Чоловіча збірна України програла другий матч у Золотій Євролізі

У третьому турі українські волейболісти зазнали поразки від збірної Білорусі

4358
3
У столиці Білорусі місті Мінську сьогодні був зіграний матч третього туру чоловічої волейбольної «Золотої Євроліги» групи С. Збірна України зустрічалася з господарями майданчика, які до цього не втратили жодного очка.

Перший сет був за білоруськими волейболистами. Вирішальний відрив вони створили в середині сету, коли за мінімальної переваги пішли вперед на чотири очки 19:15. Особливо вдало у них подавав Павло Куклінський, який раз по раз ставив складні завдання перед українцями на прийомі. Що стосується наших хлопців, то тут непогано виглядав центральний блокуючий Юрій Семенюк, проте його успішні дії не завжди знаходили підтримку у партнерів. 25:19 на користь збірної Білорусі.

Друга партія також проходила з перемінним успіхом. Причому був період, коли українці вели з перевагою в два м'ячі 14:16. Але потім знову на майданчику була рівновага аж до рахунку 20:20. І знову, як і в першому сеті, білоруські волейболісти у вирішальний момент взяли три очки поспіль - 23:20. Це і визначило підсумок партії 25:22.

З точністю до навпаки розвивалися події в третьому сеті. Знову була рівна гра, однак тепер уже за рахунку 19:19 кілька очок поспіль взяли українці. Причому в самій кінцівці з найкращого боку проявив себе капітан нашої команди Олег Плотницький - 20:25 сет за Україною.

Дуже цікаво і емоційно проходила четверта партія. Тут білоруські волейболісти вели 17:13, але гості взяли п'ять очок поспіль і вийшли вперед 17:18. Потім господарі майданчика повели 24:21 і мали потрійний матчбол, проте українці і тут наздогнали суперника 24:24. І все ж два останніх розіграші взяли господарі майданчика 26:24 і 3: 1 в матчі на користь Білорусі.

Чоловіча збірна України виступала в такому складі: Максим Дрозд (набрав 5 очок), Володимир Ковальчук (1). Олег Плотницький (17), Юрій Семенюк (9), Володимир Тевкун (17), Ян Єрещенко (19), Денис Фомін, Горден Брова (обидва - ліберо) - стартовий. На заміну виходили Владислав Діденко (0), Ілля Ковальов (0).

В іншому матчі групи С грали Чехія і Фінляндія. Перемогли господарі майданчика 3:1

4. Фінляндія 3, 0, 3, 0, 2 - 9

Ось таким невдалим виявився сьогоднішній день для українських волейбольних збірних (жінки раніше програли на виїзді команді Чехії). Тепер чоловіча збірна України проведе три матчі на своєму майданчику в Запоріжжі. І в першому з них 8 червня буде приймати команду Фінляндії.

Результати і календар всіх ігор українських волейболістів в групі С «Золотий Євроліги»:
1 червня Білорусь - Україна 3:1

8 червня Україна - Фінляндія
12 червня Україна - Чехія
15 червня Україна - Білорусь

Джерело Sport.ua
(4)

МАРКЕВИЧ: «Ребров не прогадав із замінами Зінченка і Довбика»
Футбол | 27 березня 2024, 11:49 1

Колишній тренер збірної – про вихід українців на Євро-2024

Дель Потро розповів, коли закінчаться дискусії про найвидатнішого тенісиста
Теніс | 28 березня 2024, 10:31 2

Хуан Мартін упевнений, що для цього Новаку Джоковичу потрібно виграти ще кілька турнірів Grand Slam