Перемога збірної України над волейболистами Чехії

Підопічні Угіса Крастіньша зберігають шанси на перше місце в групі

3374
1
У Запоріжжі сьогодні був зіграний матч п'ятого туру чоловічої турніру волейбольної «Золотої Євроліги» в групі С. Збірна України зустрічалася з командою Чехії.

Як і в першому поєдинку цих суперників, який відбувся в чеському місті Брно, стартові дві партії виграли українці, причому з однаковим рахунком 25:20.

Але на відміну від тієї зустрічі далі події розгорталися вже за іншим сценарієм. Незважаючи на те, що в складі збірної України через травму був відсутній її капітан Олег Плотницький, наші хлопці краще виглядали і в третій партії, здобувши впевнену перемогу 25:15.

Збірна України грала в такому складі: Максим Дрозд (набрав 6 очок), Володимир Ковальчук (1). Ян Єрещенко (11), Юрій Семенюк (7), Дмитро Віецкій (12), Тимофій Полуян (4), Гордій Брова (ліберо) - стартовий. На заміну виходив Владислав Діденко (0).

Ще в одному матчі групи С збірна Білорусі в гостях перемогла Фінляндію 3:0.

Турнірна таблиця групи С після четвертого туру має такий вигляд:
1. Білорусь 5 матчів, 4 перемоги, 1 поразка, 12 очок, співвідношення партій 13 - 5
2. Україна 5, 3, 2, 10, 12 - 7
3. Чехія 5, 3, 2, 8, 10 - 10
4. Фінляндія 5, 0, 5, 0, 2 - 15

У заключному турі 15 червня доля першого місця в групі С буде вирішуватися в матчі Україна - Білорусь. При цьому нашу команду буде влаштовувати тільки перемога з рахунком 3:0 або 3:1.

Результати і календар всіх ігор українських волейболістів в групі С «Золотої Євроліги»:
12 червня Україна - Чехія 3:0

15 червня Україна - Білорусь

Джерело Sport.ua
(9)

У фіналі чемпіонату Італії Перуджа Олега Плотницького зіграє з Монцею
Волейбол | 15 квітня 2024, 11:55 0

Минулорічний чемпіон країни і учасник фіналу Ліги чемпіонів «Трентіно» несподівано програв