Чоловіча збірна України перемогла у Фінляндії

В першому матчі «Золотої Євроліги» українці на виїзді досягли успіху

4031
2
CEV
Слідом за жінками, які сьогодні впевнено перемогли Словаччину, свій стартовий матч в «Золотій Євролізі» провела і чоловіча збірна України. У фінському місті Тампере підопічні Угіса Крастіньша зустрічалися з господарями майданчика збірної Фінляндії.

Перша партія проходила з перемінним успіхом. Але коли рахунок на табло показував 24:21 на користь фінської команди, здавалося, що все тут вже вирішено. Однак на подачі Яна Ерещенко гості зуміли набрати чотири очки поспіль і вже самі вийшли вперед 24:25. Далі суперники довгий час не хотіли поступатися один одному, обмінюючись сетболів. І все-таки з рахунком 30:28 перемогу в цій партії здобули волейболісти Суомі.

У другому сеті фінська збірна в середини партії вела в рахунку 12:9. Але потім гра пішла за сценарієм українців і вони завершили партію на свою користь 22:25.

Третя партія вже була повністю за нашими хлопцями. Вони вийшли вперед 13:19 і втримали цю перевагу до кінця партії - 17:25.

І в четвертому сеті гості були сильнішими 22:25 завершивши матч з рахунком 1:3 на свою користь.

Збірна України виступала в такому складі: Ян Єрещенко (набрав 18 очок), Максим Дрозд (12), Володимир Ковальчук (1), Олег Плотницький (12), Юрій Семенюк (13), Володимир Тевкун (15), Денис Фомін, Гордій Брова (обидва - ліберо) - стартовий. На заміну виходили Владислав Діденко (3), Ілля Ковальов (0).