Пляжний футбол. Україна програла Швейцарії в матчі за бронзу ЄІ-2019

У фіналі зіграють збірні Португалії та Іспанії

Пляжний футбол. Україна програла Швейцарії в матчі за бронзу ЄІ-2019
© УАФ
Сьогодні, 29 червня, в Мінську збірна України програла матч за третє місце на турнірі з пляжного футболу в рамках Європейських ігор 2019. Українці поступилися Швейцарії з рахунком 4:5.
 
Чотири рази збірна України виходила вперед, і чотири рази Швейцарія зрівнювала рахунок. Вирішальний м'яч був забитий за хвилину до кінця заключного періоду. Відмінний шанс зрівняти рахунок був у українців за 11 секунд до кінця гри, але з вигідного штрафного м'яч пішов вище воріт.
 
У фіналі в 18:30 за київським часом зіграють збірні Португалії та Іспанії. Нагадаємо, що в півфіналі Україна поступилася Португалії (2:3), пропустивши вирішальний гол в кінці додаткового часу.
 
Європейські ігри 2019
 
Пляжний футбол. Мінськ (Білорусь)
 
Матч за 3-тє місце, 29 червня
Україна – Швейцарія – 4:5
 
Фінал, 29 червня
Португалія – ​​Іспанія
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 29.06.2019 23:16
    +2
    Вчера я написал, что хотеть не вредно - по поводу желания наших завоевать бронзу в матче со Швейцарией. И что швейцарцы не слабее Португалии. Что в итоге и произошло. Плюс эта странная закономерность пропускать решающий голы на последней минуте игры, и происходило это регулярно на протяжении последних 10 лет... Складывается такое впечатление, что кто-то очень стимулирует наших игроков на такие результаты...
    CrimeanMax
    CrimeanMax, 29.06.2019 20:59
    +2
    Александр Сидорчук, 29.06.2019 20:46
    Как не странно ,но тут мы оба недовольны ,може перегорели ,а може попросили наших невыёб....ся бо параша даже в 1/2 не вышла!!!
    это пляжный футбол, тут все может поменяться за минуту. За минуту можно и 2 мяча отыграть
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 29.06.2019 20:57
    -3
    Кстати,а нахера эти "игры",где ,типа ,играют нынешние враги/не соперники/параша против нас и грузинов!!!?
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 29.06.2019 20:46
    -6
    CrimeanMax, 29.06.2019 18:48
    обидно очень
    Как не странно ,но тут мы оба недовольны ,може перегорели ,а може попросили наших невыёб....ся бо параша даже в 1/2 не вышла!!!
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 29.06.2019 20:43
    -9
    Наверное перегорели на "дружественном" бялорусском пяске после слива матча сборной параше 1-5!!!Не так ви граєте хлопці українці!!!
    nomad
      nomad, 29.06.2019 20:37
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Сколько там пляжей в Швейцарии?
    DK1961
      DK1961, 29.06.2019 18:58
    +1
    Ruud, 29.06.2019 18:29
    какая то закономерность улавливается, выигрывают, потом в итоге проигрывают в один мяч, причем два матча подряд, терзают смутные сомнения
    Да нет... Просто болезнь последних минут - вечно преследует и никак не вылечивается...
    CrimeanMax
    CrimeanMax, 29.06.2019 18:48
    +6
    обидно очень
    Ruud
    Ruud, 29.06.2019 18:29
    +1
    какая то закономерность улавливается, выигрывают, потом в итоге проигрывают в один мяч, причем два матча подряд, терзают смутные сомнения
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 29.06.2019 18:26
    +4
    Объективно напрашивается смена поколения, не у всех ребят присутствует хоть какая-то мотивация, нужна "свежая кровь".
    CrimeanMax
    CrimeanMax, 29.06.2019 18:48
    +6
    обидно очень
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 29.06.2019 18:26
    +4
    Объективно напрашивается смена поколения, не у всех ребят присутствует хоть какая-то мотивация, нужна "свежая кровь".
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 29.06.2019 23:16
    +2
    Вчера я написал, что хотеть не вредно - по поводу желания наших завоевать бронзу в матче со Швейцарией. И что швейцарцы не слабее Португалии. Что в итоге и произошло. Плюс эта странная закономерность пропускать решающий голы на последней минуте игры, и происходило это регулярно на протяжении последних 10 лет... Складывается такое впечатление, что кто-то очень стимулирует наших игроков на такие результаты...
    CrimeanMax
    CrimeanMax, 29.06.2019 20:59
    +2
    Александр Сидорчук, 29.06.2019 20:46
    Как не странно ,но тут мы оба недовольны ,може перегорели ,а може попросили наших невыёб....ся бо параша даже в 1/2 не вышла!!!
    это пляжный футбол, тут все может поменяться за минуту. За минуту можно и 2 мяча отыграть
    DK1961
      DK1961, 29.06.2019 18:58
    +1