Вімблдон. У півфіналі відбудеться битва Федерер - Надаль

Любителів тенісу чекає чергове класичне протистояння

Вімблдон. У півфіналі відбудеться битва Федерер - Надаль
© twitter.com/wimbledon

Сьогодні завершилися всі матчі 1/4 фіналу чоловічої частини Вімблдону.

Роджер Федерер в чотирьох сетах здолав Кеї Нісікорі, а Рафаель Надаль в трьох сетах виявився сильнішим за Сема Куеррі.

Саме Надаль і Федерер зустрінуться у півфіналі трав'яного турніру.

У другому півфіналі зіграють Новак Джокович і Роберто Баутіста Агут.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 11.07.2019 12:51
    0
    Ха-ха! Не нравится. сколько дизов наставили. Рафа-великий чемпион! Завтра сделает Федора в 3-х сетах. Рафа,, вперед,к 19 БШ.! Надо обязательно догнать по этому показателю Федора.
    B0N1K
      B0N1K, 11.07.2019 07:09
    0
    Ніколи такого не було й ось знову)
    Пригадуються мені ще з дитинства (середини нульових) стабільні фінали Фед/Над
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2019 06:49
    +2
    Такі ель-классіко зараз є особливо цінними, бр можуть бути останніми. Федя легко може піти з теннісу наступного року.
    andreypoltava131
    online
    andreypoltava131, 11.07.2019 00:44
    -1
    битва будет в финале между сербом и испанцем..
    andreypoltava131
    online
    andreypoltava131, 11.07.2019 00:25
    -1
    шансов у Федерера 0.....к сожалению....особой битвы не будет..может немного составит конкуренцию надалю..не более...
    никовіліст
      никовіліст, 10.07.2019 21:43
    0
    В жінок також є своя "лінія відрізу" - постійно значний розрив в очках між 7 та 8 позиціями.
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 10.07.2019 21:25
    +5
    Надаль просто монстр. 44 виннера из них 10 ейсов и всего 12 невынужденных ошибок. У Федерера к слову на один сет больше еще при том сыграл - 55 виннерсов, 12 ейсов из которых и 32 невынужденных. Честно, не вижу за счет чего Федерер сможет остановить Надаля, вся статистика за Рафу. Думаю Рафа максимум в четырех сетах закроет Роджа, один сет даю Феде, так как это все же трава. Но такого Надаля на траве, я давно не видел, бульдозер просто, сносит всех.
    никовіліст
      никовіліст, 10.07.2019 21:23
    +4
    Вболіватиму за Федерера до кінця.
    Senator
    Senator, 10.07.2019 21:13
    +2
    Не. Рафа не сделает... Трава - любимое покрытие Феди. Может быть тяжёлый матч, но Федя вытянет...
    никовіліст
      никовіліст, 10.07.2019 21:13
    +12
    Після закінчення цього Вімбільдана складеться показова ситуація останніх років: Три Динозаври матимуть більше очок, ніж 8 наступних тенісистів разом узятих!
    juvemu
    juvemu, 10.07.2019 21:08
    +8
    У меня такое предложение: Федерер, Надаль и Джокович начинают все турниры большого шлема с 1/2 финала, а за оставшееся одно место, пусть сражаются остальные... Все равно теннисные гении там прописываются в 100% розыгрышей, если не травмы и ранние косяки в сетке, которые их сводят на ранних стадиях(рейтинг) Надаль, Джокович и Федерер
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 10.07.2019 21:04
    -6
    Рафа сделает Федора!
    никовіліст
      никовіліст, 10.07.2019 21:13
    +12
    Після закінчення цього Вімбільдана складеться показова ситуація останніх років: Три Динозаври матимуть більше очок, ніж 8 наступних тенісистів разом узятих!
    juvemu
    juvemu, 10.07.2019 21:08
    +8
    У меня такое предложение: Федерер, Надаль и Джокович начинают все турниры большого шлема с 1/2 финала, а за оставшееся одно место, пусть сражаются остальные... Все равно теннисные гении там прописываются в 100% розыгрышей, если не травмы и ранние косяки в сетке, которые их сводят на ранних стадиях(рейтинг) Надаль, Джокович и Федерер
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 10.07.2019 21:25
    +5
    Надаль просто монстр. 44 виннера из них 10 ейсов и всего 12 невынужденных ошибок. У Федерера к слову на один сет больше еще при том сыграл - 55 виннерсов, 12 ейсов из которых и 32 невынужденных. Честно, не вижу за счет чего Федерер сможет остановить Надаля, вся статистика за Рафу. Думаю Рафа максимум в четырех сетах закроет Роджа, один сет даю Феде, так как это все же трава. Но такого Надаля на траве, я давно не видел, бульдозер просто, сносит всех.
    никовіліст
      никовіліст, 10.07.2019 21:23
    +4
    Вболіватиму за Федерера до кінця.
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2019 06:49
    +2
    Такі ель-классіко зараз є особливо цінними, бр можуть бути останніми. Федя легко може піти з теннісу наступного року.
    Senator
    Senator, 10.07.2019 21:13
    +2
    Не. Рафа не сделает... Трава - любимое покрытие Феди. Может быть тяжёлый матч, но Федя вытянет...
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 11.07.2019 12:51
    0
    Ха-ха! Не нравится. сколько дизов наставили. Рафа-великий чемпион! Завтра сделает Федора в 3-х сетах. Рафа,, вперед,к 19 БШ.! Надо обязательно догнать по этому показателю Федора.
    B0N1K
      B0N1K, 11.07.2019 07:09
    0
    Ніколи такого не було й ось знову)
    Пригадуються мені ще з дитинства (середини нульових) стабільні фінали Фед/Над
    никовіліст
      никовіліст, 10.07.2019 21:43
    0
    В жінок також є своя "лінія відрізу" - постійно значний розрив в очках між 7 та 8 позиціями.