Сьогодні Зоря дізнається суперника в Лізі Європи: є п'ять варіантів

Після розподілу клубів по зонам стали відомі 5 варіантів для луганчан

Сьогодні Зоря дізнається суперника в Лізі Європи: є п'ять варіантів
© Facebook. Фанати Зорі
Сьогодні, 19 червня, о 15:00 за київським часом у швейцарському Ньоні відбудеться жеребкування 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.
 
З цього раунду стартує  луганська «Зоря», яка зайняла 5-е місце в УПЛ. Український клуб буде сіяним під час жеребкування, а значить, підопічні Віктора Скрипника потраплять не на найсильніших опонентів у даному раунді.
 
Після розподілу клубів по зонам стали відомі 5 варіантів, які можуть випасти в суперники луганчанам:
  • переможець пари «Чукарички» (Сербія) – «Бананц» (Вірменія)
  • переможець пари «Домжале (Словенія) – « Бальцан» (Мальта)
  • «Вііторул» Констанца (Румунія)
  • переможець пари «Фола Еш» (Люксембург) – «Чіхура» Сачхере (Грузія)
  • переможець пари «Будучность» (Чорногорія) – «Нарва Транс» (Естонія)
Матчі другого раунду кваліфікації Ліги Європи пройдуть 25 липня і 1 серпня.
 
О 13:00 за Києвом також відбудеться жеребкування 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Нагадаємо, 18 червня відбулося жеребкування 1-го раунду ЛЧ.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 19.06.2019 13:01
    -2
    kruch_, 19.06.2019 11:10
    Блин, читаю , ни одной команды не знаю, просто смешные названия )))
    Така ж фішка Ну, хіба що назви Будучність і Домжале зустрічав.
    І дивує, БРО, чому тобі за щире зізнання натикали стільки дизів. Невже, тут коментують виключно профпрацівники і спостерігачи футбольної галузі???
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 19.06.2019 12:43
    +2
    Нарва Транс, епта Эти одним названием изнасиловать могут
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 19.06.2019 12:37
    -1
    Сама Заря имелось ввиду.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 19.06.2019 12:37
    +1
    Сама Заря имелось ввиду.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 19.06.2019 12:37
    +1
    Это не Брага, конечно, но и сама уже не та.
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 19.06.2019 12:07
    +2
    Изи для Скрипника пока что.
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 19.06.2019 11:57
    +6
    kruch_, 19.06.2019 11:10
    Блин, читаю , ни одной команды не знаю, просто смешные названия )))
    Тогда футбол ето не ваше,стыдоба !!!
    Роман Захарчук
      Роман Захарчук, 19.06.2019 11:56
    +3
    Слышал ток Чукарички и то наверно кто то из наших играл с ними , но и что такое Зоря сегодня, пока тоже честно говоря загадка.
    Будем надеятся что пройдут любого из списка
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 19.06.2019 11:50
    +2
    Только не румыны!
    khatskevich_bog
      khatskevich_bog, 19.06.2019 11:41
    -1
    4 пара норм
    ВВВ
      ВВВ, 19.06.2019 11:13
    +15
    На цьому етапі яка б команда не дісталася Зоря має її проходити.Все ж таки і клас гравців і досвід гри на евроарені мають оказати що Зоря значно сильніша за ці команди.
    kruch_
      kruch_, 19.06.2019 11:10
    -6
    Блин, читаю , ни одной команды не знаю, просто смешные названия )))
    nomad
      nomad, 19.06.2019 11:04
    +5
    Считаю лучшим вариант №4: победитель пары «Фола Эш» (Люксембург) – «Чихура» Сачхере (Грузия).
    Юги и румыны нам не фонтан...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 19.06.2019 11:02
    +3
    4 пара норм
    ihor7003
    online
      ihor7003, 19.06.2019 11:00
    +2
    Пусть выпадет 2 пара
    zvalenok04
      zvalenok04, 19.06.2019 10:50
    +16
    Евросезон подкрался незаметно.
    С чем и поздравляю.
    zvalenok04
      zvalenok04, 19.06.2019 10:50
    +16
    Евросезон подкрался незаметно.
    С чем и поздравляю.
    ВВВ
      ВВВ, 19.06.2019 11:13
    +15
    На цьому етапі яка б команда не дісталася Зоря має її проходити.Все ж таки і клас гравців і досвід гри на евроарені мають оказати що Зоря значно сильніша за ці команди.
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 19.06.2019 11:57
    +6
    kruch_, 19.06.2019 11:10
    Блин, читаю , ни одной команды не знаю, просто смешные названия )))
    Тогда футбол ето не ваше,стыдоба !!!
    nomad
      nomad, 19.06.2019 11:04
    +5
    Считаю лучшим вариант №4: победитель пары «Фола Эш» (Люксембург) – «Чихура» Сачхере (Грузия).
    Юги и румыны нам не фонтан...
    Роман Захарчук
      Роман Захарчук, 19.06.2019 11:56
    +3
    Слышал ток Чукарички и то наверно кто то из наших играл с ними , но и что такое Зоря сегодня, пока тоже честно говоря загадка.
    Будем надеятся что пройдут любого из списка
    dudigo78
    online
      dudigo78, 19.06.2019 11:02
    +3
    4 пара норм
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 19.06.2019 12:43
    +2
    Нарва Транс, епта Эти одним названием изнасиловать могут
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 19.06.2019 12:07
    +2
    Изи для Скрипника пока что.
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 19.06.2019 11:50
    +2
    Только не румыны!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 19.06.2019 11:00
    +2
    Пусть выпадет 2 пара
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 19.06.2019 12:37
    +1
    Сама Заря имелось ввиду.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 19.06.2019 12:37
    +1
    Это не Брага, конечно, но и сама уже не та.