Україна поміряється силами з Італією, а Еквадор зіграє з Південною Кореєю

20150
2
FIFA Twitter
У Польщі завершилися матчі стадії 1/4 фіналу чемпіонату світу 2019 серед команд U-20. Щойно стало відомо, що в другому півфінальному поєдинку ЧС-2019 зустрінуться команди Еквадору і Південної Кореї.

За неймовірним сценарієм розвивався матч Південної Кореї і Сенегалу (3:3). Південнокорейцям вдалося врятуватися від поразки на 8-й компенсованій хвилині основного часу матчу. У додатковий час вже Сенегал зумів відігратися на 120-й хвилині. Нарешті, в серії пенальті удача була на боці збірної Південної Кореї. Хоча південнокорейці не забили свої перші два пенальті, в подальшому помилялися тільки їхні суперники.

В іншому матчі ігрового дня еквадорці обіграли збірну США з рахунком 2:1. Нагадаємо, днем ​​раніше українці в чвертьфіналі переграли Колумбію (1:0). Суперником України в півфіналі буде Італія, яка завдала поразки Малі (4:2).

Чемпіонат світу U-20

1/4 фіналу, 7 червня

Колумбія – Україна – 0:1
Італія – ​​Малі – 4:2

1/4 фіналу, 8 червня

США – Еквадор – 1:2

Голи: Веа, 36 – Сіфуентес, 30, Еспіноса, 43.

Південна Корея – Сенегал – 3:3 (пен. – 3:2)

Голи: Лі Кангін, 62 (пен.), Лі Чжи-Сол, 90+8, Чо Юнг-Вук, 96 – Діаньє, 37, Ібраїма, 76 (пен), Сісс, 120+1.

Теніс | 29 березня 2024, 04:39 5

Даніель Коллінс у двох сетах розгромила Катерину Александрову у півфіналі змагань