, взагалі матчів не було. Сьогодні я думала, що буде складніше. Фінал минулого тижня теж менше години.
 
Я дуже рада, що пройшла в фінал, але я повинна залишатися спокійною і концентруватися на фіналі. Мені не подобаються великі корти, багато людей. Я до цього ще не звикла. У минулому році я тут вже виступала і грала на четвертому корті. І злякалася. Але до цього треба звикати, коли все плескають і вболівають за тебе», - сказала Снігур.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Великий теніс України

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    vizuals
      vizuals, 13.07.2019 10:45
    0
    samird, 13.07.2019 09:31
    Это пройдет, когда повзрослеешь и поумнеешь. А может и нет. Ты хотел похвастаться, что с горем пополам выучил государственный язык? Выучи хотя-бы три-четыре - и можешь приступать к хвастовству. Будет мелко, но хотя-бы не беспричинно.
    З ГОРЕМ ПОПОЛАМ))) Ти там попустися, хлопче - може тебе попустить трохи
    samird
      samird, 13.07.2019 09:31
    -3
    vizuals, 13.07.2019 07:46
    Я нічого не нагнітаю. Просто мене, россійськомовну людину, яка намагається призвичаїти для себе спілкування українською, іноді дістає, що деякі українці навіть не намагаються говорити своєю мовою, яка є навіть більш словянською та старовинною, ніж россійська.
    Это пройдет, когда повзрослеешь и поумнеешь. А может и нет. Ты хотел похвастаться, что с горем пополам выучил государственный язык? Выучи хотя-бы три-четыре - и можешь приступать к хвастовству. Будет мелко, но хотя-бы не беспричинно.
    vizuals
      vizuals, 13.07.2019 07:46
    0
    Andy Chak, 13.07.2019 00:48
    Друже, ти мене знаєш, не нагнітай там де не треба, все норм. йдемо вперед!!!
    Я нічого не нагнітаю. Просто мене, россійськомовну людину, яка намагається призвичаїти для себе спілкування українською, іноді дістає, що деякі українці навіть не намагаються говорити своєю мовою, яка є навіть більш словянською та старовинною, ніж россійська.
    Andy Chak
      Andy Chak, 13.07.2019 00:48
    +5
    vizuals, 12.07.2019 21:37
    Української дівчина мабуть не знає
    Друже, ти мене знаєш, не нагнітай там де не треба, все норм. йдемо вперед!!!
    Andy Chak
      Andy Chak, 13.07.2019 00:46
    +6
    Даша, ти рубаєш просто не по-дєтскі!!! Ти молодинка зі своєю безпосередністю, так щиро, віримо, ти майбутнє України, нехай нас всі бояться з такими моментами!!! УКРАЇНА з тобою!!!
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 13.07.2019 00:22
    +6
    vizuals, 12.07.2019 21:37
    Української дівчина мабуть не знає
    Це моя бабка не знала, бо в совку виховувалась, а якщо зараз після школи людина не знає, перед нами або ідіот, або хам, українофоб й тп.
    Але до чого тут ваше зауваження? Текст з російськомовного сайту, без відео. Абсолютно не по темі.
    Vova Observer
      Vova Observer, 12.07.2019 23:54
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    vizuals, 12.07.2019 21:37
    Української дівчина мабуть не знає
    Ти також не знаєш. Тому що в українській мові слово "мабуть" виділяється комами з обох сторін.
    TanyaM
      TanyaM, 12.07.2019 22:46
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    vizuals, 12.07.2019 21:57
    Та невже)))
    та невже. більше ні до чого причепитися? фу на вас
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 12.07.2019 22:01
    +9
    Даша, как всегда - сама непосредственность. Болеем за нее завтра в финале!
    vizuals
      vizuals, 12.07.2019 21:57
    -4
    Алина Бабенко, 12.07.2019 21:51
    Ви, мабуть, також)
    И вообще, какая вам разница? Девочка вышла в финал, она молодец и представляет Украину, продвигает ее в мире, но вам уж этого не хватает.
    Та невже)))
    Алина Бабенко
      Алина Бабенко, 12.07.2019 21:51
    +4
    vizuals, 12.07.2019 21:37
    Української дівчина мабуть не знає
    Ви, мабуть, також)
    И вообще, какая вам разница? Девочка вышла в финал, она молодец и представляет Украину, продвигает ее в мире, но вам уж этого не хватает.
    vizuals
      vizuals, 12.07.2019 21:37
    -9
    Української дівчина мабуть не знає
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 12.07.2019 22:01
    +9
    Даша, как всегда - сама непосредственность. Болеем за нее завтра в финале!
    Andy Chak
      Andy Chak, 13.07.2019 00:46
    +6
    Даша, ти рубаєш просто не по-дєтскі!!! Ти молодинка зі своєю безпосередністю, так щиро, віримо, ти майбутнє України, нехай нас всі бояться з такими моментами!!! УКРАЇНА з тобою!!!
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 13.07.2019 00:22
    +6
    vizuals, 12.07.2019 21:37
    Української дівчина мабуть не знає
    Це моя бабка не знала, бо в совку виховувалась, а якщо зараз після школи людина не знає, перед нами або ідіот, або хам, українофоб й тп.
    Але до чого тут ваше зауваження? Текст з російськомовного сайту, без відео. Абсолютно не по темі.
    Andy Chak
      Andy Chak, 13.07.2019 00:48
    +5
    vizuals, 12.07.2019 21:37
    Української дівчина мабуть не знає
    Друже, ти мене знаєш, не нагнітай там де не треба, все норм. йдемо вперед!!!
    Алина Бабенко
      Алина Бабенко, 12.07.2019 21:51
    +4
    vizuals, 12.07.2019 21:37
    Української дівчина мабуть не знає
    Ви, мабуть, також)
    И вообще, какая вам разница? Девочка вышла в финал, она молодец и представляет Украину, продвигает ее в мире, но вам уж этого не хватает.
    Vova Observer
      Vova Observer, 12.07.2019 23:54
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    vizuals, 12.07.2019 21:37
    Української дівчина мабуть не знає
    Ти також не знаєш. Тому що в українській мові слово "мабуть" виділяється комами з обох сторін.
    TanyaM
      TanyaM, 12.07.2019 22:46
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    vizuals, 12.07.2019 21:57
    Та невже)))
    та невже. більше ні до чого причепитися? фу на вас
    vizuals
      vizuals, 13.07.2019 10:45
    0
    samird, 13.07.2019 09:31
    Это пройдет, когда повзрослеешь и поумнеешь. А может и нет. Ты хотел похвастаться, что с горем пополам выучил государственный язык? Выучи хотя-бы три-четыре - и можешь приступать к хвастовству. Будет мелко, но хотя-бы не беспричинно.
    З ГОРЕМ ПОПОЛАМ))) Ти там попустися, хлопче - може тебе попустить трохи
    vizuals
      vizuals, 13.07.2019 07:46
    0
    Andy Chak, 13.07.2019 00:48
    Друже, ти мене знаєш, не нагнітай там де не треба, все норм. йдемо вперед!!!
    Я нічого не нагнітаю. Просто мене, россійськомовну людину, яка намагається призвичаїти для себе спілкування українською, іноді дістає, що деякі українці навіть не намагаються говорити своєю мовою, яка є навіть більш словянською та старовинною, ніж россійська.