Названі розміри призових за медалі Європейських ігор для українців

Золота медаль принесе українським спортсменам 50 тисяч гривень

5724
3
Sport.ua. Ігор Жданов
Стали відомі розміри преміальних для українських спортсменів за завоювання медалей на Європейських Іграх-2019. Про це повідомив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов на своїй сторінці в Facebook.

Зокрема, держава виплатить за золоту медаль 50 тисяч гривень, за срібні нагороди - по 40 тисяч, а за бронзові - 25 тисяч гривень.

«Якщо один спортсмен завоював кілька нагород, він отримає заслужені призові за кожну з них. Наприклад, за дві бронзові медалі спортсмен отримає 50 000 гривень, за два золота - 100 тисяч гривень і т.д.», - написав міністр.

Нагадаємо, після змагань, що відбулися 23 червня, в активі української збірної 5 золотих, 6 срібних і 6 бронзових медалей.
(7)

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви
Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів