Пляжний футбол. Україна програла Швейцарії в матчі за бронзу ЄІ-2019

У фіналі зіграють збірні Португалії та Іспанії

17765
10
УАФ
Сьогодні, 29 червня, в Мінську збірна України програла матч за третє місце на турнірі з пляжного футболу в рамках Європейських ігор 2019. Українці поступилися Швейцарії з рахунком 4:5.

Чотири рази збірна України виходила вперед, і чотири рази Швейцарія зрівнювала рахунок. Вирішальний м'яч був забитий за хвилину до кінця заключного періоду. Відмінний шанс зрівняти рахунок був у українців за 11 секунд до кінця гри, але з вигідного штрафного м'яч пішов вище воріт.

У фіналі в 18:30 за київським часом зіграють збірні Португалії та Іспанії. Нагадаємо, що в півфіналі Україна поступилася Португалії (2:3), пропустивши вирішальний гол в кінці додаткового часу.