Хавбек Італії U-20: «Заряджені на те, щоб обіграти Україну»

Італія - ​​наш суперник в півфіналі чемпіонату світу

Хавбек Італії U-20: «Заряджені на те, щоб обіграти Україну»
© EPA

11-го червня збірна України U-20 на чемпіонаті світу зіграє проти Італії, яка націлена на фінал. Про це розповів хавбек Давиде Фраттезі.

«Поки все складається чудово, і ми задоволені тим, що вийшли в півфінал. Але зараз ми заряджені на те, щоб обіграти Україну і боротися за трофей».

«Нам нерозумно не вірити в нашу збірну, якщо ми вже досягли 1/2 фіналу», - вважає Фраттезі.

Італія в 5-ти матчах на турнірі здобула 4 перемоги і один раз зіграла внічию.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Football Italia

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 10.06.2019 19:49
    +1
    common_sense, 10.06.2019 17:28
    я, конечно, не питаю иллюзий по поводу результата завтрашнего матча, но, блин, аппетит приходит во время еды)
    В якому сенсі? З того, що бачив італійці не виглядали на голову сильнішими.
    norma_zap
    online
      norma_zap, 10.06.2019 17:41
    +3
    common_sense, 10.06.2019 17:28
    я, конечно, не питаю иллюзий по поводу результата завтрашнего матча, но, блин, аппетит приходит во время еды)
    А я питаю!
    common_sense
      common_sense, 10.06.2019 17:28
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    я, конечно, не питаю иллюзий по поводу результата завтрашнего матча, но, блин, аппетит приходит во время еды)
    norma_zap
    online
      norma_zap, 10.06.2019 17:06
    +5
    Было бы странно, если бы игроки перед игрой были настроены на поражение
    norma_zap
    online
      norma_zap, 10.06.2019 17:06
    +5
    Было бы странно, если бы игроки перед игрой были настроены на поражение
    norma_zap
    online
      norma_zap, 10.06.2019 17:41
    +3
    common_sense, 10.06.2019 17:28
    я, конечно, не питаю иллюзий по поводу результата завтрашнего матча, но, блин, аппетит приходит во время еды)
    А я питаю!
    common_sense
      common_sense, 10.06.2019 17:28
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    я, конечно, не питаю иллюзий по поводу результата завтрашнего матча, но, блин, аппетит приходит во время еды)
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 10.06.2019 19:49
    +1
    common_sense, 10.06.2019 17:28
    я, конечно, не питаю иллюзий по поводу результата завтрашнего матча, но, блин, аппетит приходит во время еды)
    В якому сенсі? З того, що бачив італійці не виглядали на голову сильнішими.