Білодід та Зантарая виграли золото ОІ, Маліновський в Аталанті

9435
0
NOC Ukraine
Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за суботу, 22-е червня.

1. Європейські ігри. Білодід взяла золото в суперлегкій вазі. Українка перемогла представницю Росії.

2. Європейські ігри. Зантарая приніс Україні золоту медаль. Хороший день для українського дзюдо.

3. Аталанта домовилася з Генком по Маліновському. «Генк» отримає за українця 15 млн євро.

4. Збірна України U-20 виграла турнір в Києві. У фіналі українці перемогли команду Грузії.

5. Ференцварош орендував Ігнатенка. Угорський клуб підписав ще одного українського футболіста.

6. ЗМІ: Динамо запросило 13 млн євро від Фенербахче за Супрягу. Київський клуб здивував стамбульців «цінником» на молодого таланта.

7. Шахтар вимагає як мінімум 50 млн євро за Ісмаїлі. Про це заявив генеральний директор клубу Сергій Палкін.

8. Поддубченко виграв данк-контест на чемпіонаті світу. Український баскетболіст став найкращим в конкурсі слем-данків на змаганнях в Амстердамі.

9. Істборн. Відомі суперниці Світоліної і Цуренко. Дві українки точно зіграють в основній сітці.

10. Істборн. Ястремська вийшла в основну сітку. Українка обіграла Вікторію Голубич.