Майкі ГАРСІЯ: «Готовий до бою з Ломаченком, але не в 135 фунтах»

Американський боксер не зможе відразу повернутися в колишню вагу

Майкі ГАРСІЯ: «Готовий до бою з Ломаченком, але не в 135 фунтах»
© boxingscene.com

Боксер Майкі Гарсія покинув вагу 135 фунтів і перейшов у вагову категорію 147 фунтів, де зазнав поразки в поєдинку з Ерролом Спенсом.

Американець не знає, коли повернеться в ринг і хто буде суперником, але у вазі 135 його поки не буде. Раніше багато хто розраховував побачити його бій з українцем Василем Ломаченком.

«Я не знаю, коли і проти кого відбудеться мій бій. Але він пройде в 140 або 147 фунтах. Я не можу відразу опуститися в 135. Я набрав більшу м'язову масу, і так відразу не можу повернутися в 135».

«Це можливо, але не відразу. Потрібно спершу перейти хоча б в 140. Що стосується Ломаченка, то я готовий з ним битися, але не можу зараз бути в 135 фунтах. Якщо він піднімається в 140 - я готовий», - зазначив Гарсія.

Раніше Ломаченко дав зрозуміти, що не збирається змінювати вагову категорію і підніматися в 140.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BoxingScene

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 02.07.2019 17:45
    +2
    Настолько был готов, что сбежал в категорию повыше. То ли считал, что в объединительном бою Спенсу проигрывать будет не так обидно, а успех будет более громким, то ли думал, что с Ломаченко шансов будет ещё меньше, чем со Спенсом.
    abrav
      abrav, 02.07.2019 17:23
    +2
    Вообще удивляюсь как он влазил в 61 кг. ведь его вес до боев порой достигал 78 кг. притом что Лома в 61 кг. это раздутая версия, я думаю Вася легко может вернутся в 57 или в 55 кг. Но в любом случаи Вася его победит даже если по дымится.
    vizuals
    online
      vizuals, 01.07.2019 21:02
    +3
    ManUtd, 01.07.2019 20:54
    Все по делу сказал: готов функционально, но так как сейчас находится в другой весовой категории, то матч с Ломом невозможен
    Не бачу нічого логічного у його словах. Як можна казати про якусь готовність, якщо це неможливо. Він чудово знає, що у 140 фунтів Лом не підниметься, про що Лом сам неодноразово казав. Він і у 135 фунтах виглядає маленьким порівняно з суперниками.
    ManUtd
    online
      ManUtd, 01.07.2019 20:54
    0
    vizuals, 01.07.2019 20:43
    Щось він такого нагородив взагалі абсурдного. Готовий але не можу)))
    Все по делу сказал: готов функционально, но так как сейчас находится в другой весовой категории, то матч с Ломом невозможен
    vizuals
    online
      vizuals, 01.07.2019 20:43
    -3
    Щось він такого нагородив взагалі абсурдного. Готовий але не можу)))
    vizuals
    online
      vizuals, 01.07.2019 21:02
    +3
    ManUtd, 01.07.2019 20:54
    Все по делу сказал: готов функционально, но так как сейчас находится в другой весовой категории, то матч с Ломом невозможен
    Не бачу нічого логічного у його словах. Як можна казати про якусь готовність, якщо це неможливо. Він чудово знає, що у 140 фунтів Лом не підниметься, про що Лом сам неодноразово казав. Він і у 135 фунтах виглядає маленьким порівняно з суперниками.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 02.07.2019 17:45
    +2
    Настолько был готов, что сбежал в категорию повыше. То ли считал, что в объединительном бою Спенсу проигрывать будет не так обидно, а успех будет более громким, то ли думал, что с Ломаченко шансов будет ещё меньше, чем со Спенсом.
    abrav
      abrav, 02.07.2019 17:23
    +2
    Вообще удивляюсь как он влазил в 61 кг. ведь его вес до боев порой достигал 78 кг. притом что Лома в 61 кг. это раздутая версия, я думаю Вася легко может вернутся в 57 или в 55 кг. Но в любом случаи Вася его победит даже если по дымится.
    ManUtd
    online
      ManUtd, 01.07.2019 20:54
    0
    vizuals, 01.07.2019 20:43
    Щось він такого нагородив взагалі абсурдного. Готовий але не можу)))
    Все по делу сказал: готов функционально, но так как сейчас находится в другой весовой категории, то матч с Ломом невозможен