Третя медаль українських борців за день

1641
1
НОК України. Алла Черкасова
Українська борчиня Алла Черкасова, яка виступає в категорії до 68 кг, завоювала бронзу у змаганнях з вільної боротьби на Європейських іграх в Мінську.

У поєдинку за третє місце 30-річна львів'янка не залишила шансів Франссон зі Швеції (6:2)

Нагадаємо, чемпіонка світу та Європи з турнірною сіткою здолала італійку Да Коль (10:0) і полячку Вішчек (12:2), але в півфіналі зазнала прикрої поразки від росіянки Братчикової (2:4).

Для України це третя медаль в боротьбі за сьогодні. Раніше Гор Оганнесян завоював бронзу, а Юлія Хавалджи здобула срібло.