ФОТО. Наша гордість. Всі українські медалісти Олімпійських ігор в Токіо

Українці завоювали 19 медалей і увійшли до топ-20 за кількістю нагород

ФОТО. Наша гордість. Всі українські медалісти Олімпійських ігор в Токіо
© Getty Images/Global Images Ukraine

Збірна України завоювала на Олімпійських іграх в Токіо 19 медалей: одну золоту, шість срібних і 12 бронзових.

Відзначимо, що рекордний показник за час незалежності - 23 нагороди (1996, 2000).

ЗОЛОТО

Жан Беленюк (греко-римська боротьба, до 87 кг)

Getty Images/Global Images Ukraine

СРІБЛО

Михайло Романчук (плавання, 1500 м вільним стилем)

Getty Images/Global Images Ukraine

Олександр Хижняк (бокс, до 75 кг)

Getty Images/Global Images Ukraine

Парвіз Насібов (греко-римська борьба, до 67 кг)

Getty Images/Global Images Ukraine

Анжеліка Терлюга (карате, до 55 кг)

Getty Images/Global Images Ukraine

Анастасія Четверикова и Людмила Лузан (каное-двійки, 500 м)

Getty Images/Global Images Ukraine

Олена Старікова (велотрек, спринт)

Getty Images/Global Images Ukraine

БРОНЗА

Дар'я Білодід (дзюдо, до 48 кг)

Getty Images/Global Images Ukraine

Ігор Рейзлін (фехтування, шпага)

Getty Images/Global Images Ukraine

Олена Костевич і Олег Омельчук (стрільба, пневматичний пістолет, 10 м, мікст)

Getty Images/Global Images Ukraine

Михайло Романчук (плавання, 800 м вільним стилем)

Getty Images/Global Images Ukraine

Еліна Світоліна (теніс)

Getty Images/Global Images Ukraine

Алла Черкасова (жіноча боротьба, до 68 кг)

Getty Images/Global Images Ukraine

Ірина Коляденко (жіноча боротьба, до 62 кг)

Getty Images/Global Images Ukraine

Марта Федіна та Анастасія Савчук (артистичне плавання, дуети)

Getty Images/Global Images Ukraine

Людмила Лузан (каное-одиночки, 200 м)

Getty Images/Global Images Ukraine

Станіслав Горуна (карате, до 75 кг)

Getty Images/Global Images Ukraine

Ярослава Магучіх (стрибки у висоту)

Getty Images/Global Images Ukraine

Марина Алексєєва, Владислава Алексєєва, Марта Федіна, Катерина Різник, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко, Ксенія Сидоренко, Єлизавета Яхно (артистичне плавання, групи)

Getty Images/Global Images Ukraine

Відзначимо, що Україна потрапила до топ-20 країн за кількістю завойованих нагород на Олімпіаді.

Джерело — Sport.ua

(62 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    alefteev77
    alefteev77, 08.08.2021 13:16
    +31
    Справжня гордість України. Люди, які прославили Україну як спортивну державу. Дякую вам і бажаю розвитку, щоб в Парижі-2024 було ще краще. Ви можете.
    Віталій Возняк
    Віталій Возняк, 08.08.2021 13:48
    +23
    Висновок один. В Україні є спорт і цей спорт на досить високому рівні. Принаймні на значно вищому, ніж наша економіка, рівень життя, культура, мораль. Дякуємо спортсменам! Успіхів в подальшому!
    cucumber
    online
    cucumber, 08.08.2021 13:10
    +15
    Гордимся! Молодцы!
    brighi10
    brighi10, 08.08.2021 13:38
    +14
    Коментар згорнуто. Показати
    Неплохая олимпиада.Поначалу казалась провальной, но количество медалей хорошее.Еще бы перекос в сторону золота и хорошо было бы
    Alexander Киев
    online
    Alexander Киев, 08.08.2021 13:11
    +12
    Гордость!
    Nordenus
    Nordenus, 08.08.2021 13:07
    +11
    Единственное золото завоевал депутат, да уж...
    MarinPekar
    online
    MarinPekar, 08.08.2021 13:35
    +10
    Ось і завершилася олімпіада, з усіма підрахунками медалей зустрінемося через півроку в Пекіні, а з любителями спорту продовжимо обговорювати успіхи і невдачі наших спортсменів під час наступних стартів( не тільки ОІ) . До зустрічі форумчани
    adidas77
    adidas77, 08.08.2021 15:46
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Всем нашим спортсменам и их командам и тренерам, большое спасибо за эти эмоции!!!
    И конечно же нам есть куда расти и развиваться! Только вперёд!
    turist86
    online
    turist86, 08.08.2021 14:55
    +6
    Беленюк великий молодець - взяв золото, попри те що поєднує спорт і політику.
    Інші борці також не підвели - срібло і 2 бронзи.
    Найкращий результат у каратистів - 2 медалі з трьох можливих, це при тому, що третю (Сєрьогіну) засудили.
    Супер-результат у Старікової - враховуючи те, що в Україні немає нормальних велотреків.
    Дуже порадував Романчук - відразу дві медалі. Мало хто вірив в успіх Світоліної, але вона зібралася і виборола нагороду.
    Дві медалі з веслування, дві з артистичного плавання - це добре.
    Бокс, дзюдо, кульова стрільба, фехтування, важка атлетика, спортивна гімнастика - трохи підвели.
    Легка атлетика - найчисельніша делегація, але у підсумку лише одна бронза. Слабенько
    Cruijff
    Cruijff, 08.08.2021 16:47
    +5
    WhoKnows, 08.08.2021 13:58
    Магучіх і Федіна це не гордість це сором і біль який хочеться забути
    Як написав Стерненко - "Спорт поза людяністю".
    alekos59
    alekos59, 08.08.2021 13:30
    +4
    Меньше надо обнимашек-целовашек с орчихами и сливов матчей за 60мин как Киченки в знак дружбы с мышесестрами кудерметовой.
    Сафиулин, ау! Повыносливее марафонцев и ходоков не смог найти ???
    tima fialko
    tima fialko, 09.08.2021 08:16
    +3
    Олимпийское лицо "фашистской" Украины-Жан Беленюк!Героям слава!
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 08.08.2021 15:14
    +2
    много бронзы, 08.08.2021 15:06
    Ты слишком много на себя берёшь. Да и что ты знаешь про народ и его жизнь? Заселись в какую нибудь руину или общагу, коих в стране немерянно, и тогда и ты станешь народом.
    на козломордії краще?)
    alekos59
    alekos59, 08.08.2021 16:45
    +1
    Все кто топит за рашку, посмотрите на скабееву, осознаете что по теории Ламброзо она ну никак не заслуживает считатьса хомо сапиенс и чтоб она вам снилась каждый день и ночь.
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ
    Слабый чемпионат, надо уезжать за гра..., 08.08.2021 16:14
    +1
    Надо реформировать суспільне тв.
    Я как налогоплательщик не хочу чтобы с моего кармана шли бабки на такое качество контента.
    За такие деньги легко сделать 3 канала спорта.
    Ведь в сёлах люди не посмотрят спорт.
    И все ж знают что именно с небольших городов и сел выходят большие чемпионы.
    Вся надежда на поколение. Уверен в Париже выступим лучше.
    Такие пацаны как Середа это будущее.
    Panda1818
    Panda1818, 08.08.2021 15:16
    +1
    Nordenus, 08.08.2021 13:07
    Единственное золото завоевал депутат, да уж...
    Ну должна же быть хоть какая-то польза от депутатов
    pl2012ua
    pl2012ua, 08.08.2021 13:52
    +1
    andre_lui
    andre_lui, 08.08.2021 16:20
    0
    euro2012_za_2012euro, 08.08.2021 16:17
    Мнения на счет итогов разделились...
    Сейчас всех помирю.
    В Общем рейтинг за всю Историю Летних Олимпиад Украина пропустила Бразилию и занимает 27-е
    Учитывайте то, что у Украины 7 участий , а у Бразилии 23 !!
    Место Страна Олимпиад золото серебро бронза ВСЕГО
    ...
    7 РФ
    ...
    26 Бразилия (BRA) Бразилия 23 37 42 69 127
    27 Украина (UKR) Украина 7 36 38 71 145
    28 Греция (GRE) Греция 29 35 44 42 121
    29 Кения (KEN) Кения 15 35 42 32 109
    ...
    38 Беларусь.
    41 Казахстан
    Забыли Бразилии Всего добавить медали за эту олимпиаду!
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 08.08.2021 16:17
    -1
    Мнения на счет итогов разделились...
    Сейчас всех помирю.
    В Общем рейтинг за всю Историю Летних Олимпиад Украина пропустила Бразилию и занимает 27-е
    Учитывайте то, что у Украины 7 участий , а у Бразилии 23 !!
    Место Страна Олимпиад золото серебро бронза ВСЕГО
    ...
    7 РФ
    ...
    26 Бразилия (BRA) Бразилия 23 37 42 69 127
    27 Украина (UKR) Украина 7 36 38 71 145
    28 Греция (GRE) Греция 29 35 44 42 121
    29 Кения (KEN) Кения 15 35 42 32 109
    ...
    38 Беларусь.
    41 Казахстан
    много бронзы
    много бронзы, 08.08.2021 15:04
    -2
    turist86, 08.08.2021 14:55
    Беленюк великий молодець - взяв золото, попри те що поєднує спорт і політику.
    Інші борці також не підвели - срібло і 2 бронзи.
    Найкращий результат у каратистів - 2 медалі з трьох можливих, це при тому, що третю (Сєрьогіну) засудили.
    Супер-результат у Старікової - враховуючи те, що в Україні немає нормальних велотреків.
    Дуже порадував Романчук - відразу дві медалі. Мало хто вірив в успіх Світоліної, але вона зібралася і виборола нагороду.
    Дві медалі з веслування, дві з артистичного плавання - це добре.
    Бокс, дзюдо, кульова стрільба, фехтування, важка атлетика, спортивна гімнастика - трохи підвели.
    Легка атлетика - найчисельніша делегація, але у підсумку лише одна бронза. Слабенько
    Легка атлетика - найчисельніша делегація, але у підсумку лише одна бронза. Слабенько?
    Вообще никак! Ведь Олимпиады начинались именно с лёгкой атлетики!!!
    Ну и в прошлом веке там принимали участие одни любители. А сейчас - сплошные профи. У нас они не растут.) За исключением бокса.