Пляжний футбол. Україна поступилася Португалії в 1/2 фіналу ЄІ

Нашу збірну чекає матч за бронзові медалі

20663
8
beachsoccer.kiev.ua
Збірна України поступилася Португалії (2:3) в півфіналі турніру з пляжного футболу в рамках Європейських Ігор-2019 в Мінську.

Наша команда після другого тайму вела в рахунку з мінімальною перевагою (2:1), проте в заключному третьому періоді пропустила один м'яч. Гра була переведена в додатковий час, в кінці якого українці пропустили вирішальний.

Португалія — Україна — 3:2 (д.ч.)

Голи: Маджер (4), Коїмбра (27), Л. Мартінс (39) — Корнійчук (8), Заворотний (16, з пенальті).

Португалія: Андраде, Петроні, Лоуренсо, Маджер, Бельшіор, Вон, Коїмбра, Торрес, Джордан, Брільянте, Б. Мартінс, Л. Мартінс.

Україна: Сидоренко, Неруш, Медвідь, І. Борсук, А. Борсук, Корнійчук, Пачев, Зборовський, Макеєв, Глуцький, Заворотний.

Попередження: Корнійчук (18), Пачев (39).

Вилучення: Бельшіор (16).

Збірну України чекає матч з Швейцарією за бронзові медалі (в суботу о 17:00 за київським часом), а Португалія в фіналі розіграє золоті нагороди з командою Іспанії.

Нагадаємо, що збірна України на груповому етапі обіграла Італію та Іспанію, достроково завоювавши путівку в півфінал. У заключному турі наша збірна поступилася Росії (1:5).