Збірна України U-20 виграла турнір в Києві

В фіналі українці перемогли команду Грузії

© ФБУ
Чоловіча збірна України віком до 20 років виграла заключний матч Міжнародного турніру в Києві, здолавши збірну Грузії з рахунком 73:64.

Наша молодіжна команда впевнено виграла першу половину, але після великої перерви дозволила суперника повернутися та відродити інтригу.

Вирішальні хвилини матчу вдаліше провели господарі, які завершили турнір без поразок і стали його переможцем.

Грузія виграла підбирання, та мала приблизно однакову з командою України кидкову лінію, однак 30 втрат стали фатальним показником для наших гостей.

У складі збірної України за статистикою кращим став Андрій Войналович, який до 21 очка (6/13 двоочкових, 1/7 триочкових, 6/9 штрафних) додав 4 передачі, 4 перехоплення та 3 підбирання (РЕ 15).

З 23 червня українська молодіжка продовжить підготовку до чемпіонату Європи (Дивізіон А) на базі МТА.

Україна U-20 – Грузія U-20 73:64 (23:11, 18:12, 11:27, 21:14)

Україна U-20: Войналович 21 + 4 передачі + 4 перехоплення, Козак 20, Міхеєв 7 + 3 передачі, Бондаренко 2 + 5 передач, Грицак 2 + 9 підбирань – 4 втрати – старт, Мельник 6 – 4 втрати, Лук’ян 5, Головчик 4, Клевзуник 4, Чмиренко 2, Логінов 0

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!