11.06.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Збірна України U-20 пройшла Італію на шляху до фіналу чемпіонату світу

«Синьо-жовті» в меншості втримали мінімальну перевагу

Збірна України U-20 пройшла Італію на шляху до фіналу чемпіонату світу
© twitter.com/azzurri

Найуспішніший для юнацької збірної України чемпіонат світу продовжився півфінальним протистоянням. Суперником підопічних Олександра Петракова стала команда Італії, бронзовий призер минулого мундіалю. У порівнянні з чвертьфінальним матчем наш тренерський штаб зробив тільки одну перестановку в стартовому складі. Місце в воротах зайняв Андрій Лунін, який повернувся з табору національної команди. На щастя,  Денис Попов, який не зумів через пошкодження завершити зустріч з Колумбією, встиг відновитися і з'явився на полі.

Перший тайм ознаменувався вкрай обережним футболом у виконанні суперників. Зізнаємося чесно, іншого розвитку подій очікувати не доводилося, адже на кону стояла путівка до вирішальної стадії турніру. Крім того, на полі зійшлися команди, які роблять велику ставку на надійність оборонних редутів.

Що не могло не обнадіювати прихильників «синьо-жовтих», до перерви наші футболісти краще опонентів втілювали на полі стратегію на гру. Як в плані оборони своїх володінь, так і в плані творення. Гострих моментів біля воріт було зовсім мало, але ті, які виникали, створювалися саме українцями. Так, голкіперу збірної Італії довелося двічі вступити в гру, коли він зловив м'яч після удару головою Сікана та зреагував на удар зі штрафного від Булеци.

А ось на початку другого тайму італійці помітно активізувалися. Це дозволило їм створити першу по-справжньому гольову можливість у наших воріт, але Лунін відбив м'яч після удару Пінамонті з меж штрафного. Перспективним виглядав і навіс Тріпалделлі, який не зміг замкнути Скамакка.

У середині другої 45-хвилинки наш тренерський штаб вирішив зробити рокіровку на вістрі атаки, випустивши на поле Супрягу замість Сікана. І такий хід приніс плоди моментально, оскільки молодий форвард взяв безпосередню участь в гольовий атаці. Після прострілу Коноплі Супряга корпусом відтіснив захисника і пропустив м'яч на Булецу, який з центру штрафного майданчика розстріляв ворота.

Розвиток подій передбачав більш агресивну гру від футболістів «Скуадри адзурри». Проте, українці отримали шикарну можливість подвоїти свою перевагу. Булеца вивів Супрягу один на один з голкіпером, але Владислав, пробивши повз Пліццарі, не влучив у ворота.

Час минав, «синьо-жовті» цілком впевнено справлялися з атаками суперників. Але на 80-й хвилині відбулася подія, яка змусила українських уболівальників потягнутися за валідолом і стала сигналом для італійців, що пора бігти на штурм. Попов в центрі поля, на думку арбітра, грубо зіграв у верховій боротьбі проти опонента і отримав другу жовту картку. Уже в чисельній меншості ледь не відправив м'яч у ворота Італії Кащук, який пробив з лінії штрафного в поперечину.

На останніх хвилинах італійці справляли шалений тиск на нашу оборону. Міг зрівняти рахунок Капоне, який після закидання в центр штрафного з льоту пробив вище цілі. А на другій компенсованій хвилині Скамакка відтіснив Бондаря в штрафному і з розвороту завдав точного удару. Нічия? Арбітр побіг дивитися відеоповтор. Кілька секунд нервового очікування, і бразилець Рафаел Клаус показав, що взяття воріт не зараховано через порушення правил з боку Скамакки.

Дві хвилини, що залишилися, наші вистояли. Україна вийшла у фінал чемпіонату світу, який відбудеться 15-го червня! Божевільна радість «синьо-жовтих» і сльози італійців додаються.


Чемпіонат світу U-20. Півфінал.

Україна U-20 - Італія U-20 - 1:0


Сергій Булеца (65)

Данило Сікан (1), Денис Попов (55) - Раньєрі (75)

Денис Попов (80, друге попередження)

Україна: Андрій Лунін, Данило Безкоровайний, Валерій Бондар, Денис Попов, Максим Чех (Олексій Хахльов, 69), Віктор Корнієнко, Сергій Булеца (Олександр Сафронов, 83), Кирило Дришлюк, Юхим Конопля, Олексій Кащук, Данило Сікан (Владислав Супряга, 63)

Італія: Пліццарі, Тріпалделлі (Олівьєрі, 84), Дель Прато, Габбі, Фраттезі (Алберіко, 46), Раньєрі, Белланова, Пеллегріні, Еспозіто (Капоне, 73), Пінамонті, Скамакка

Арбітр: Рафаел Клаус (Бразилія)

«Gdyna stadium» (Гдиня, Польща)

УКРАЇНА U-20 - ІТАЛІЯ U-20. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Нико ФИН
      Нико ФИН, 12.06.2019 15:14
    +11
    Ніхто ні разу не згадав, що батько Кирила Дришлюка (№ 15 збірної) - майор авіації Павло Дришлюк загинув на Донбасі в 2014 році від рук російських найманців, ціною власного життя відвів палаючий літак від житлових масивів Слов'янська.
    makxs
      makxs, 12.06.2019 12:09
    +2
    Народ, є якась інфа, чи можна ще взяти квитки, і де???
    Maradona
    online
      Maradona, 12.06.2019 11:59
    +9
    Фантастика! Реально помста італійцям за найкращий у моїй пам'яті ЧМ 2006!
    Можливо, ми зараз спостерігаємо перезапуск і народження цілого нового покоління нашого футболу, що просто жесть як радує!
    Конструктив, який з'явився в грі команд це справді високий показник, за що БРАВО тренерам, які створили реально КОМАНДИ і для нас зараз це дивно спостерігати, адже ми звикли до безтолкового перепасування з надією, що дурачка може забити Коно чи Ярмола.
    Особливо приємно, що на полі наші збірні як основна, так і молодіжна реально виглядають бійцями, де видно бажання, видно що кожний грає за свою країну, чого не спостерігалося раніше, по крайній мірі не у всіх. Те, що повиганяли сЄпарів і "кормІльцЕв" пішло лише на користь.
    Тому, ще раз БРАВО!
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 12.06.2019 11:00
    +3
    результат чудовий, тепер головне щоб оця молодь прогресувала, а не гнила на лавках у українських "грандів"
    колись були віце-чемпіонами Європи молодіжка, і потім ніхто з них не став другим Шевою чи хоча б Ребровим.
    Андрей Деко
      Андрей Деко, 12.06.2019 10:50
    -1
    trasher87 trasher87, 12.06.2019 10:45
    Походу за Булецой Коноплёй Поповым будет охота вестись агентов.
    Булеца может кстати в Лечче перейти.
    Но думаю. Будет немало предложений.
    Задолбали хреновые переходисты! Кого ибет какой-то забугорный чемпионат, у нас должен быть самый сильный чемпионат и нечего разбрасываться перспективной молодежью!
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 12.06.2019 10:45
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Походу за Булецой Коноплёй Поповым будет охота вестись агентов.
    Булеца может кстати в Лечче перейти.
    Но думаю. Будет немало предложений.
    Ossa8860
      Ossa8860, 12.06.2019 10:37
    +2
    scorpio16, 12.06.2019 09:19
    Молодцы, с Южной Кореей играть будет проще немного, чем это могло бы быть с техничным Эквадором
    У Ю.Кореи другие козыри, те же что у нас: высокая командная дисциплина и пара-тройка умельцев. Тем более интересно.
    Андрей Копылёв
      Андрей Копылёв, 12.06.2019 09:52
    +8
    СПАСИБО ВАМ!!! ВЫ МОЛОДЦЫ!!!
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 12.06.2019 09:30
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ruud, 12.06.2019 09:28
    если справятся с эмоциями, хватит физики ну и судья будет адекватный, то победа наша, и что то мне подсказывает именно так и будет!!! вперед пацаны, вся страна с вами!!!
    p.s. ну и конечно хотелось бы, что бы Супряга заиграл, жалко парня, старается вроде бы...
    Ему нужен психолог хороший я думаю. И отгородить от журналюг. Парня надо поддержать. Реально можно сломать так.
    Не его сезон. Такое бывает у всех спортсменов.
    Ruud
    online
      Ruud, 12.06.2019 09:28
    +3
    если справятся с эмоциями, хватит физики ну и судья будет адекватный, то победа наша, и что то мне подсказывает именно так и будет!!! вперед пацаны, вся страна с вами!!!
    p.s. ну и конечно хотелось бы, что бы Супряга заиграл, жалко парня, старается вроде бы...
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 12.06.2019 09:23
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Европа против Азии.
    Супер
    А вообще гордость переполняет.
    Денис конечно в эфире ляпнул. Думал накаркал. Но его фартовая наверное кепка помогла))))
    Браво я думаю Петраков тренер года.
    Если выиграют на месте зеленского дал бы ему героя Украины.
    scorpio16
      scorpio16, 12.06.2019 09:19
    -4
    Молодцы, с Южной Кореей играть будет проще немного, чем это могло бы быть с техничным Эквадором
    Ruud
    online
      Ruud, 12.06.2019 09:19
    +6
    а где сборная Украины? в финале! с*ка, как же приятно это осознавать, представляю наши эмоции, когда выиграем у Южной Кореи, это будет что то...
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 12.06.2019 07:36
    +17
    Весьма приятный нежданчик. Мои искренние поздравления.
    Весьма рад также позору всяких *экспертов* которые после первой игры молодежки весьма и весьма возмущались тренером и сборной. Мол, не так играют, не то говорят, не так прогибаются.
    Поздравления молодежке. Даже участие в финале большой успех украинского футбола..
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 12.06.2019 04:41
    +5
    Думаю что с Кореей Украина будет по-уверенней. Италия была более солидным противником
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 12.06.2019 03:50
    +12
    В комментариях к обзору матча в ютубе люди со всего мира нас поздравляют с выходом в финал, так круто!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 12.06.2019 02:53
    +3
    Омг! Игроки и тренеры, вы - мои герои! Серьезно.
    rugby1970
      rugby1970, 12.06.2019 00:50
    -4
    Повода для восторга - не вижу! Это просто - закономерный порядок вещей...
    slavarost
      slavarost, 12.06.2019 00:37
    +15
    Не понимаю болел, которые хвалят работу арбитра. Отсудил то паршивенько. Был непоследовательным в трактовках отмашек, позволял итальяшкам много разговаривать, в моменте с голом в наши ворота он все видел, но не решился свистнуть. Если бы не Вар, не быть нам в финале. А макаронники - долбаные провокаторы и симулянты, никогда их не любил. Нашим пацанам могу сказать только Браво!
    denideni5351
      denideni5351, 12.06.2019 00:10
    +10
    А вспомните теперь как на Петракова и на пацанов гнали как хреново в группе играем и Петраков не тренер... Где теперь наша сборная? Правильно в финале, с чем всех нас и поздравляю!) И ещё: заметил что будущие чемпионы мира обычно в группе показывают довольно унылую игру, рассчитывая силы, чтобы пройти всю дистанцию и добавлять от игры к игре, что во взрослом ЧМ, что в молодежном
    alefteev77
    online
      alefteev77, 11.06.2019 20:24
    +46
    Італія - гівнюки та підлі.
    Україна - сила, дуже солідна гра.
    Браво Петраков!
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 11.06.2019 20:25
    +43
    Фінал чемпіонату світу) 2 тижні тому посміялись би) Вітаю ВСІХ!!!
    khatskevich_bog
    online
      khatskevich_bog, 11.06.2019 20:24
    +42
    Спасибо ВАР!!!! Отомстили за 2006
    Fangold
      Fangold, 11.06.2019 20:26
    +40
    Как же хорошо что есть ВАР, а то задолбали подсуживать топовым командам из Европы
    Александр Домащенко
      Александр Домащенко, 11.06.2019 20:26
    +38
    Что сказать итальянцам? До свидания, уно симулянто.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 11.06.2019 20:27
    +37
    Есть еще противники видеопросмотров?
    NikolayMaltsev
      NikolayMaltsev, 11.06.2019 20:23
    +36
    Что творят наши сборные??????????
    Sasha Xobot
      Sasha Xobot, 11.06.2019 20:24
    +35
    Ребята молодцы. Арбитр тоже пацан с яйцами
    Argon
      Argon, 11.06.2019 20:50
    +33
    solart1964, 11.06.2019 20:26
    Писец.. Я пришел на 65 минуте и начал смотреть.. Но эмоций столько.. А последние минуты - это что-то.. Судья молоток. Разобрался.. Поздравляю всех)))
    А я спізнився на автобус після роботи, а наступний через 30хв. До футболу 5 хв. Маршкидок на 3 км, спізнився на 10хв. Думаю непогано, як на 43 роки. Думав помру, але два пива і перемога нашої зірної повернули мене до життя)))
    fedd1979
      fedd1979, 11.06.2019 20:23
    +33
    Найважливіше те,що ЗАСЛУЖЕНО
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 11.06.2019 20:25
    +31
    Ну что я могу сказать, наш футбол жив и прогрессирует. Очень радует, как и сборная Андрея Шевченко, так и молодежка
    Антон Пашко
      Антон Пашко, 11.06.2019 20:26
    +30
    Ущепните меня. Это не сон?
    Это просто праздник какой-то от наших сборных)))
    Sergey_92
      Sergey_92, 11.06.2019 20:26
    +27
    Всіх з Перемогою
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 11.06.2019 20:24
    +26
    КРАСАВЫ !!!
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 11.06.2019 20:26
    +25
    olexyn, 11.06.2019 20:23
    дивитись на нашу комаду було боляче. Порадував хіба що результат.
    Переиграли итальяшек по всем показателям, даже в меньшинстве больше моментов создали, так что если у тебя что-то болит, то сходи к проктологу
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.06.2019 20:24
    +25
    Супер архисложный матч достойный финала!
    Петраков сделал команду - конфету именно команду а не набор хороших исполнителей !!!!
    solart1964
      solart1964, 11.06.2019 20:26
    +23
    Писец.. Я пришел на 65 минуте и начал смотреть.. Но эмоций столько.. А последние минуты - это что-то.. Судья молоток. Разобрался.. Поздравляю всех)))
    alefteev77
    online
      alefteev77, 11.06.2019 20:23
    +23
    Мужики! Красавці! Ми вас любимо! Браво! Україна! Петраков!
    russol30
      russol30, 11.06.2019 20:22
    +23
    Фантастіка
    Український Патріот