Команда Віктора Скрипника повертається в Запоріжжя

1931
0
ФК Зоря

Матчем з угорським футбольним клубом «Пакш» «Зоря» завершила підготовку в Словенії. Після матчу луганчани повертаються додому в Запоріжжя, де продовжать підготовку до нового сезону, який для них починається раніше, ніж для інших клубів УПЛ. «Зоря» перший матч відбіркового етапу Ліги Європи проведе вже 25-го липня.

У поєдинку з «Пакшем» підопічні Скрипника володіли ініціативою, але довести гру до перемоги не зуміли. Кочергін відкрив рахунок на 17-й хвилині поєдинку, але через кілька хвилин угорці відігралися. У підсумку, бойова нічия 1:1.