Рафаель Надаль - Домінік Тим. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію фіналу Ролан Гаррос

Рафаель Надаль - Домінік Тим. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Roland-Garros. Домінік Тім і Рафаель Надаль
У неділю, дев'ятого червня, на Ролан Гаррос буде зіграний фінал в чоловічому одиночному розряді.
 
Поєдинок Рафаель Надаль - Домінік Тім почнеться о 16:00 за Києвом.
 
Для перегляду з мобільного пристрою використовуйте посилання.
 
 
Нагадаємо, в минулому році в фінальному матчі Надаль здолав Тіма в трьох сетах.
 
Плеєр з відеотрансляцією буде додано ближче до початку матчу.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 10.06.2019 03:26
    +1
    Рафа,браво! Ты, великий мастер! Король еще полон сил и отдавать трон, не намерен никому в ближайшее время Принц(Тимоха) еще не готов знаять трон короля,но его победы скоро придут! Здоровья тебе,Рафа!Радуй своих поклонников своими победами еще как можно дольше.
    vizuals
    online
      vizuals, 09.06.2019 19:09
    +2
    Який там в РАфи тітул РГ буде. 25-й))))
    vizuals
    online
      vizuals, 09.06.2019 18:52
    +2
    Усе, вимикайте світло))) Батя в здании
    vizuals
    online
      vizuals, 09.06.2019 18:44
    +2
    Усе, Рафу вже не зупинити
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 09.06.2019 18:25
    +3
    Забрякал Рафа Тимошку! Зря он его разозлил,взяв 2-й сет!Монстр этого не любит!
    serg
      serg, 09.06.2019 17:57
    +4
    процент первой подачи у Рафы - это нечто
    serg
      serg, 09.06.2019 17:56
    +4
    ой, я имел ввиду сет
    vizuals
    online
      vizuals, 09.06.2019 17:56
    +3
    Тім звісно крутий гравець, але Рафа все одно має дожимати, якщо фізично Тім не виявиться краще неготовим, але наврядче. У Тіма дуже затратний теніс
    serg
      serg, 09.06.2019 17:55
    +4
    молодец Тим, зацепился за второй гейм, не отдал. Хочется, чтобы кто-то прервал гегемонию грунтового монстра)
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 09.06.2019 17:08
    +5
    serg, 09.06.2019 16:39
    пока что Тим вполне достойно сражается, только что подачу Рафы взял
    И тут же проиграл 4 гейма к ряду) Сложно конечно против этого грунтового монстра)
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 09.06.2019 17:07
    0
    Красавчик, РАФА!Сделай ушастенького в3-х сетах! Для него и финала достаточно!
    serg
      serg, 09.06.2019 16:39
    +4
    пока что Тим вполне достойно сражается, только что подачу Рафы взял
    vizuals
    online
      vizuals, 09.06.2019 16:16
    -1
    З Тіма, мені здається, достатньо і фіналу
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 09.06.2019 17:08
    +5
    serg, 09.06.2019 16:39
    пока что Тим вполне достойно сражается, только что подачу Рафы взял
    И тут же проиграл 4 гейма к ряду) Сложно конечно против этого грунтового монстра)
    serg
      serg, 09.06.2019 17:57
    +4
    процент первой подачи у Рафы - это нечто
    serg
      serg, 09.06.2019 17:56
    +4
    ой, я имел ввиду сет
    serg
      serg, 09.06.2019 17:55
    +4
    молодец Тим, зацепился за второй гейм, не отдал. Хочется, чтобы кто-то прервал гегемонию грунтового монстра)
    serg
      serg, 09.06.2019 16:39
    +4
    пока что Тим вполне достойно сражается, только что подачу Рафы взял
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 09.06.2019 18:25
    +3
    Забрякал Рафа Тимошку! Зря он его разозлил,взяв 2-й сет!Монстр этого не любит!
    vizuals
    online
      vizuals, 09.06.2019 17:56
    +3
    Тім звісно крутий гравець, але Рафа все одно має дожимати, якщо фізично Тім не виявиться краще неготовим, але наврядче. У Тіма дуже затратний теніс
    vizuals
    online
      vizuals, 09.06.2019 19:09
    +2
    Який там в РАфи тітул РГ буде. 25-й))))
    vizuals
    online
      vizuals, 09.06.2019 18:52
    +2
    Усе, вимикайте світло))) Батя в здании
    vizuals
    online
      vizuals, 09.06.2019 18:44
    +2
    Усе, Рафу вже не зупинити
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 10.06.2019 03:26
    +1
    Рафа,браво! Ты, великий мастер! Король еще полон сил и отдавать трон, не намерен никому в ближайшее время Принц(Тимоха) еще не готов знаять трон короля,но его победы скоро придут! Здоровья тебе,Рафа!Радуй своих поклонников своими победами еще как можно дольше.
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 09.06.2019 17:07
    0
    Красавчик, РАФА!Сделай ушастенького в3-х сетах! Для него и финала достаточно!