Перша перемога жіночої збірної України в Золотій Євролізі

На своєму майданчику українські волейболістки обіграли Словаччину з рахунком 3:0

Перша перемога жіночої збірної України в Золотій Євролізі
© CEV
У запорізькому Палаці спорту «Юність» кілька хвилин тому завершився стартовий матч жіночої збірної України з волейболу в престижному турнірі для національних команд «Золотий Євролізі». Першими суперницями підопічних Гарія Егіазарова була збірна Словаччини.
 
Гра пройшла за переваги нашої команди. Перший і третій сет українські волейболістки виграли дуже впевнено з однаковим рахунком 25:17. Та й у другому сеті господарі майданчика більшу частину часу були попереду і досягли позитивного результату 25:22.
 
Таким чином, збірна України перемогла в матчі 3:0 і стала лідером групи А:
 
Українки грали у такому складі: Алла Політанська (набрала 3 очки), Карина Денисова (6), Діана Карпець (7), Олександра Биценко (8), Анна Степанюк (13), Світлана Дорсман (15), Христина Немцева - ліберо.
 
Золота Євроліга. Жінки. 1-й тур
Запоріжжя, Україна). Група А. 25 травня
Україна - Словаччина
3:0 (25:17, 25:22, 25:17)
 
В іншому матчі групи А Швеція приймає Чехію і поки там по партіях попереду гості - 10:25 і 14:25.
 
У другому турі в середу 29 травня збірна України зіграє на виїзді проти шведських волейболісток.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Мітки
Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    mah
      mah, 26.05.2019 20:13
    0
    Посмотрев матч Беларусь - Азербайджан, стала заметна разница в классе Украины с этими командами. С таким составом и такой игрой, нам у таких команд не выиграть.
    mah
      mah, 26.05.2019 15:39
    0
    Надо отметить, что состав сборной был, в общем, совсем неплохой. Возможно, что ещё не сыграны, так как ошибок было предостаточно. Самые большие недостатки в игре - плохой прием, плохой блок, мало движения по площадке. Подачу, тоже, конечно, за время сборов уже не натренируешь, а жаль. С более сильными соперниками такая игра не пройдёт, надо серьезнее настраиваться..
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 25.05.2019 19:58
    +2
    rugby1970, 25.05.2019 19:05
    Приятно! Хотел бы еще раз напомнить "журналистам" сайта: не одним дебильным футболом ограничевается спорт! Например, либеро женской сборной Украины по волейболу, Кристинка Немцева - на две головы в игре и интеллекте - выше яромленко, а красавица и умничка Дианочка Карпец - однозначный пример для подражания всяким коноплянкам!!!
    А Мерседес быстрее Ланоса
    rugby1970
      rugby1970, 25.05.2019 19:05
    +2
    Приятно! Хотел бы еще раз напомнить "журналистам" сайта: не одним дебильным футболом ограничевается спорт! Например, либеро женской сборной Украины по волейболу, Кристинка Немцева - на две головы в игре и интеллекте - выше яромленко, а красавица и умничка Дианочка Карпец - однозначный пример для подражания всяким коноплянкам!!!
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 25.05.2019 19:58
    +2
    rugby1970, 25.05.2019 19:05
    Приятно! Хотел бы еще раз напомнить "журналистам" сайта: не одним дебильным футболом ограничевается спорт! Например, либеро женской сборной Украины по волейболу, Кристинка Немцева - на две головы в игре и интеллекте - выше яромленко, а красавица и умничка Дианочка Карпец - однозначный пример для подражания всяким коноплянкам!!!
    А Мерседес быстрее Ланоса
    rugby1970
      rugby1970, 25.05.2019 19:05
    +2
    Приятно! Хотел бы еще раз напомнить "журналистам" сайта: не одним дебильным футболом ограничевается спорт! Например, либеро женской сборной Украины по волейболу, Кристинка Немцева - на две головы в игре и интеллекте - выше яромленко, а красавица и умничка Дианочка Карпец - однозначный пример для подражания всяким коноплянкам!!!
    mah
      mah, 26.05.2019 20:13
    0
    Посмотрев матч Беларусь - Азербайджан, стала заметна разница в классе Украины с этими командами. С таким составом и такой игрой, нам у таких команд не выиграть.
    mah
      mah, 26.05.2019 15:39
    0
    Надо отметить, что состав сборной был, в общем, совсем неплохой. Возможно, что ещё не сыграны, так как ошибок было предостаточно. Самые большие недостатки в игре - плохой прием, плохой блок, мало движения по площадке. Подачу, тоже, конечно, за время сборов уже не натренируешь, а жаль. С более сильными соперниками такая игра не пройдёт, надо серьезнее настраиваться..