Фехервар представив Петряка

Угорський клуб офіційно представив 25-річного хавбека

Фехервар представив Петряка
© Twitter. Іван Петряк

Про це повідомив агент гравця Іван Пироженко. Петряк минулий сезон на правах оренди провів в «Ференцвароші», ставши чемпіоном Угорщини. Але, коли стало відомо, про перехід Івана в стан головного конкурента - «МОЛ Віді» (так тоді називався «Фехервар»), гравець зі скандалом покинув «Ференцварош», навіть не отримавши золоту медаль.

Контракт Петряка із «Фехерваром» вступив в силу з 1-го липня. Раніше повідомлялося, що угорський клуб заплатив «Шахтарю» за його перехід 1,5 мільйона євро, а сам гравець буде отримувати 40 тисяч євро на місяць.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    digital_summer
    online
      digital_summer, 01.07.2019 16:16
    +2
    nomad, 01.07.2019 15:54
    Знаю город Секешфехервар, где был на службе в СА. Знаю клуб Видеотон Секешфехервар. Что за Фехервар? Ну так мадьры в разговоре могут сказать. Это как Киев = Ев?
    Если Киев составное слово, то.. у тебя выдающиеся аналитические скиллы. Секеш фехер вар означает "престольный" "белый" "город". Клуб решили назвать "белый" "город".
    nomad
    online
      nomad, 01.07.2019 15:54
    -2
    Знаю город Секешфехервар, где был на службе в СА. Знаю клуб Видеотон Секешфехервар. Что за Фехервар? Ну так мадьры в разговоре могут сказать. Это как Киев = Ев?
    digital_summer
    online
      digital_summer, 01.07.2019 15:41
    +1
    poltavaonelove, 01.07.2019 15:13
    Интересно, что ты скажешь о людях, чьи дети родились в 41-м?
    Скажу, что они были не такие серьезные как ты
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 01.07.2019 15:36
    0
    poltavaonelove, 01.07.2019 15:13
    Интересно, что ты скажешь о людях, чьи дети родились в 41-м?
    У меня бабуля в 1944 родилась)
    poltavaonelove
      poltavaonelove, 01.07.2019 15:13
    +1
    digital_summer, 01.07.2019 14:35
    Дата основания Фехервара - 1941. Кто-то воевать хотел, а кто-то в футбольчик поиграть))
    Интересно, что ты скажешь о людях, чьи дети родились в 41-м?
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 01.07.2019 15:03
    +5
    Был Видеотон,в этом сезоне Мол Види,сейчас какой то Фехернахер
    digital_summer
    online
      digital_summer, 01.07.2019 14:35
    -4
    Дата основания Фехервара - 1941. Кто-то воевать хотел, а кто-то в футбольчик поиграть))
    Sauron
      Sauron, 01.07.2019 14:21
    +1
    Sauron, 01.07.2019 14:20
    Шозахрень?
    Он перешел в Фехервар или Види в итоге?
    А, переименовали клуб.
    Ясно
    Sauron
      Sauron, 01.07.2019 14:20
    -4
    Шозахрень?
    Он перешел в Фехервар или Види в итоге?
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 01.07.2019 15:03
    +5
    Был Видеотон,в этом сезоне Мол Види,сейчас какой то Фехернахер
    digital_summer
    online
      digital_summer, 01.07.2019 16:16
    +2
    nomad, 01.07.2019 15:54
    Знаю город Секешфехервар, где был на службе в СА. Знаю клуб Видеотон Секешфехервар. Что за Фехервар? Ну так мадьры в разговоре могут сказать. Это как Киев = Ев?
    Если Киев составное слово, то.. у тебя выдающиеся аналитические скиллы. Секеш фехер вар означает "престольный" "белый" "город". Клуб решили назвать "белый" "город".
    digital_summer
    online
      digital_summer, 01.07.2019 15:41
    +1
    poltavaonelove, 01.07.2019 15:13
    Интересно, что ты скажешь о людях, чьи дети родились в 41-м?
    Скажу, что они были не такие серьезные как ты
    poltavaonelove
      poltavaonelove, 01.07.2019 15:13
    +1
    digital_summer, 01.07.2019 14:35
    Дата основания Фехервара - 1941. Кто-то воевать хотел, а кто-то в футбольчик поиграть))
    Интересно, что ты скажешь о людях, чьи дети родились в 41-м?
    Sauron
      Sauron, 01.07.2019 14:21
    +1
    Sauron, 01.07.2019 14:20
    Шозахрень?
    Он перешел в Фехервар или Види в итоге?
    А, переименовали клуб.
    Ясно
    Влад Тараненко
    online
      Влад Тараненко, 01.07.2019 15:36
    0
    poltavaonelove, 01.07.2019 15:13
    Интересно, что ты скажешь о людях, чьи дети родились в 41-м?
    У меня бабуля в 1944 родилась)