Ференцварош давав за Петряка 1,2 млн євро, МОЛ Віді - 1,5 млн

Стали відомі суми, які фігурували в переговорах угорських клубів з «Шахтарем»

Ференцварош давав за Петряка 1,2 млн євро, МОЛ Віді - 1,5 млн
© MTI/MTVA. Іван Петряк
«Ференцварош» пропонував «Шахтарю» за українського півзахисника Івана Петряка, що виступає в поточному сезоні за «зелених орлів» на правах оренди, 1,2 мільйона євро. Донецький клуб був згоден продати свого футболіста, але в торги вступив «МОЛ Віді», який перебив фінансову пропозицію як для українського клубу, так і для самого гравця.
 
«Між «Ференцварошем» та «МОЛ Віді» була джентльменська усна домовленість, згідно з якою ми не шкодили один одному. Я думаю, це було логічно, адже в угорському футболі обидва клуби хочуть бути успішними».
 
«У випадку з Іваном Петряком ми обговорювали з «Шахтарем» питання продовження оренди, а потім і повного викупу контракту футболіста. Переговори йшли з осені минулого року. Було кілька варіантів. Думаю, справедливим було спершу запитати нас, чи домовляємося ми з «Шахтарем». Тоді я б сказав, що ми дійсно ведемо переговори. Але якби ми не змогли знайти порозуміння, то я б сказав «МОЛ Віді», що вони можуть спокійно спробувати домовитися самі».
 
«Є тисяча способів купити гравця. Але коли один угорський клуб веде переговори з українським клубом по футболісту, який грає в його рядах, а потім інший угорський клуб перебиває пропозицію, то це, я вважаю, несправедливо. Ми узгодили з «Шахтарем» викуп Петряка за 1,2 мільйона євро, вони прийняли цю пропозицію. Однак ми не могли домовитися з гравцем і тут в справу втрутився «МОЛ Віді».
 
«Чутки про 1,5 мільйона за Петряка від «МОЛ Віді»? Я не знаю точно, скільки вони заплатили, але щось в цьому районі. Давайте з'ясуємо ситуацію: справа не в тому, що вони дали більше, а в тому, що ми першими почали ці переговори. Для нас з моральної точки зору подібне неприйнятно, хоча юридично дії «МОЛ Віді» нічого не порушують», - заявив президент «Ференцвароша» Габор Кубатов.
 
Відзначимо, що після підписання контракту з «МОЛ Віді» Петряк був виведений зі складу «Ференцвароша», а в роздягальні команди навіть перекреслили номер на його шафці.
 
Читайте також: Чому Петряк - не Мораес
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zvalenok02
      zvalenok02, 11.05.2019 07:37
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Ситуация абсурдная. Не знаешь что делать - плакать или смеяться.
    Два мадьярских клуба сцепились за шахтеровского игрока. При этом один не захотел задницу поднять и почесать. Шахта продала игрока тому кто больше заплатил. Игрок, видимо, тоже был не против.
    А оплеванными оказались почему-то динамовцы. Как сказал ребров - ему в душу плюнули.
    И смех, и грех. Такое восприятие ситуации настораживает.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 09.05.2019 20:43
    0
    Нахєра ,я це вчерговий раз читаю...
    DK1961
    online
      DK1961, 09.05.2019 19:51
    +2
    Понял - лохметов договорился с теми, кто заплатил больше. Нормальный бизнес - типа ничего личного, просто бизнес... А там где бизнес, разве вспоминают о морали?
    Al Prokopyev
      Al Prokopyev, 09.05.2019 18:42
    -5
    КуцТВ, 09.05.2019 14:30
    "Однако мы не могли договориться с игроком..". Ну вот, сам же сказал что не смогли договорится. Какие тогда претензии к МОЛ Види?
    да претензии к петряку, в основном, который требовал несоразмерную таланту и сумме трансфера зарплату. Такой маленький, а уже зазвездился.
    Dom_y_Doporu
      Dom_y_Doporu, 09.05.2019 18:40
    +2
    Нужно больше чемпионата Венгрии!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 09.05.2019 17:51
    +2
    Alexey Antonenko, 09.05.2019 17:16
    Круче. Не 25к а 40к
    Вообще с потолка назвал суммы, а оно-то как близко оказалось к истине!
    p_s_l
    online
      p_s_l, 09.05.2019 17:44
    +9
    По Роналду не было такого шума, когда он из Реала в Юве переходил, как переход Петряка из одного венгерского клубы в другой.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 09.05.2019 17:16
    +1
    Alex86 1, 09.05.2019 15:35
    Да, базар-вокзал развели конечно из-за значительных расхождений в оплате! Как-то в этом случаее похоже просто что ференц думали быть самими хитрожо и что не уплывет никуда и так сойдет, а тут так солидно цену накрутили а петряку ск з/п дали, не 50 тыс $, например, а неподъемные 60-75?
    Круче. Не 25к а 40к
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 09.05.2019 16:15
    +6
    «Є тисяча способів купити гравця. Але коли один угорський клуб веде переговори з українським клубом по футболісту, який грає в його рядах, а потім інший угорський клуб перебиває пропозицію, то це, я вважаю, несправедливо"
    Несправедило?))) Що саме несправедливо?))) Там у Ференцвароші всі довбануті і Петряк правильно зробив що пішов звідти
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 09.05.2019 15:46
    +6
    Сами лоханулись а теперь крайних ищут!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 09.05.2019 15:35
    +5
    Да, базар-вокзал развели конечно из-за значительных расхождений в оплате! Как-то в этом случаее похоже просто что ференц думали быть самими хитрожо и что не уплывет никуда и так сойдет, а тут так солидно цену накрутили а петряку ск з/п дали, не 50 тыс $, например, а неподъемные 60-75?
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 09.05.2019 15:23
    +8
    Самое интересное кроется в уровне з/п, которую предложили ему клубы.
    А также и то, что они зимой купили ему конкурентов на позицию и не спешили продлевать соглашение, тянули до последнего.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 09.05.2019 14:58
    +7
    А сколько при этом они давали Петряку?
    ser_nat
      ser_nat, 09.05.2019 14:47
    +2
    Венгры выходцы с Урала, ну что от них хорошего ждать
    КуцТВ
    online
      КуцТВ, 09.05.2019 14:30
    +12
    "Однако мы не могли договориться с игроком..". Ну вот, сам же сказал что не смогли договорится. Какие тогда претензии к МОЛ Види?
    КуцТВ
    online
      КуцТВ, 09.05.2019 14:30
    +12
    "Однако мы не могли договориться с игроком..". Ну вот, сам же сказал что не смогли договорится. Какие тогда претензии к МОЛ Види?
    p_s_l
    online
      p_s_l, 09.05.2019 17:44
    +9
    По Роналду не было такого шума, когда он из Реала в Юве переходил, как переход Петряка из одного венгерского клубы в другой.
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 09.05.2019 15:23
    +8
    Самое интересное кроется в уровне з/п, которую предложили ему клубы.
    А также и то, что они зимой купили ему конкурентов на позицию и не спешили продлевать соглашение, тянули до последнего.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 09.05.2019 14:58
    +7
    А сколько при этом они давали Петряку?
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 09.05.2019 16:15
    +6
    «Є тисяча способів купити гравця. Але коли один угорський клуб веде переговори з українським клубом по футболісту, який грає в його рядах, а потім інший угорський клуб перебиває пропозицію, то це, я вважаю, несправедливо"
    Несправедило?))) Що саме несправедливо?))) Там у Ференцвароші всі довбануті і Петряк правильно зробив що пішов звідти
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 09.05.2019 15:46
    +6
    Сами лоханулись а теперь крайних ищут!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 09.05.2019 15:35
    +5
    Да, базар-вокзал развели конечно из-за значительных расхождений в оплате! Как-то в этом случаее похоже просто что ференц думали быть самими хитрожо и что не уплывет никуда и так сойдет, а тут так солидно цену накрутили а петряку ск з/п дали, не 50 тыс $, например, а неподъемные 60-75?
    DK1961
    online
      DK1961, 09.05.2019 19:51
    +2
    Понял - лохметов договорился с теми, кто заплатил больше. Нормальный бизнес - типа ничего личного, просто бизнес... А там где бизнес, разве вспоминают о морали?
    Dom_y_Doporu
      Dom_y_Doporu, 09.05.2019 18:40
    +2
    Нужно больше чемпионата Венгрии!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 09.05.2019 17:51
    +2
    Alexey Antonenko, 09.05.2019 17:16
    Круче. Не 25к а 40к
    Вообще с потолка назвал суммы, а оно-то как близко оказалось к истине!
    ser_nat
      ser_nat, 09.05.2019 14:47
    +2
    Венгры выходцы с Урала, ну что от них хорошего ждать
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 09.05.2019 17:16
    +1
    Alex86 1, 09.05.2019 15:35
    Да, базар-вокзал развели конечно из-за значительных расхождений в оплате! Как-то в этом случаее похоже просто что ференц думали быть самими хитрожо и что не уплывет никуда и так сойдет, а тут так солидно цену накрутили а петряку ск з/п дали, не 50 тыс $, например, а неподъемные 60-75?
    Круче. Не 25к а 40к
    zvalenok02
      zvalenok02, 11.05.2019 07:37
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Ситуация абсурдная. Не знаешь что делать - плакать или смеяться.
    Два мадьярских клуба сцепились за шахтеровского игрока. При этом один не захотел задницу поднять и почесать. Шахта продала игрока тому кто больше заплатил. Игрок, видимо, тоже был не против.
    А оплеванными оказались почему-то динамовцы. Как сказал ребров - ему в душу плюнули.
    И смех, и грех. Такое восприятие ситуации настораживает.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 09.05.2019 20:43
    0
    Нахєра ,я це вчерговий раз читаю...