Динамо продовжує переговори про трансфер Сідклея

Футболіст київського клубу може перейти в бразильський «Інтернасьональ»

Динамо продовжує переговори про трансфер Сідклея
© ФК Динамо Київ. Сідклей
Київське «Динамо» продовжує переговори з «Інтернасьоналем» про продаж 26-річного бразильського захисника Сідклея.
 
«Інтернасьональ» має намір взяти гравця в оренду, але «Динамо» згодне лише на повноцінний трансфер.
 
Минулого сезону Сідклей провів за «Динамо» 23 матчі у всіх турнірах, де забив 1 м'яч і віддав 2 результативні передачі.
 
Орієнтовна ціна футболіста складає €4,5 мільйони.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Спорт-Експрес в Україні

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 01.07.2019 16:51
    +1
    влад дарий, 01.07.2019 16:06
    нафига тренер и призидент купили сидклея есле не дают надежды играти бразизцу они хатят пабидит шахтара но никагда ето не будет шахтар делают набарот пакупают игроки из бразилий а не прадают как динамо у динамо што многа деник штобы купити игроки за 5 10 милионав евро а адати бесплатно как морозюка они не пригласили нармалнова тренера патамушто все срацтва идут на трансферы а толку никакова
    Сделал миллион ошибок - видно что в школе прогуливал уроки русского языка
    влад дарий
      влад дарий, 01.07.2019 16:06
    -1
    нафига тренер и призидент купили сидклея есле не дают надежды играти бразизцу они хатят пабидит шахтара но никагда ето не будет шахтар делают набарот пакупают игроки из бразилий а не прадают как динамо у динамо што многа деник штобы купити игроки за 5 10 милионав евро а адати бесплатно как морозюка они не пригласили нармалнова тренера патамушто все срацтва идут на трансферы а толку никакова
    ВВВ
    online
      ВВВ, 01.07.2019 11:52
    0
    Муґунот, 01.07.2019 11:18
    саме так:
    грошовиті спонсори у черзі стоять, аби прибрати Металіст до рук. "толпи страждущіх" олігархів і не зовсім ніяк не дочекаються аби аукціон з продажу того високоліквідного активу влаштували
    Якщо ти не в курсі то Металіст вже мав би солідного спонсора,просто питання зі стадіоном Металіст міська влада вирішувіати не хоче! А клуб без власного стадіону то не клуб в повному розумінні того слова.
    Муґунот
      Муґунот, 01.07.2019 11:18
    -3
    ВВВ, 01.07.2019 10:25
    Тому що транферами в Динамо керує Шаблій а не якийсь там Красніков!!! Його і в Динамо взяли аби в Металіст не пішов.А то раптом Металіст знайде гарного грошовитого спонсора(того ж Ярославського наприклад) і Красніков піде туди працювати!
    саме так:
    грошовиті спонсори у черзі стоять, аби прибрати Металіст до рук. "толпи страждущіх" олігархів і не зовсім ніяк не дочекаються аби аукціон з продажу того високоліквідного активу влаштували
    fcmarmot
      fcmarmot, 01.07.2019 10:33
    +2
    ВВВ, 01.07.2019 10:25
    Тому що транферами в Динамо керує Шаблій а не якийсь там Красніков!!! Його і в Динамо взяли аби в Металіст не пішов.А то раптом Металіст знайде гарного грошовитого спонсора(того ж Ярославського наприклад) і Красніков піде туди працювати!
    все верно, на поле должны выходить исключительно футболисты - клиенты Шаблия, остальные получают "метку" профнепригодности
    ВВВ
    online
      ВВВ, 01.07.2019 10:25
    -1
    Slevin, 01.07.2019 10:00
    позвольте спросить, зачем было покупать Буено, Че Че и Сидклея, чтобы за год они ушли ?
    Тому що транферами в Динамо керує Шаблій а не якийсь там Красніков!!! Його і в Динамо взяли аби в Металіст не пішов.А то раптом Металіст знайде гарного грошовитого спонсора(того ж Ярославського наприклад) і Красніков піде туди працювати!
    Slevin
      Slevin, 01.07.2019 10:00
    +7
    позвольте спросить, зачем было покупать Буено, Че Че и Сидклея, чтобы за год они ушли ?
    Slevin
      Slevin, 01.07.2019 10:00
    +7
    позвольте спросить, зачем было покупать Буено, Че Че и Сидклея, чтобы за год они ушли ?
    fcmarmot
      fcmarmot, 01.07.2019 10:33
    +2
    ВВВ, 01.07.2019 10:25
    Тому що транферами в Динамо керує Шаблій а не якийсь там Красніков!!! Його і в Динамо взяли аби в Металіст не пішов.А то раптом Металіст знайде гарного грошовитого спонсора(того ж Ярославського наприклад) і Красніков піде туди працювати!
    все верно, на поле должны выходить исключительно футболисты - клиенты Шаблия, остальные получают "метку" профнепригодности
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 01.07.2019 16:51
    +1
    влад дарий, 01.07.2019 16:06
    нафига тренер и призидент купили сидклея есле не дают надежды играти бразизцу они хатят пабидит шахтара но никагда ето не будет шахтар делают набарот пакупают игроки из бразилий а не прадают как динамо у динамо што многа деник штобы купити игроки за 5 10 милионав евро а адати бесплатно как морозюка они не пригласили нармалнова тренера патамушто все срацтва идут на трансферы а толку никакова
    Сделал миллион ошибок - видно что в школе прогуливал уроки русского языка
    ВВВ
    online
      ВВВ, 01.07.2019 11:52
    0
    Муґунот, 01.07.2019 11:18
    саме так:
    грошовиті спонсори у черзі стоять, аби прибрати Металіст до рук. "толпи страждущіх" олігархів і не зовсім ніяк не дочекаються аби аукціон з продажу того високоліквідного активу влаштували
    Якщо ти не в курсі то Металіст вже мав би солідного спонсора,просто питання зі стадіоном Металіст міська влада вирішувіати не хоче! А клуб без власного стадіону то не клуб в повному розумінні того слова.