Шахтар у контрольному поєдинку обіграв Вольфсберг

«Гірники» розібралися з бронзовим призером чемпіонату Австрії

6431
4
Після розгрому сербського «Пролетера» донецький «Шахтар» провів другий контрольний поєдинок за день. Суперником української команди став бронзовий призер австрійської Бундесліги «Вольфсберг». Відзначимо, що «вовки» вже наступного тижня почнуть сезон - їх чекає кубкова зустріч.

«Гірники» швидко відкрили рахунок в матчі. Уже не 5-й хвилині Мораес зіграв в стінку з Марлосом, увірвався до штрафного і в дотик пробив точно в дальній кут - 1:0. Після цього команда Луїша Каштру віддала ініціативу, чим не забув скористатися суперник. Ось тільки на останньому рубежі оборони впевнено діяв Пятов, який декілька разів виручив команду.

Однак поступово «Шахтар» перехопив ініціативу і подвоїв перевагу. Багатоходова комбінація «гірників» знову завершилася стінкою з Марлосом, але на цей раз його пасом скористався Тете, з кута воротарського пробивши під ближню штангу - 2:0. Тут же Маркос зобов'язаний був доводити рахунок до розгромного, однак з лінії воротарського перевірив на міцність поперечину.

А друга половина гри почалася під дощем, який до середини тайму тільки посилився. Можливо, саме це вплинуло на видовищність. Небезпечних моментів і воротарських сейвів після перерви було набагато менше, ніж у першому таймі. «Шахтар» впевнено тримав оборону, намагаючись зловити суперника на контратаках. Мораес навіть забив гол, але з офсайду. Варто відзначити, що у «вовків» був відмінний шанс переломити хід гри, але Шмербок пробив у поперечину з вигідної позиції. Більше небезпечних моментів не створила ні одна, ні інша команда.

2:0 - впевнена перемога «Шахтаря», який на австрійському зборі проведе ще один контрольний матч. 11 липня команда Луїша Каштру зіграє з кіпрським АПОЕЛом.