Шахтар в товариському матчі розгромив Лудогорець

Чемпіони України виграли першу зустріч під керівництвом Луїша Каштру

18668
15
Чемпіон України донецький «Шахтар» провів перший товариський матч під керівництвом нового головного тренера Луїша Каштру. Суперником гірників на літньому зборі в Німеччині був восьмикратний чемпіон Болгарії «Лудогорець».

Гра пройшла за значної територіальної та ігрової переваги «Шахтаря» і завершилася впевненою перемогою «гірників» з рахунком 3: 0. Вже на 3-й хвилині зустрічі після передачі Мораеса точним ударом відзначився Тете. Кращий бомбардир чемпіонату України взяв участь і в другому голі своєї команди. Саме після проникаючого пасу Мораеса забив Патрік. У другому таймі після серії замін забив свій м'яч і новоспечений чемпіон світу в складі збірної України U-20 Сікан, який добив м'яч у сітку після дальнього удару Тайсона.

«Шахтар» - «Лудогорець» - 3:0